Styczeń 18 2018 08:32:54
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Sandacz91cm z Osadnika
Mareczek24
Witam chciałem zgłosić sandacza 91cm.Więc to było tak pojechałem na karpia i nic zero brań ,szybka przeróbka feederka i jest wynikouch Shock przynęta filecikWink images41.fotosik.pl/357/8b88b826a888261cmed.jpg images41.fotosik.pl/357/948f1a82c1deb590med.jpg images45.fotosik.pl/362/dfba1aaabf5e3cd6med.jpg images41.fotosik.pl/357/cab8119d4a63b160med.jpg images38.fotosik.pl/357/efe8f345acd6a52fmed.jpg
Edytowane przez Mareczek24 dnia 04-11-2010 13:40

bobo160
No... a już mówili ze ma prawie 100 cm Pfft
Wielkie Gratki się należą Cool bo ja łowiąc sandacze 2 lata nie złowiłem jeszcze takiego bydlaczka ouch
Sezon zamykam w grudniu tuż przed samymi świętami, a wiec mam szanse jeszcze podobnego dorwać, tym bardziej że pod koniec listopada będę miał jednostkę pływającą Usmiech
Edytowane przez bobo160 dnia 03-11-2010 22:08
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

Labedziak
No Marek, to już prawdziwy okaz sandacza Cool, a jaki gruby, nie to co mój, chuderlak.
Jedną fotkę dodałem do naszej galerii.Wink

http://www.narybk...oto_id=626
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

michalek19
Sandacz wypas i Wielkie brawa ZA niego !!!!!!!!!!
A jaki gruby ?? Dał trochę wrażeń na kiju ??

A jeszcze jedno.
Co to jest ten OSADNIK ????
Na Emigracji Sad Sad Sad
Deutschland > Bawaria

Adam014
Nic tylko się zachwycać takim wspaniałym mętnookim. Widać, że ostatnio nie próżnował, bo grubaśna z niego sztuka.
Wielkie gratulacje dla ciebie MarkuCool
Ciekaw jestem czy ktoś doda do tp jeszcze w tym roku metrówe, bo wymiar powoli się zbliża do niej. To już drugi sandał powyżej 90cm w niedługim czasie, więc może, może ten magiczny metr będzie.
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Mareczek24
michalek19 Jest to zbiornik , który zostaw stworzony do pobierania wody przez zakłady azoty i chłodzenia jakiś tam rzeczy.Najpierw pompy tłoczą z Wisły wodę póżniej osadza się wszystko w osadniku ,a później czyściejsza woda idzie do Azotów.Jakoś tak Zbiornik powstał w 1956roku. ADi8888 przepisałem od CiebieWink

jasio3105
Gratki grubaskaShock

Arturo B
No trzeba przyznać , ze Okazik wypasionyAngry
Miło popatrzeć na fotki , które pokazują , że w naszych wodach coś jednak jeszcze pływaWinkGratuluje pięknego rybska i życzę kolejnej sztuki na 100cmWink
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

wedkarz2309
Kurcze...Pfft

Niesamowicie gruby sandałWink
Był ważony??Wink

Gratulacje!!Angry

Mareczek24
Nie nie był ważony Wink

manonegra13
OOO ale piękny sandacz , moje wielkie Cool pierwszy raz widzę takiego grubaska , naprawdę wielki szacun dla Ciebie i życzę teraz metrówki , a jakieś emocje z holu były ? Szkoda że nie zważony bo taki grubaśny to chyba ładnie ważył
Jeśli złowiłeś miałeś przyjemność z holu zrób zdjęcie i wypuść by ktoś mógł to powtórzyć Frown -Krzysiek C&R

wedkarz2309
AhaWink

Ale wydaje mi się, że mógł mieć nawet ósemkęWink

Mój szczupak 93 cm aż tak gruby nie był, nie ważyłem go, ale miał na 99% 7,?? kg, tego jestem pewny z kilku powodów...Wink

Kondzio154
Bardzo ładny okaz, bardzo grubaśny ten sandacz. Też mnie ciekawi ile ważył, no ale zgadnąć ciężko.
Gratuluję połowu i szkoda ,że chociaż 3 cm nie miał więcejWink
SQUID Suwalski Team Karpiowy

https://www.faceb...amkarpiowy

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Waldek Tomaszewski
Moje Gratulacje piekna rybka !! Marzenie niejednego Frowndes

Hubert_Str
Gratulacje przepiękny sandacz Cool

Znowu pokazałeś klasę na Osadniku, oby tak dalej Wink

Rafalogi
Ale byczy wilk Cool..
Niezłe okazy masz w tym osadniku , tylko pozazdrościć tak zasobnej wody , no i życzę dalszych sukcesów .Cool

Grzes77
Nie dziwię się emocją, jakie słyszałem przez fona - takie chwile są bezcenne.

Za połów Cool, złowienie okazu po wcześniejszym biczowaniu wody przez spiningistów pokazuje nam, że miałeś nosa, ja bym nie zmienił zestawów na drapieżnika. Za okaz Angry i połamania kija, pozdro Wink.

BartosH
Piękny gruby smok!! GratulacjeWink coś ostatnio szalejesz kolego, widać dobra passa trwa, czekam na kolejne okazy od Ciebie.Wink
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

Grzesiek
Co za ryby macie w tym osadniku, nie dość że różne różniste, to jakie wielkie ouch gratulacje!

mareczek24 napisał(a):
Nie nie był ważony Wink

Było ciemno, ale może jakiś filmik dało się nagrać, z holu, albo z wypuszczania..?

Pozdrawiam
Grzesiek

EDIT:
michalek19 napisał(a):Co to jest ten OSADNIK ????

Jeszcze dopytam, do pytania michałka, kto rozporządza tą wodą? Na jakich zasadach odbywa tam się połów?
Edytowane przez Grzesiek dnia 04-11-2010 12:21
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

Mareczek24
REGULAMIN SPORTOWEGO POŁOWU RYB W OSADNIKU
NA ROK 2010

1. Przez pojęcie "OSADNIK rozumie się wszystkie wody i budowle hydrotechniczne znajdujęce się w terenie wygrodzonym oraz "ZIMNY KANAŁ" (DOSYŁOWY) - od wylotu z Osadnika do ogrodzenia Z.A. "Puławy" S.A..
2. Do połowu ryb w OSADNIKU upoważnia imienna karta wstępu wraz z opłaconymi składkami w PZW na dany rok.
3. Wędkowanie na terenie OSADNIKA zgodnie z regulaminem amatorskiego połowu ryb z wyłączeniami odnośnie wymiarów ochronnych i limitów ilościowych:

a) SZCZUPAK - do 50cm i 2 szt./dobę,
b SANDACZ - do 50cm i 2 szt./dobę,
c) KARP - do 35cm oraz powyżej 70cm i 2 szt./dobę,
d) PSTRĄG TĘCZOWY - 30cm i 2szt./dobę
e) LESZCZ przy WYMIARZE - od 60cm - 2 szt./dobę.

DLA W/W GATUNKÓW RYB OBOWIĄZUJE DOBOWY LIMIT ILOŚCIOWY W WYMIARZE 3 SZT. ŁĄCZNIE (z wyjątkiem leszcza)

4. Wprowadza sie na terenie OSADNIKA (w terenie wygrodzonym) zakaz połowu w kanalikach w okresie 01.12 - 31.04 każdego roku.
5. Prawo kontroli kart wstępu mają CZŁONKOWIE ZARZĄDU KOŁA "AZOTY", ZAKŁADOWA STRAŻ PRZEMYSŁOWA,POLICJA, STRAŻ MIEJSKA, SPOŁECZNA STRAŻ RYBACKA, PAŃSTWOWA STRAŻ RYBACKA
6. Na terenie OSADNIKA może zostać wprowadzony zakaz połowu ryb po przeprowadzonym zarybieniu. O terminie zarybienia i dacie wyłączenia łowiska informuje Zarząd Koła
7. Wszelkie naruszenia regulaminu będą podstawą do pozbawienia karty wstępu na Osadnik
Edytowane przez Mareczek24 dnia 04-11-2010 13:28

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się