Lipiec 15 2018 22:59:28
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Toplista rekordów wędkarskich » Okazy już dodane
 Drukuj temat
Miętusy 47,50cm
kokos
Witam serdecznie.W piatek wybrałem sie na nocke nad Wisłokę w miejsce gdzie już od połowy miesiąca ładnie brały miętusy.Na rybach byłem przed 18 bo musiałem jeszcze nałapać uklejek z których robiłem fileciki które moim zdaniem są najlepszą przynętą na miętusa.Pierwsze branie miałem o 20 i 47cm miętus ląduje na brzegu.Następne branie miałem pare minut po 2 i w potbieraku ląduje 50 cm miętusik.Nadchodzący tydzien zapowiada się jeszcze ciekawiej bo pogoda będzie typowo miętusowa zapowiadają ochłodzenie ,opadysleep
images49.fotosik.pl/346/6a6e2cbc56a181b9m.jpg images39.fotosik.pl/341/74339bc276f8b23bm.jpg
images39.fotosik.pl/341/2e07fc8327f3ff4dm.jpg images50.fotosik.pl/346/616384945fd492ccm.jpg
Edytowane przez Semi dnia 26-09-2010 22:38

Frantic
No, Bracie, obydwa miętuski na brązowy medal WŚ! Gratulacje! A to dopiero początek sezonu miętowego...

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
Kondzio154
Dawano już miętusów nie widziałem, a kiedy złowiłem to już naprawdę nie pamiętam.
Gratuluję Tobie połowu no i życzę kolejnych ryb z tego gatunków, bo jakoś mało rybek w liście jest, no ale może Ty poprawisz ten stanWink.

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
wedkarz2309
No miętuski już fajneWink

Osobiście nigdy nie złowiłem tej tajemniczej rybki, ale wiem, gdzie są i na pewno kiedyś tam pojadęWink

Gratuluję rybek i życzę jeszcze większych, bo pogoda faktycznie miętusowa się zrobiła, nawet u mnie, deszcz, wiatr, ochłodzenieWink

Semi
O widzisz, nie wiedziałem że tak wcześnie zaczynają żerować. Wink
Dopiero koniec września i takie ładne sztuki złowiłeś. Chyba trzeba też wyskoczyć w tym roku ze dwa razy za tą rybką. Wink
Graty za połówCool, mało tej ryby jest łowionej i zgłaszanej do topa. Wink

wojti80
Śliczne. Jest to ryba o której myśle już kupe czasu by jej poszukac. Gratuluje

esox66
Miętusy kapitalne gratki za takie okazy Cool też będę musiał się zasadzić na ta super rybkę Pfft

Grzes77
Dwa przepiękne marmury Ci się trafiły, chyba jesteś pierwszy w tym gatunku w tym sezonie. Bardzo piękne okazy Cool, czekamy na następne, połamania kija i pozdro Wink.

tomek-79
Piękne sztuki,też muszę się wybrać.PozdrawiamUsmiech

Exodus
Myślałem że będe pierwszy w tym roku z mietusami, a tu kicha Wink No piekne sztuki. Jak dalej będzie lać to pewnie nie połowisz w tym tygodniu, Raba się pomału dzwiga.
Gratki za piękne ryby Wink

miros
Piękne żeś połowił te miętusy, moje gratulacje.Cool

BartosH
Ryby piękne, a zarazem niespecjalnie urodziweWink. Konkretne okazy nam pokazałeś, życzę jeszcze większych, no i wytrwałości w ich łowieniu, bo wiem że nie biorą w piknikową pogodę.Wink Pozdrawiam

Arturo B
Bardzo szybko zaczęły brać , widać pogoda robi swoje...
Gratuluję udanego połowuCool
Jesteś trzecią osobą która w tym sezonie zgłasza marmurki i pewnie nie będą to ostatnie rybki zgłaszane przez Ciebie , czego oczywiście Ci życzęWink

Adam014
Szybkie te miętusy w tym roku skoro pod koniec września się już ruszyły. Oczywiście brawa za rybyCool. Kokos, a może napiszesz jakiś artykulik jak je łowisz, gdzie, na co, bo to dość tajemnicza ryba??

kokos
Codziennie sprawdzm stan Wisłoki i póki co nie jest najgorzej Wink jak tylko przestanie padać i stan rzeki pozwoli połowic to napewno jeszcze w tym tygodniu przynajmniej raz wybiorę się na nockeWink
Jak pokazałem zdjęcie miętusa dziewczynie to powiedziała że tak paskudnej ryby juz dawno nie widziała i wiecej do rzeki nie wejdzie wiedząc że coś takiego może koło niej pływać hehe.

Exodus
Miałem się jeszcze jedno zapytać, na jakiej wodzie łowisz , spokojna, czy raczej szybki nurt ?

kokos
Mam dwie miejscówki gdzie najczęsciej łowie miętusy.Na pierwszej jest sredni uciąg,wsteczne prądy , zawirowania i bardzo nierówne dno.Na drugiej miejscówce rzeka płynie po prostym żwirowym blacie głebokości max1.5m i w pewnym momencie jest spad rzeka bardzo zwalnia wręcz sie wlecze a w najgłebszym miejscu ma 4m. dno sie zmienia na muliste,w tym najgłebdszym miejscu staram sie ulokować zestaw.Najlepsze rezultaty mam na tym pierwszym miejscu a zapewne dlatego że jest tam wiecej zakamarków,sporych kamieni gdzie się może ukryć.Jak znajde troche czasu to postaram sie jeszcze przed pełnia sezonu mietusowego umieścić artykuł połączony ze zdjeciami z mojego łowiska.

A to mietusik którego złowiłem zanim Wisłoka poszła w górę disa aparat mi wysiadł przed zrobieniem zdjecia ze mną i do top listy nie trafi Wink images38.fotosik.pl/342/f61e68c970fc8ed8m.jpg

Labedziak
Miętusy dodane do naszej Toplisty z wymiarami 50 i 47 cm.Angry

Rybcio
Gratulacje za piękne rybki ouch
Proponuje zgłosić je do kilku czasopism wędkarskich Frown Nagroda na pewno Cię nie ominie Wink

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się