Sierpień 19 2018 04:11:19
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Rybomania - Poznań 2017-2018
seb@s
Myślałem że nie będę obecny na targach, wystarczył jeden telefon i jadę Wink. Także jutro będę.

Arturo B
Chwila wolnego u mnie , to podjechałem popatrzeć. Jak zwykle tłumy, nowości nie brakowało.Coś tam sobie też sprezentowałem. To co mi w oko wpadło to kijaszki Daiwy i rod pod Anakondy- gdybym nie miał , to pewnie bym się skusił. Akwarium na żywo robi wrażenie.Popatrzyłem też na łodzie i sprzęt myśliwski, na jednym ze stoisk można było z bliska popatrzeć na żywe ptaki łowne (sowę, jastrzębia, sokoła, orła). Fajna odskocznia, ale męcząca .
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Dariusz foss
Ja tez wróciłem ,tłok tłok nic nie kupiłem,Do każdego ze stoisk kolejki jak za komuny złaziłem się do bólu.wszystko można kupić w necie,jedyna fajna sprawa że w jednym miejscu można zgromadzić tylu ludzi o wspólnej pasji jakim jest wędkarstwo.
images83.fotosik.pl/371/fb3795d59d564bc9m.jpg

images81.fotosik.pl/371/dd532420ba9d488am.jpg

marec-ki
Wróciłem i ja Wink

Śmignął mi raz Mariusz i Piorek gdzieś w tym tłumie Wink

Ogólnie to zajechaliśmy ok 12ej. Zrobiliśmy krótką rundkę i poszliśmy na obiad. Niestety po 13ej nadal duuuużo ludzi. Dopiero po 14ej zaczęło się robić mniej tłoczno i można było wygodnie pooglądać i porobić zakupy.

Ja ogólnie plan wykonałem prawie w 100%. Przede wszystkim nie wydałem wszystkich pieniędzy jakie zabrałem, a kupiłem dwie rzeczy nadmiarowe Wink można się było fajnie potargować na niektórych stanowiskach ouch

Za rok jeżeli będziemy jechać to jeszcze później aby nie być wcześniej jak 13sta Pfft

PS. Nie czuję nóg Pfft
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Dawid
Generalnie tłoczno jak co roku Wink
Spotkałem Mariusza jak niósł nas tłum koło stoiska KM , był z kumplem - też z forum ale nie pamiętam jak sie nazywał .
Dzwoniłem do ciebie Marku - abonent chwilowo niedostępny :>< zapłac rachunki huha
Ja tam standardowo foteczki z dziewczynami sobie robiłem , a hostessy w tym roku pierwszy sort ouch

marec-ki
Wlazłem do namiotu FOXa i pewnie straciłem w nim zasięg Pfft

Dawid napisał(a):
a hostessy w tym roku pierwszy sort ouch

ouch{}
Edytowane przez marec-ki dnia 19-02-2017 09:17
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Piorek
Też byłem w sobotę. Kręciłem się tam prawie cały dzień(w godz. 11-18) i na nikogo z Naszego forum się nie natknąłem. Ludzi tłum, szczególnie do godziny 15stej, później nieco luźniej się zrobiło. Z zakupów wielkich nie robiłem: dwie paczki kulek pływających Carp Gravity, 2 kilo mączki no i porządną czołówkę. Poza tym wpadł mi w oko kombinezon, pasował jak ulał ale niestety nie mogłem go kupić, ponieważ jest to nowość i mieli jeden jako ekspozycję. Jak zapytałem o cenę to się bardzo zdziwiłem bo bardzo przystępna była i nie wierze, że w sprzedaży pojawi się w takiej cenie. Teoretycznie zamówiłem od razu u sprzedawcy ale podejrzewam, że cena jednak będzie zdecydowanie wyższa. Zobaczymy, będę obserwował.

Pozdrawiam
Piorek dodał/a następującą grafikę:
komb_trakker.jpg

Norbert
Piotrek jaki rozmiar nosisz. Na ebay można wyrwać za grosze kombinezon D.A.M ale tylko duże rozmiary.
Edytowane przez Norbert dnia 21-02-2017 09:42
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Piorek
Norbert napisał(a):

Piotrek jaki rozmiar nosisz. Na ebay można wyrwać za grosze kombinezon D.A.M ale tylko duże rozmiary.

No właśnie za duży to nie jestem hahaha. Rozmiar L. Daj linka do tych kombinezonów to chociaż sobie popatrzę :-)

Norbert
http://www.ebay.co.uk/itm/New-D-A-M-Hydroforce-Thermal-2-Piece-Fishing-suit-XXL-RRP-94-95/201826139852?
Rozmiar XL można też trafić za 20 funa . Trakker ile kosztował na targach?
Edytowane przez Semi dnia 21-02-2017 22:58
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Piorek
Norbert napisał(a):
Trakker ile kosztował na targach?

530.

Kondzio154
Jak tam ktoś w tym roku wybiera się do Poznania na targi. Osobiście planuję być w sobotę 10 lutego.
SQUID Suwalski Team Karpiowy

https://www.faceb...amkarpiowy

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Dawid
Ja będę w niedziele pa1pa

Piorek
Będę w sobotę.

Abramis
Gdybym był w Polsce to pewnie bym zawitał na 1 dzień w sobotę disa
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
Przejdź do forum: