Grudzień 11 2018 21:48:07
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Brzana 73cm.
conan1112
Złapałem tą piękną i bardzo waleczną rybe nad sołą,metodą gruntową na platki owsiane..

www.narybki.net/forum/attachments/af33148010c97662gen.jpg

images30.fotosik.pl/262/7db7e81d8bb75494m.jpg
Edytowane przez Labedziak dnia 26-02-2018 19:24

Labedziak
Witaj na forum.
Kolega conan1112 przesłał mi zdjęcia brzany na emaila,tak ze je teraz dopiero wstawiam.
Ryba może nie ma dokładnie 73 cm,dlatego piszcie,ile widzicie na miarce.
Ale i tak ryba ogromna Angry
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Arturo B
Gratuluję pięknej sztukiCoolDla mnie na fotce jest 72cm.Miarka jest lekko przesunięta.Myślę,ze kolega się nie obrazi jeśli damy tyle ile widacWinkZa rybke jeszcze raz gratki.Pytanko:Jak zakładasz płatki na hak?
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

grzyman
na moje oko ma murowane 70- 71 cm zasługuje na topliste[ouch]Wink

Dudii
Gratki za rybsko Cool72 cm tyle ja widzęAngry
WĘDKARSTWO TO WSZYSTKO RESZTA TO H...

NA GŁUPIE PYTANIE GŁUPIA ODPOWIEDŻ

Mich101
Gratuluję rybki.Nastawiałeś się na brzanę czy to przyłów.Myślę że to pierwsza brzana na forum-złowiona na płatki.

P.S Pozwoliłem sobie zrobić ramkę na zdjęciu aby było widać ile ma dokładnie.Myślę że się przyda, a autor nie będzie miał mi za złe, że trochę dopracowałem.[ouch].Moim zdaniem 71cm ma

images29.fotosik.pl/261/92e0b9cb3babe87dm.jpg
Edytowane przez Mich101 dnia 07-08-2008 23:45
POZDRAWIAM MICH101

WĘDKARSTWO TO HOBBY NIE DO ZASTĄPIENIA

..........................................................................................................................................
Raj utracony...
http://www.narybk...ost_112259

http://www.narybki.net
pjkspining
Piękna brzana , gratuluje taka sztuka musi pięknie walczyc we krwi maja waleczność Wink
Tylko sum !!! Pasja...Złap i wypuśc

senti
Piękna brzana...... nigdy do tej pory nie miałem przyjemności poczuć jej na kiju. Napisz nam czy nastawiałeś się na tą rybkę czy to przyłów ,Angrychoć to żadna różnica bo rybka i tak kozackaWink
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"

Spawn
nic tylko pogratulować takiego byczka Cool

conan1112
Odpowiadam na kilka zadanych mi pytań.tego dnia nastawiłem sie typowo na brzane,tak więc sparzyłem na sitku płatki owsiane,,górskie,,metoda na płatki jest bardzo popularna na Sole łapię na nie równiez świnki mój rekord to 52cm,płatki nabijam do spirali i na chaczyk pojedynczo(dosyć uciążliwe)ale są efekty.branie było energiczne-sam hol trwał 32min aż ręka bolała he.Szkoda tylko że coraz mniej jest w Sole tych pięknych i bardzo walecznych ryb....pozdro.

chomik1980
brawo piękna rybka, na fotce 71cm ale widze że ogon troche wygiety do góry, jak by rybke ustawić prosto dał bym 72cm
łowca węgorzy
http://www.leszcz.netarteria.pl/portal.php

Grzes77
Angry A ja już myślałem, że to jakiś dzieciak sobie żarty robi. Skoro pokazałeś foty to już widzimy, że rybka została faktycznie złowiona. Za połów wielki Angry bo złowić taką sztukę z tego gatunku to naprawdę wyższa szkoła jazdy Wink. Ja pamiętam swoją brzanę ( a była troszkę mniejsza Wink) jak mi dała bobu. Pozdrawiam i połamania kija na następnych okazach Wink[thumbsup].

Howi
Gratulacje za złowienie tak wielkiej ryby.
A komentarzami innych się nie przejmuj,po prostu zazdroszczą.

dziasza napisał/a:
Szkoda tylko że coraz mniej jest w Sole tych pięknych i bardzo walecznych ryb....pozdro.
smaczna była.....GrinGrin

Dla kolegi Diaszy mam propozycje.
Wejdź do zarządu PZW,zmień regulamin i potem pisz takie coś.
Kolega złowił rybę zgodnie z regulaminem i może z nią zrobić co chce.
Ze Tobie może Brzana nie smakuje,to nie znaczy ze wszystkim.

Widze ze już co poniektórym bije na punkcie wypuszczania ryb.
Męczyć rybę na wędce przez godzinę i potem wypuścić,to dla nich humanitarne jest.Sad

Vader
Gratuluję złowionej brzanyWink Na moje oko widzę, że jest 72 centy.Pozdrawiam i życzę jeszcze większej brzany[thumbsup]

dziasza
Do kolegi Howi....
nie bije na punkcie C&R... dobrze, kolega wzial tą piękną i waleczną rybę... spoko szacunek bo złapać taką brzanę to nielada wyczyn. Tylko teraz trzeba pomyśleć dlaczego ryb jest coraz mniej... możemy podyskutować czy nie lepiej byłoby gdyby PZW ustaliło np górne wymiary ochronne ryb. Taki okaz bo tak można nazwać brzanę kolegi Conana1112 jest idealnym materiałem genetycznym pod nastepne pokolenia. nie neguje zabierania ryb z rozsądkiem. Ale trzeba pomyśleć co będziemy łapali za parę lat.... Zastanawiając się głębiej wędkarstwo nie jest wogóle humanitarne dlatego nie popadajmy w skrajności.... Jeszcze raz graty za rybsko!!!
Kocham spinning!!

Labedziak
Ryba dodana do Toplisty.[thumbsup]

W tym temacie życzenia dla łowcy możesz złożyć tylko wtedy kiedy zadasz mu pytanie związane z tematem:
Gdy się nie dostosujesz do tego argumentu, post Twój zostanie skasowany

Ps.Jade zaraz na brzany,narobiłeś mi znowu apetytu na hol tej walecznej ryby.Pfft
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

conan1112
Wielkie dzięki za dodanie ryby do TOP LISTy ...

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się