Styczeń 18 2018 19:12:51
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarska przystań » Nasze okazy
 Drukuj temat
Troć wędrowna - 78cm, 5,60kg
jaha2002
Witam Was drodzy koledzy.Chciałem zgłosić do toplisty moje dzisiejsze trofeum,troć wędrowną 78cm i 5,60kg wagi(zasiedziały samiec).

images47.fotosik.pl/341/2f70d6641804b141m.jpgimages47.fotosik.pl/341/b7fab652c08903d5m.jpg

Małe sprostowanie, ryba ważyła 5,60kg, źle waga mi ważyła
pozdrawiam.
Edytowane przez Labedziak dnia 21-09-2010 09:49

Frantic
Gratulacje, Jaha!!!
Piękna ryba! Aż miło popatrzeć (jeszcze milej pociągnąć pewnie...)
Napisz coś jeszcze o połowie...
Pozdrowienia i życzę wielkich rybek!
"Wędkarstwo i tak wystarczająco mocno kłóci się z etyką, by nie przeginać bardziej niż to konieczne" Danek

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
Semi
O kurde, nowy rekord forum, w sumie to pobiłeś swój poprzedniWink. Piękne rybsko stary Ci się trafiło Cool, jak zwykle foty rewelacyjne.ouch
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Arturo B
No w pięknym stylu poprawiony rekordzik- gratuluję.No i fajnie byłoby gdybyś pokusił się o kilka zdań , bardzo mnie ciekawi na co wziąłWink
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

MatiQ
Aleee rybaouch, kapitalną troć nam zaprezentowałeś Jaha, wielkie Cool i Angry dla Ciebie!!.
Za rekord forum i za swój rekord życiowyWink.
Fotka jak zwykle przepiękna.
Połamania na takich 100+cmWink.

RichiS52
Wspaniała ryba, wielkie brawa za ten okaz Cool Pierwsze miejsce w Topie murowane, no i respekt Angry
Połamania kija na dalszych okazach Wink
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

Jacek96
No no jaha już na Forsie składałem Ci gratulacje i dobrze tam liczyłem że 5kg spokojnie ma Wink
Także jeszcze raz gratulacje.

Pozdrawiam

BartosH
Piękny samczur jaha, domyślam się że z RegiWink
Czyżby ten jaxon ferox, na którego sam się ostatnio złowiłeśWink, teraz dał Ci te piękne sreberko?
Pozdro

Ps. Już widzę, że z Iny a nie RegiWink
Edytowane przez BartosH dnia 16-09-2010 20:04
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

bobo160
Ostatnio zastanawiałem się gdzie jest jaha ze swoimi trociami disa Czekałem... i doczekałem się pięknego zgłoszenia do Topa des
Szczerze gratuluje tak pięknej troci Angry Oczywiście Tobie należą się sowite brawa Cool
Pozdrawiam Wink
P.S. Jak zwykle foto jest na 5 ouch
Edytowane przez bobo160 dnia 16-09-2010 20:30
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

esox66
Super ryba Jaha gratulacje za nią Coolmusiał być piękny hol.
Oczywiście gratuluje też pobicia rekorduAngry

Exodus
Fota zrobiona rewelacyjnie, ryba jeszcze wspanialsza, tego można tylko pozazdrościć Wink Pełen szacun za okaza Wink Nie moge się napatrzeć na tą rybe Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

jaha2002
Dzięki wszystkim za gratulacje.Rybka połakomiła się dzisiaj około 13.30 tj.16.09. na mosiężno-miedziane wahadełko(karlinka 18gr),walczyła dzielnie, myślę że około 10minut spokojnie. Zapięta pięknie na dwa groty w ,,nożyczkach".Troć wzięła na długiej żyłce, hol ryby nie był siłowy, zrobiła kilka odjazdów i później spokojnie ją pompowałem i na końcu ślizgiem na brzeg. Byłem sam nad wodą,więc podebranie musiało być sprawne i pewne i tak też się stało.pozdrawiam

Adam014
O kurna, ale super troć, zdjęcie jak z najlepszej gazety. Super połów miałeś, tylko pozazdrościć. Brawa, brawa Jaha za połów, bo jest on piękny.Cool
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

okoniolowca
Ryba super. Co tu dużo mówić Cool i to wielkie się nalezą. Na pewno dzielnie walczyła. Gratuluje rekordu, no i życzę większych.
Tez w piątek miałem na ostatnią już nockę w tym sezonie wyskoczyć ale coś mnie przeziębienie bierze. Tak ze pewnie nici z ryb. Pozostaje mi oglądać okazy na forum Wink.
Złowiłem rybę, ryba to wie i ja to wiem. I to mi wystarczy. Wink

wedkarz2309
Nie ma to, jak pobić własny rekord forumAngry

Najbardziej podobają mi się te "zasiedziałe" wrześniowe łososie, z piękną kufąWink

Ale trotka też może być, piękny okazik!!Cool

Grzes77
Wydaje mi się, że fota z rybą, którą widzimy powyżej, jest użyta jako tapeta na Twoim kompie Wink, ja bynajmniej bym tak zrobił, super ujęcie na tle rzeki.
Jeśli chodzi o rybę to jest przepiękna, mi ten gatunek jest obcy, ale Tobie widzę, że bardzo bliski. Skoro pobija się w takim stylu swoje rekordy, to musimy dobrze się czuć w tym stylu i gatunku. Jestem jak zwykle pod wielkim wrażeniem Twoich łowów i podejścia, a także fot, które we wszystkich zgłoszeniach masz ponadprzeciętne. Za rekordową sztukę wielki Angry i Cool, no i powodzenia w następnych połowach, pozdro i połamania kija Wink.
Edytowane przez Grzes77 dnia 17-09-2010 07:39

Rafalogi
No tylko pogratulować i życzyć jeszcze większej ...bo na pewno taką złowisz..Cool..
Oczywiście fotka pierwsza klasa..ouch

Rybcio
Trotka........ ouch fotka........ ouch co tu dużo gadać normalnie expercio Angry
Gratki Cool
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

wojti80
Jacek jeszcze raz gratulacje. W zeszłym roku bodaj zaliczyłeś pierwsze srebra w tym roku juz wymiatasz jak stary trociarz. Worek z rybami ci sie rozpruł na dobre. Jeszcze kilka dni zostało więc trzeba cisnąć. Piękna ryba . Napatrzeć się nie moge Wink Pozdrawiam serdecznie
Edytowane przez wojti80 dnia 19-09-2010 09:28

Grzesiek
O ja! Jaha Angry ja Tobie gratuluję tego miedzianego, a dopiero teraz widzę ten okaz.
Ukłony za świetne połowy i super, że można na takie rybki chociaż popatrzeć, dzięki Wink

Pozdrawiam
Grzesiek
Edytowane przez Grzesiek dnia 19-09-2010 13:50

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się