Styczeń 20 2018 09:50:26
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Leszcz 67 cm.5,30 kg.
Labedziak
To i ja w końcu złapałem jakąś większą rybę.

Leszcz 64 cm i 3,80 kg.

images31.fotosik.pl/240/b15bd419280e514dm.jpgimages32.fotosik.pl/239/0567879a5344f6f5m.jpg

Przy okazji dodam tez węgorza i brzane Pfft

Węgorz 60 cm.

images25.fotosik.pl/206/b7b72ebb3c689f9bm.jpgimages32.fotosik.pl/239/f1c71754eea977b6m.jpg

Brzana - 46 cm.
Ps.Zeby nie było nieporozumień,to od razu pisze,ze okres ochronny brzany jest u mnie od 15 maja do 15 czerwca.

images34.fotosik.pl/240/20d18013af70fb08m.jpgimages33.fotosik.pl/240/071a6d34f6d7e8f8m.jpg

Leszcze złapane w niedziele - 4 maja.

67 cm , 5,30 kg. Angry

images49.fotosik.pl/70/9ee8c85611e50212m.jpgimages23.fotosik.pl/207/3a45bbc3394ee804m.jpg

60 cm

images30.fotosik.pl/208/93ee5d5d08c88c10m.jpgimages31.fotosik.pl/241/198bb53e3da8ddbcm.jpg
Edytowane przez Labedziak dnia 23-02-2009 19:18
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

rekinek94
Piękne te twoje rybki ŁABĘDZIAKU ;p;p!!! Ale jak ty łapiesz takie leszcze tak często ???

miros
Nie mogło być inaczej,[thumbsup] wiedziałem że coś wykombinujesz i proszę no, no gratkiCool wszystkie trzy rybki są piękne i to w jakie klasie.Angry

Grzesiek
Pisałeś, że wyskoczyłeś z Twoimi gośćmi od 20 do 22 i wtedy złapałeś lechola na kanapkę (bo to już LECHOL). Pytanie, czy nęciłeś wcześniej to miejsce?? I jakiego rodzaju to jest łowisko?
Ogromne Cool i Angry za przepięknego złotego leszcza!!!
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

Labedziak
Duze_Bu napisał/a:
czy nęciłeś wcześniej to miejsce?? I jakiego rodzaju to jest łowisko?

Lowiska nie nęciłem jeszcze w tym roku,mam zamiar,ale dopiero jesienią.
Jest to jeziorko,przez które przepływa rzeka,jest dość płytkie i zamulone.
Głębokość jest kolo 1,5 metra,tylko w korycie rzeki jest około 4 metrów.

Parę zdjęć z tego jeziora jest w tym temacie o kormoranach.
Właśnie na nim jest ta wyspa kormoranów.
Karp z mojego Avatora tez jest z tego jeziorka.

http://www.narybk...ead_id=594

rekinek94
Łabędziak ja na te kormorany zaproponuje ci zakup wiatrówki albo jakiegoś lepszego sprzętu tylko cichego żeby rybk nie odstraszyć!!!! Wtedy dal byś rade Pfft Albo granata na ta wysepke rzucić!!! Żartowałem oczywiście!!! A wymyśliłeś juz coś na te ptaszki rybo jadki???

Grzesiek
Dzięki Łabędziaku...
Przypomniałem sobie temat o tych kormoranach...wrrrr...
Ale ryby jak widać choćby po Twoich wynikach są tam niezłe, a złowienie takiej sztuki leszcza bez nęcenia zdaje mi się u nas możliwe chyba tylko... w morzu. Ja takich łowisk nie znam. Nie mniej gratulacje raz jeszcze i czekam na kolejne okazy do toplisty. Wink
PozdrawiamFrown

Exodus
No Labedziak Wink będe Ci musiał odjąc jeden milimetr z tego leszcza, czylu 63.9 Wink Czyli zostało pomału sie szykować na noce. Wielkie graty za ryby, teraz możesz sobie już darować łowienie, wystarczą Ci te ryby w topliście Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Semi
No, to już jest "leszcz", ładna łopata Cool . Jeziorko niezagłębokie ale widzę że ładne sztuki tam pływają. Gratki za lechola Labedziak, ciężko będzie do lata pobic ten wymiar. Cool Cool

sebols
Wreszcie konkretnie połapałeś. Bardzo się cieszę i gratulujęCool Jak ja łapię wzdręgi to 9 łabędzi podpływa, też mam problem z zanęcaniem, ale Arturo powiedział co zrobić [ouch] Mam nadzieję, że teraz już częściej będziesz coś dodawał. Pozdro z Irlandii.
"Że życie ma sens"

Labedziak
david spinningista napisał/a:
Witam, piękne ryby szczególnie leszcz, a powiesz na co leszcza złapałeś?. Wielkie gratulacja za ryby Cool Cool Cool

Leszcz na kanapkę - czerwony robak + kukurydza.
Węgorz na rosówkę.
Brzana na białego robaka.

Zawsze dokładniej opisuje co i jak w dziale - dziś na rybach.Frown

Kubek
No Labedziak piękne ryby, widzę że wreszcie się przełamałeś i zapodałeś nam niesamowitę ryby, piękny kolor ma ten leszcz.Wink Oj w tym roku ciężko będzie komuś pobić w topliście twojego leszcza. Za rybska wielkie graty CoolCool i Angry
]

jaha2002
Ale Łabędziak zaszalałeś! 3 wspaniałe rybyCool,oby tak dalej,wielkie gratulacjeAngry

Arturo B
Labedziak faktycznie zaszalałeśCooliAngryJak widac rybki i u Ciebie się ruszyły.No to walka na punkty zacznie sie teraz na całegoWinkJeszcze raz gratuluję pięknych zdobyczy[thumbsup]
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

czorny3311
No, no Łabędziak widzę że się rozkręcasz , a lechol wyjątkowo urodziwy CoolCoolCoolAngry
cierpliwość nad wodą będzie nagrodzona

mietya
no no, piękne okazy Cool takiego leszczyka wyciągnąć to już coś, gratuluję Angry

Kevin89
Bardzo ładne ryby. Wink Szczególnie leszcz brązowiutki. za rybyCool

Labedziak
Zeby nie zakładać nowego tematu,to dodałem do tego postu kolejne moje dwa leszcze.
Oba złapane na rosówkę.

67 cm , 5,30 kg.

images49.fotosik.pl/70/9ee8c85611e50212m.jpgimages23.fotosik.pl/207/3a45bbc3394ee804m.jpg

60 cm

images30.fotosik.pl/208/93ee5d5d08c88c10m.jpgimages31.fotosik.pl/241/198bb53e3da8ddbcm.jpg
Edytowane przez Labedziak dnia 18-03-2009 08:58

rekinek94
Ja siedzę w Anglii a łabędziak pobija swoje rekordy PfftPfft Też chche takiego złapać jak ty!!! Może w tym roku mi się uda!!! Brawo CoolCool gratki i AngryAngry za pięknego lechola!!!

Grzesiek
SORRY ZA BRAK ZNAKOW, COS SIE POMIESZALO...[tdown] (???)
Labedziak...
Pewnie, ze na rosowke - one czesto wola czerwone miesko niz biale robaczki. Jak dobrze widac, to ta sama miejscowka...? Jestem pod olbrzymim wrazeniem, gratuluje super lowiska i udanych holi. Tylko 3cm wiekszy od poprzedniego (64) a o 1,5 kg ciezszy(3,8kg)... Widac jaki jest mocny! Piekny zloty grubasek, okaz jakiego mozna sobie zyczyc jako zyciowki!!! Ciekaw jestem co by bylo, jakbys grubo i obficie necil to miejsce przez tydzien... Hmm.... Moze masz taki zamiar? Mysle, ze warto wykorzystac taka sklonnosc leszczy do bran, ze nawet bez albo z neceniem na bierzaco daja sie podejsc...
Chyle czola Angry i szczerze gratuluje!!! Cool
Okazale (jeszcze jak!) i piekne rybki (ten kolor...)Wink
A czuje cos, ze to nie koniec...[ouch]
POZDRAWIAMFrown
Edytowane przez Grzesiek dnia 05-05-2008 01:56

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?