Maj 22 2018 02:40:12
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Dziś kupiłem
Semi
Na te spławiki i ja się czajęouch, ale muszę jeszcze sprawdzić czy zamiast antenki dopasuję jakieś świetliki.Nie chcę mocować świetlika na antence a zamiast niej.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Grzes77
Semi napisał(a):

Na te spławiki i ja się czajęouch, ale muszę jeszcze sprawdzić czy zamiast antenki dopasuję jakieś świetliki.Nie chcę mocować świetlika na antence a zamiast niej.

Tomek Ty masz duże możliwości bo masz Trotkę i inne sklepy pod nosem więc możesz wybrać co chcesz a jak Ci na miejscu ceny nie będą pasować to sobie zamówisz przez neta. Ja muszę na wyczucie kupować. Te spławiki są świetne I nie drogie. Dziś straciłem jeden z poprzednich zakupów więc dobrze, że te dotarły. Wątpię, byś do nich świetlik dopasował. Te spławiki zawsze kupuję w parach bo wtedy życzę sobie jeden z czerwoną a drugi z żółtą antenką, jest taka możliwość więc nie trzeba antenek dokupić ouch

Semi
Właśnie jak przeglądałem średnice świetlików to nic nie mogłem znaleźć, a szkoda. Co do sklepów, to powiem szczerze że do tych lepszych mam kawał drogi i nie chce mi się jechać, więc wolę zapłacić kilka zł za przesyłkę a i tak mnie taniej wyniosą zakupy niż jechać na drugi koniec Warszawy samochodem lub komunikacją miejską. Odkąd zlikwidowali sprzedaż detaliczną w Polspingu to nie mam w okolicy żadnego dobrze wyposażonego sklepu wędkarskiego, czasami to i trudno białe robaki gdziekolwiek kupić, bo te zoologiczno wędkarskie to sam wiesz jak zaopatrzone, o jakiejś lepszej zanęcie to też tylko pomarzyć... Na początku sierpnia będę robił jakieś zamówienie w Drapieżniku pewnie, to sobie ze cztery zamówię.Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Abramis
Mój ostatni zakup : SIATKA JAXON CHAMPION QUADRA 4M , kupiłem ją ze wzglądu na zmieniające się wymagania na zawodach wędkaskich , chociaż nie wiem kiedy będę znów startował , ale myślę , że warto taką siatkę mieć. Na początek będzie mi służyć do przetrzymywania ryb złowionych na stawie , by na koniec łowienia porobić fotkiWink. Jako , że siatka ma dużą średnicę kosza (55x45cm), nadaje się również do przetrzymywynia dużych ryb.
images81.fotosik.pl/710/6de171d5ae1a0054m.jpg
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
Grzes77
Dziś odebrałem paczkę, którą zamówiłem w środę 19 lipca w sklepie Glinynatura. To był 2 i ostatni zakup w tym sklepie. Pierwszym razem kilka detali się nie zgadzało więc założyłem u nich konto i myślałem, że będzie lepiej. Otóż zamówiłem sporo drobiazgów za 407 PLN i wybrałem kuriera DPD za pobraniem, miało wszystko dotrzeć do mnie następnego dnia. Gdy nie dotarło w czwartek to zadzwoniłem do w/w sklepu 21 w piątek i rozmawiałem z samym właścicielem Mateuszem P, który stwierdził, że nie było go półtora dnia (a co mnie to) i przesyłka już wyszła z lekkim opóźnieniem, brakuje z zamówionych przedmiotów tylko kuwety. No i śledzę zamówienie i nic nie widzę. 24 w poniedziałek po południu pojawia się informacja, że przesyłka wyszła. Kolejnego dnia z poczty otrzymuję smsa, że dostarczana jest do mnie przesyłka za 269,60 PLN. No to się trochę zdziwiłem, żadnego info ze sklepu nie dostałem, że nie mają prawie połowy z zamówionych przedmiotów, nie powiem, że mnie szlag nie trafił, jak rozpakowałem przesyłkę i nie zauważyłem kilku ważnych dla mnie rzeczy. W gratisie dostałem tą glinkę, żenada. ;))
Grzes77 dodał/a następującą grafiki:
20170726_171634-1280x960.jpg 20170726_172831-1024x768.jpg 20170726_172346-1024x768.jpg

Grzes77
Dziś dotarła mega paka z Drapieżnika beer

Wędka Trabucco za 260 PLN (karpiówko-feeder jak to ja określam), kołowrotek do niej Shimano X- Aero za 630 PLN i trochę drobiazgów Wink. Całość kosztowała 1 050 PLN Shock.

Wszystko to zamówiłem sobie po tym, że ostatnio moja miejscówka na zaporówce jest oblegana i postanowiłem zmienić miejsce I kłaść jeden zestaw dalej niż wszyscy.

Na pierwszy "rzut oka" wędka prezentuje się obłędnie, jak za tą kase moim zdaniem perfect. Gorzej prezentuje się kołowrotek za 630 PLN wiedziałem, że złoty nie będzie, ale jakoś mnie nie powalił, zobaczymy to wszystko w piątek nad zaporówką Frown

Tak na marginesie kijek smukły, lekki, szybko gasi drgania, ma dwie szczytówki szklane a nie jak w opisie jedną szklaną a drugą węglową, to dla mnie na plus bo ja 99 % używam szklane Wink.

W paczce brakowało haków PR39 (pierwszy taki przypadek) i przysłali mi spławik, bo w ostatnim zamówieniu jeden był uszkodzony, zobaczymy co powiedzą o hakach za 7 PLN Zolta.
Grzes77 dodał/a następującą grafiki:
20170801_172106-1280x960.jpg 20170801_172832-1024x768.jpg 20170801_172811-1024x768.jpg

pluton2000
Co to za podajniki na ostatnim zdjęciu ?
Spro Red Arc 10400

Grzes77
Na pierwszym zdjęciu 3szr Guru, na trzecim 5szt Korum in line method feeder 30g, kupiłem ostatnie 5 szt i może być ciężko je spotkać, koszt 13,20 za szt. Wczoraj łowiłem na to co ostatnio kupiłem i nie idzie to w parze, wędka z kołowrotkiem pasują świetnie, ale te koszyko-sprężyny Korum po nabiciu namoczonym pelletem z kuku i konopią są za ciężkie i rzucałem nimi max na 40m, te koszyko-sprężyny do karpiówek się nadają a nie do feedera. Do tej wędki będą pasować zwykłe podajniki do methody 30-40g.

Muszę w tym miejscu zwrócić honor Drapieżnikowi ponieważ znalazłem haki, które były przesłane a przykleiły się do folii bąbelkowej, której na szczęście nie wyrzuciłem chcicdan.
Edytowane przez Grzes77 dnia 05-08-2017 10:00

Grzes77
Przez ostatnie 3 tygodnie zrobiłem kilka grubszych zakupów za kwotę łączną prawie 5 tysi, nie pisałeś tu co 3-4 dni, bo to bez sensu. Kupiłem tyczkę od kolegi z forum dlaryb, który wygrał ją na zawodach, do tego dokupiłem pak i inne akcesoria. Łowienie tyką spodobało mi się, bo już na "pierwszej randce mi dała" życiówkę w okoniu beer Wink.

Dawid
level up+
Dawid dodał/a następującą grafikę:
img_5131.jpg

Edytowane przez Dawid dnia 08-11-2017 22:47

Semi
Jaka długość??Wink
Semi.

Dawid
11m . Na razie bez dodatkowych topów . Szukałem używki i sie trafiła.

wodnik1624
Korzystając dziś z dobrej passy, ukoronowaniem było zakupienie kilku rzeczy pod żywca. Jak idzie na spinning, to i na żywca musi iść. Ale z łodzi ouch
images82.fotosik.pl/897/2c72a57be23bff2cm.jpg
Cmaciej

http://www.przyrodnikwielkopolski.flog.pl
Semi
Zrobiłem dzisiaj pierwsze zakupy u Chińczyków na Alliexpres. Kupiłem 100 kompletów stoperków po 6, czyli 600 sztuk na kilka lat Wink, 20 łączników pomiędzy żyłką główną a przyponem, 20 agrawek z krętlikiem i koralikiem w krętliku do feederka, oraz 500 m ośmiosplotowej plecionki 0,50 mm na suma. Zapłaciłem 65 zł. Teraz tylko z miesiąc trzeba czekać żeby zobaczyć co to będzie warte, o te drobiazgi to się nie martwię, bardziej jestem ciekawy plecionki, bo 500 metrów 8-splotowej za takie pieniądze....{}
Semi.

Semi
Szukałem przelotek do feedera i matcha, bo się posypało co nieco mi i bratankowi i trzeba połatać do wiosny, a przy okazji dokupiłem jeszcze dwukilową paszę Sonu, paczuszkę haczyków Drenana i dwa spławiki na spróbowanie również Drenana z serii Insert, na pierwszy rzut oka jestem z nich zadowolony, zobaczymy nad wodą. Wink
www.narybki.net/forum/attachments/img_20180207_160407.jpg

I z początku lutego krzesełko Mikado na krótkie wypady motorkiem nad Bug.
www.narybki.net/forum/attachments/img_20180201_160705.jpg
Semi.

MatiQ
Witam, i ja powoli uzupełniam akcesoria małe i te duże.
Najbardziej jestem zadowolony z nowego kija, i kręcioła, drugi komplet skompletuje sobie w tym miesiącu, po kryjomu przed narzeczonąKij

images82.fotosik.pl/1008/7d2822122d854ffbm.jpg

images83.fotosik.pl/1005/2097a4bafe0b2b80m.jpg

Grzes77
Dziś doszły do mnie 2 bolonki Jaxon Float Academy 680, w ubiegłym tygodniu spodnie ogrodniczki i kurtka Korum, dwa kołowrotki do bolonek, spławik wszystko razem trochę ponad 1 100 PLN. Pod koniec tamtego roku kupiłem kilka rzeczy do kombajnu, 2 szt role do tyczki itp za + 2 000 PLN. Nie wstawiam fot bo piszę na telefonie Wink.

Semi
Może nie kupiłem a wygrałem. Wink Bardzo fajny piórnik na przypony.Shock
Semi dodał/a następującą grafiki:
img_20180314_164538.jpg img_20180314_164558.jpg

Semi.

Grzes77
Nie było to takie praste, jakby się wydawało, jednak zasłużone Cool

Bartek
Ja dziś 2 spławiki i uchwyt do podbieraka (żona mi kupiła) :-)
{}

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się