Sierpień 22 2018 03:23:10
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Lipień 44 cm
wojti80
Witam
Wyskoczyłem dzisiaj na rybkach i znów dopisało mi szczęścieWink Łowiąc na woblerek wyciągnąłem kawałek żyłki z zawiązaną na końcu imitacją kiełża. Z ciekawości postanowiłem go uwiązać do żyłeczki i zobaczyć czy można tym "czymś" łowić. A o to efektWink

www.narybki.net/forum/attachments/44_cm.jpg

Rybka po szybciutkiej sesji fotograficznej w dobrej kondycji wróciła do swojego dołkaWink
Pozdrawiam Wojtek
Edytowane przez Labedziak dnia 27-02-2018 20:23
www.aptekagemini.pl

DejvSTR
wielkieCoolCoolCoolCool za rybto się nazywa mieć szczęście 2 pieczenie na jednym ogniu(RYBKA+PRZYNęTA)Angry

Wiki
Bardzo rzadko łowi się takie lipienie o takich wymiarach .Rybka bardzo ładna życzę więcej takich i większych niespodziewanych efektów.Cool

Grzesiek
Ale fartownie Wink Jak ostatnio wyjąłem z wody zdobyczną blachę, zerwałem ją w pierwszym rzucie[hahaha] Piękna ryba i rozmiarów słusznych[thumbsup] Pozdrawiam, ładne rybki łowisz Cool
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

michal_czyb
Taki lipień to już chyba nawet medalowy Angry Piękny. Jest u mnie też trochę tej rybki, ale jednak rowerem 25 km w jedną stronę jechać nie zamierzam jak na razie Pfft

Grzes77
To następna ryba z gatunku tych, których prawdopodobnie nigdy nie złowię, dlatego wielkie CoolCoolCool . Bardzo dobrze ogarnąłeś fotografowanie, widzę że nie musiałeś się nikogo prosić, tylko walnąłeś fotę sam sobie. To jest bardzo dobre. Wiem, że jak byś złowił karpia to trochę by było trudno, ale Lipienie, Okonie, Płocie itp można w taki sposób fotografować. Jeszcze raz gratuluję połowu i umiejętności fotograficznej. Pozdrawiam i połamania kija [thumbsup]
Edytowane przez Grzes77 dnia 11-07-2008 09:32

wojti80
Dziękuje za gratulacje. Grzes na rybki przeważnie jeżdze sam i dlatego zmuszony jestem robić fotki sam sobieWink Robione są do tego komóreczką więc tak naprawde nigdy nie jestem pewien jak fotka bedzie wyglądać, czy np bedzie widać przymiar,czy nie bedzie zamazane itd
Ciesze się że mimo to fotki sie podobają.
Pozdrawiam
www.aptekagemini.pl

rataj
No wszystko ładnie widać, piękny lipień [ouch] w moich okolicach żadnego jeszcze nie złowiłem Sad może kiedyś sie uda I WIELKIE GRATKI ZA RYBE CoolCool Angry

Grzes77
To masz super komureczkę bo rozdzielczość jest naprawdę super. Jaki to telefon bo ja mam Nokię E 65 i takich fot nie robi ?

Zdziszek
Telefon napewno dobryWinkgratki za rybke szczęściarzem jestesPfftAngryAngryCoolCool

Tomek700
Brawo wojti80-piękny lipieńCool.Jak możesz to wlej fotkę z tą przynętą.

wojti80
Zdjęcia zrobione nokią 6280. Wieczorem wkleje fote fartownego kiełżaWink Dzięki za gratulacje.
Pozdrawiam
www.aptekagemini.pl

Dudii
Co tu wiele mówićCoolCool i jeszcze raz Cool
Myślę,że po powrocie do polski zajmę się ostro muszkarstwem[thumbsup]
Angry dla Ciebie za pomysłWink
WĘDKARSTWO TO WSZYSTKO RESZTA TO H...

NA GŁUPIE PYTANIE GŁUPIA ODPOWIEDŻ

Exodus
Lpieniowi musze dać 43 cm, bo tak wychodzi z metra Sad Jeśli robisz rybcie zdjęcie z metrem , to dosłownie kawałek metra włóż rybie pod spód. Wink

Widze, że lipienie masz obcykane na maxa, już nieraz mogliśmy oglądac Twoje sztuki Wink
Kiedy pokazujesz te rybska mam ochote ruszyć za nimi, ale widać że każdego ciągnie za inną ryba.
Naprawde piękny okaz lipienia, takie sztuki trza wiedzieć jak łowić Cool
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

wojti80
Exo spoko.Lipień miał ponad 44 ale jak to żywa ryba nie chciała za bardzo leżakować na trawieWink a i ja nie chciałem jej za bardzo męczyć.Niech będzie 43 dla mnie to nie stanowiWink
Pozdrawiam
Edytowane przez wojti80 dnia 11-07-2008 14:58
www.aptekagemini.pl

damian2142
gratulacje i CoolCoolCool za rybke oby tak dalej ja jeszcze nie złapałem tego gatunku Sad pozdrowienia od damian2142Wink

giewont
Ja łowiłem już lipienie, ale nigdy takiego okazu. Musiałes przeżyć wspaniałe chfile podczas holu. Gratulacje i życze kolejnych sukcesów.Cool

Labedziak
Moich gratulacji tez nie powinno tutaj zabraknąć,bo jest za co gratulować.Cool
Piękna ryba,na pewno jeszcze ja kiedyś złapiesz,a wtedy będzie jeszcze większa.[thumbsup]
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

@rtur
Piękna przygoda i piękna rybka, wielkie Cool wojti80 Cool

wojti80
Witam
Oto obiecana fotka szczęśliwego kiełżyka
Troche słaba ale mniej więcej widać[img]http://images25.fotosik.pl/246/41f48cc42b49fae6m.jpg[/img] is not a valid Image.
Pozdrawiam
www.aptekagemini.pl

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się