Lipiec 18 2018 23:45:42
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Troć
Jacek96
Zgłaszam kelta troci, którego złowiłem na Redze dzisiaj na swojego woblerka.

Złowiłem go na woblerka z ciemnozielonym grzbietem, wykonałem rzut pod przeciwległy brzeg, i zaczął mi schodzić z nurtem pod mój brzeg, gdy wszedł mi pod nawis lodowy przy brzegu, zaczynam prowokować do ataku, nagle poczułem piekielnie mocne uderzenie, z całej siły zaciąłem, i zaczęła się jazda, jak na kelta to był na prawdę bardzo silny, na początku wybrał mi ok.10 metrów żyłki, dopiero mogłem go zatrzymać, i tak hol trwał ok. 5minut... Oczywiście przed podebraniem wielkie emocje, żeby tylko się nie spięła, ale udało się z podebraniem. Oczywiście pełnia szczęścia. Emocje nie do opisania....

www.narybki.net/forum/attachments/jacek96_tro_76_cm.jpg

ifotos.pl/img/77a48124c_hprpqxp.jpg
ifotos.pl/img/10ec7d68b_hprpqxr.jpg
Edytowane przez Labedziak dnia 28-02-2018 15:17

lberlinski
No wielkie gratulacje Wink. Jeszcze udało się go złowić na swoją przynętę , podwójneCool
[img]http://d.vader.w.interia.pl/sygnatura%20new.jpg[/img] is not a valid Image.

Rybcio
Kolego Jacek96 FrownPięknie zacząłeś ten rok des Na wet nie wiesz ilu z naszego Forum, miłośników wędkarstwa, zazdrości Ci tego okazu a nawet tego że możesz sobie teraz powędkować Wink
Gratulacje Cool
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

walus695
Gratuluje Wink To już kawał troci, wielkie Cool i wielki Angry dla ciebie. Mimo młodego wieku (choć jesteś starszy ode mnie) robisz sam przynęty, łowisz duże ryby, obyś nie zwolnił tempa. Tak trzymaj. Połamania na 10-cio kilówce.
pozdrawiam waluś Grin
Wędkarstwo to co tygryski lubią najbardziej.

senti
Takiej to nawet w rybnym nie widziałem Wink Piękna sztuka. W pozytywnym sensie zazdroszczę Ci tej rybki.
Napisz coś więcej o tym połowie i pokaż zdjęcie zrobionego przez Ciebie woblera i jak możesz to też go w skrócie opisz.

Gratulacje!!
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"

Jacek96
Ok, masz tu foto:

[img]http://images46.fotosik.pl/490/f5e4413dabd083bfm.jpg[/img] is not a valid Image.

Woblerek tonący, o mocnej pracy tzw. szuka ryby...

Labedziak
Trochę wyrównałem fotkę, i można tej pięknej rybie przyznać 76 cm.Angry
Gratuluje ryby, czy to Twoja największa?

ifotos.pl/img/76_hprhppa.jpg

Jest to pierwsza ryba zgłoszona w tym roku do Toplisty, i do tego taki okaz, brawo.Cool
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Jacek96
To nie jest największa w życiu troć, mój rekord jest o 7cm większy.

Frantic
Wielkie gratulacje Jacek! Angry
Ładny kawałek ryby, aż się oko cieszy...
Pewnie adrenalina podskoczyła ?
Pozdrawiam Krzysztof
"Wędkarstwo i tak wystarczająco mocno kłóci się z etyką, by nie przeginać bardziej niż to konieczne" Danek

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
Jacek96
Pewnie adrenalina podskakuje przy każdej troci, ale przy tej wyjątkowo...

Grzes77
Jacku jesteś jednym z lepiej "ułożonych" wędkaży młodego pokolenia Naszego Forum ouch. Takim zgłoszeniem motywujesz mnie bardziej w tym przekonaniu. Podejście do tematu wzorowe, miło się ogląda i czyta Twoje tematy i zgłoszenia, powinieneś być dumny z tej Troci, złowiona na wobka swego wykonania, pozdrawiam gorąco i czekam na następne okazy Angry Cool.

jaha2002
Witam. Wielkie gratulacje, piękna zdrowa trotka. To Rega tak?Na jakim odcinku złowiłeś ją jesli można wiedzieć,czy to nie Trzebiatów?Ja dzisiaj łowiłemw górze rzeki w Skalinie,ale jeszcze na zero jak narazie.Widać sporo trotek pada w tym sezonie i w górze i dole rzeki

Jacek96
Miejsce: Mirosławice.

arglen
Wielkie gratulacje za tak piękny okaz Cool .

BynQ
Gratulacje ,u mnie zero jak do tej pory
Nie ważne jaka ryba ,choćby mała płoćwww.otofotki.pl/img6/obrazki/kx9066_flyfisher1.gif

Kondzio154
Dawno Ciebie nie widziałem tutaj, a tu ładne wejście. Gratuluję pięknej trotki.
SQUID Suwalski Team Karpiowy

https://www.faceb...amkarpiowy

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
miros
Świetna rybka, moje gratulacje,Cool tylko pozazdrościć i życzyć większych i więcej.Wink

Rafalogi
Piękna ryba Jacku Cool...dla mnie całkiem obca , tak jak spining zimą , u mnie na wodzie lód , a Ty tam sobie takie rybki ciągasz ..

mati1x
Gratuluje Cooltak pięknej rybki i to złowionej na własnoręcznie wykonaną przynętę. Wink
Frown

Norbert
Piękna ryba. Cieszy widok takich troci łowionych na naszych wodach. Cool i połamania kija na kolejnych.
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się