Listopad 16 2018 04:13:35
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Krzesło, fotel
Lukas
Witam mam do was pytanie i prosbe: Jakie krzesło fotel mogł bym kupic za rozsadne sianko mysle tak do 150zł bo u mnie w wedkarskich nic szczegolnego nie ma. Moze macie jakies dobre fotel napiszcie bardzo by mi to pomogło... z góry dzieki za odpowiedzi. [thumbsup]
Edytowane przez Kondzio154 dnia 27-01-2018 16:49
Pozdrawiam Lukas19

Exodus
Mam też ich krzesła elektrostatyka i jestem szczerze zadowolony. Wspieraj Polski produkt. Reszta krzeseł to wydanie kasy za reklame, a jakość ta sama.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

sebols
I oby miało miejsce w poręczy na puszkę Coli oczywiście Wink
"Że życie ma sens"

Grzes77
Ja zamawiam te dwa krzesełka dla siebie i taty ( od nowego sezonu wciągam go w nasze szeregi Wink ) :
http://www.allegr...iarza.html
Może i Tobie się spodobają, pozdro [thumbsup]

Exodus
Dopłacie sobie 30 zł i kupcie rozkładane. Jak mam dać 100 zł to wole dołozyć te 30 zł i miec rozkładane.
Radze przemysleć wybór, ja mam te lepsze Wink
http://www.allegr...azdke.html
Edytowane przez Exodus dnia 09-12-2008 18:01
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Grzes77
Jak tak zacznę wszędzie dodawać po 30 zł/szt i zsumuję to wyjdzie mi tak jak na początku tego sezonu kilka tysi za nowe gadżety Wink. Już zamówiłem 2 karpiówki, 2 kołowrotki, inne pierdółki, krzesła zamawiam w przyszłym tygodniu. Te wydają mi się solidne i wystarczające i tak za wszystkie zakupy wyjdzie mi ok 1500 zł i będę miał lekki problem wrzucić to w budżet domowy (w jeden tydzień) bez wiedzy żonki Wink.
Swoją drogą Exo jak możesz to wyślij mi link z tym "Twoim" krzesłem, może się skuszę Wink.

Edit: Link już widzę, zastanowim się Wink dzienx[thumbsup]
Edytowane przez Grzes77 dnia 10-12-2008 14:49

lakleszek
Kup sobie elektrostatyka takiego jak poleca ci Exodus mam takiego i naprawdęWink są super i wygodneWink

lakleszek@interia.pl
Grzes77
Exo "przypominasz" mi żonę, tzn. zawsze masz rację PfftWink
Przeanalizowałem i właśnie zamówiłem, dzięki bo w sumie różnica żadna w cenie a wygoda za pewnie w regulacji niezastąpiona Wink[thumbsup].

Semi
Od początku sezonu mam fotel elektrostatyka F5R, nawet gdzieś na forum jest założony temat o tym fotelu. Szczerze go polecam, jest wygodny trwały i ciepły, kilkadziesiąt razy był ze mną w tym roku na rybach i nie wiele widać po nim, że był używany. Solidna polska robota. [thumbsup] images34.fotosik.pl/416/3abc2c18e39b4780m.jpg images39.fotosik.pl/39/ff03de8f4f7fb42cm.jpg
Edytowane przez Semi dnia 10-12-2008 19:34
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Semi
Szukam małego, taniego fotelika na krótkie wypady nad Bug, którego mógłbym przewozić moim motorem. Znalazłem nieduży lekki fotelik Mikado IS14-R170 First Basic Chair, czy ktoś ma lub zna ten model?? Interesuje mnie wysokość rozkładania nóg, ogólnie mało jest informacji o tym fotelu, dane mówią że wysokość siedzenia to 33 cm-niewiele, kolana strasznie bolą od tak niskiego siedzenia, ale patrząc na zdjęcia fotela można zauważyć że nogi są coś tam regulowane. Gdyby tak 7-10 cm można było podnieść wysokość siedzenia to było by to już wystarczające.
Semi dodał/a następującą grafikę:
e533a2b442c4a7e5c09c5fe1f822.jpg

Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Semi
Nie znalazłem w sumie nic ciekawego w sieci na temat tego fotela MIKADO, więc poszedłem na żywioł i go po prostu kupiłem.

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180201_160036.jpg

Ogólnie jestem zadowolony, w miarę wygodny, lekki i nieduży, da się go do motoru podpiąć. Jedyne co mi nie pasuje i będę z tym coś kombinował, to wysokość siedzenia, która przy maksymalnie rozłożonych nóżkach wynosi 33 cm. W opisie w internecie znalazłem tą wartość, ale miałem nadzieję ze to wysokość na złożonych nóżkach, no niestety, na złożonych ma około 26 cm. Nisko się siedzi i po kilkugodzinnym siedzeniu kolana mogą boleć. Może uda mi się znaleźć odpowiedniej średnicy rurki aluminiowe i dorobię nowe nogi o około 8-10 cm dłuższe, wtedy będzie to bardzo fajny fotelik na krótkie wypady, bo tak ogólnie jest wygodny, nawet na takiej wysokości siedzenia jak teraz jest, a podniesienie wysokości sprawi go jeszcze bardziej wygodnym.

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180201_160705.jpg
Semi.

krzysiu wedkarz
Semi, a elektrostatyk jest o wiele większy po złożeniu od nowego zakupu ? Wink
Wędkarstwo to nie Hobby , to styl życia

Semi
Noo sporo i dużo cięższy.
Semi.

krzysiu wedkarz
W tym roku chcę zakupić taki właśnie fotel od elektrostatyka i zastanawiam się czy nie będzie zbyt ciężki Wink

Semi
To kwestia czym go będziesz woził, bo ogólnie te około 8 kilo to nie jest jakaś tam wielka waga.
Semi.

Piorek
Mam takiego samego elektrostatyka (F5R) i rozglądam się za czymś mniejszym, bardziej mobilnym. Jeżeli jeździsz na ryby samochodem i nie masz go zapakowanego pod sam dach to będziesz zadowolony. Ja to już kombinuję jak to miejsce oszczędzić hahaha

krzysiu wedkarz
Śmigam samochodem, do przejścia pieszo na stanowisko zazwyczaj mam maks 500m Wink to dźwigania jestem przyzwyczajony przez kilogramy kukurydzy i reszty paszy więc taki fotel nie zrobi różnicy Wink.
A jak ze stabilnością tego cacka ? da się usiedzieć na dosyć stromym, rzecznym brzegu ?.

Piorek
Nóżki są regulowane więc możesz ustawieniem manewrować.

Uwierz mi, że targanie tego krzesła kilkaset metrów zrobi różnicę(tym bardziej, że i tak masz co dźwigać). Nie wiem jak innym ale mnie się wygodnie go nie przenosi.

Semi
Komfort siedzenia wynagradza trudy transportu. Ale jak robisz kilkugodzinne wypady to można by było się rozejrzeć za czymś mniejszym i lżejszym, niekoniecznie takim jak ja kupiłem bo po fakcie jak już kupiłem to znalazłem opinię że nieszczególnie trwałe są te foteliki, rama daje radę ale poszycie podobno pada na szwach. No nic, zobaczymy, najwyżej zlecę komuś szycie solidniejszego poszycia z lepszego materiału.
Semi.

krzysiu wedkarz
Może nie będzie aż takiej tragedii z tym nowym fotelem Semi.
Ja to się skusze chyba na tego elektrostatyka, marzy mi się od bardzo dawna Wink

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się