Styczeń 22 2018 01:20:02
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Tutaj sie witamy.
Labedziak
W tym dziale przede wszystkim się witamy, każdy możne napisać o sobie parę słówWink
Co łowi,gdzie łowi?Jaka metoda łowienia go najbardziej interesuje?Cool
Edytowane przez Labedziak dnia 30-07-2009 20:34
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Labedziak
To może ja jako pierwszy coś napisze.
Na imie mam Andrzej,
wędkarzem jestem już od 25 lat,a teraz mam już 40SadUrodzony w Łabędach ( to na Śląsku,niedaleko Zabrza. AngryWink
Moim ulubionym łowiskiem jest rzeka,ale i na jeziorach tez połowię.Wink Slask Śliwka
A ulubionej metody jako takiej nie mam.
Łowie i na spławik,i na gruntówkę bez spławika.
Metoda spinningowa tez nie jest mi obca.
Jedynie na czym się nie znam to wędkarstwo muchowe Łowicz
Edytowane przez Labedziak dnia 14-09-2009 15:03

lumi
A ja łowie od 10 lat, mieszkam w tarnowie, łowie na dunajcu, mój rekord to głowacica 120 cm i 15 kg wagi

Zyga
Witam,lowie ryby juz od niepamietnych czasöw,bo okolo 30 lat.
Uczylem sie wedkarstwa na takich zbiornikach jak: Glinianki na Czerwionce,cegielnia w LabedachCzechowice,Dzierzno,Plawniowice.
Moge sie juz paroma ladnymi rybami poszczycic,ale te najwieksze plywaja jeszcze w wodzie.
Moja ulubiona metoda to spining. Frown

Howi
Witam wszystkich forumowiczow,wprawdzie już dość długo jestem na forum,ale dopiero teraz zauwarzylem ten temat.
Lowie rybki już od 10 lat,największa ryba to karp,4,50kg.Wink

Bojkes
Cześć wszystkim, ja swoją przygodę z wędkowaniem zacząłem w tym roku nie mam na razie specjalnie się czym pochwalić ale wszystko przede mną.

Ufretin
Witam wszystkich użytkowników forum. Mam na imię Marcin i jestem z Łodzi. Nie mam narazie jakiś wielkich rekordów, a co największego złowiłem to okoń 32 cm ale jestem dopiero początkujący i mysle ze złapie coś większego. Jeśli jest ktoś z Łodzi to bardzo bym prosił o kontakt(mam pare pytań)

Pozdrowienia Miłego wędkowania
Metoda łowienia: Spinning i Flot
Łowie na Jeziorach, Stawy hodowlane
Jesli jest ktos z Lodzi to bardzo prosze o kontakt.

Labedziak
Witam was na forum,widzę ze na raz 4 osoby sie przedstawiły,ładnie.
Myślę ze wspólnymi silami stworzymy dobre,wędkarskie forum.[thumbsup]

jacek78
Cześć jestem Jacek łowie od kiedy pamiętam , wędkowanie zaszczepił mi tato ;pozdrawiam; mieszkam w Grodkowie. Łowie na żwirowniach i czasem pomykam na odre moje rekordy to szczupak 101cm i sum 135cm pozdrawiam papa ach no i jeszcze boleń 82cm Frown

pibo
witam wszystkich mieszkam w krakowie mam 46 lat ,ile łowie ciężko powiedziec zawsze jedziłem na doczepke,karte mam dopiero od 1990 r a zrobiłem ją tylko z tego względu że jechałem pod namioty ze znajomymi i rodziną nad jez stackie koło ełku i tak mnie to wciągło i zostało już na zawsze ,ulubiona metoda to spinning nielubie spławika ,choć zaczynałem od niego pozatym łowie na grunt i feederaWinki to tyle[thumbsup]
pibo

Piotrek1992
Witam!
Nazywam się Piotr Woźny. Łowię od 10 lat. Mieszkam w bardzo malowniczym mieście jakim jest Tczew. Miasto to znajduje się nad Wisłą.
Łowię nad Wisłą bądź nad mazurskimi jeziorami Wink Moją ulubioną metodą jest spławik i spining chociaż nie gardzę także gruntówką. Dzięki mojemu tacie mam dobry arsenał wędkarski, lecz sądzę że w głównej mierze ważne są umiejętności a nie sprzęt.
Rekord życiowy to leszcz 2.20kg.
Gdy łowię spiningiem to najczęściej posługuję się gumami. To moje ulubione przynęty.Shock
Wędkarzu! Porządek jaki zostawiasz po sobie na łowisku świadczy o TOBIE!

www.tczewskiasg.fora.pl
RichiS52
pibo napisał/a:
witam wszystkich mieszkam w krakowie mam 46 lat ,ile łowie ciężko powiedziec zawsze jedziłem na doczepke,karte mam dopiero od 1990 r a zrobiłem ją tylko z tego względu że jechałem pod namioty ze znajomymi i rodziną nad jez stackie koło ełku i tak mnie to wciągło i zostało już na zawsze ,ulubiona metoda to spinning nielubie spławika ,choć zaczynałem od niego pozatym łowie na grunt i feederaWinki to tyle[thumbsup]

Lepiej puzno niz wcale,na dodatek trafiles na super forum, witamy serdecznieWink
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

piotr aachen
Mam na imie Piot .Mieszka obecnie w Aachen, a pochodze z Lodzi.
Wedkarstwo to moja odskocznia od rzeczywistosci. to tyle o mnie.Frown

Kubek
kopol napisał/a:
Mało o sobie napisałes piotr aachen Pfft Witam witam

No on przynajmniej coś napisał nie jak ty.Pfft
]

GrzesiuS
Ja też zauważyłem ten dział dopiero teraz.
Na imię mi Grzesiek. Łowię od 9 roku życia a mam 27lat. Wędkuję w zasadzie na wiekszości Raby i na Dunajcu - okolice Tarnowa czasem Szczawnicy. Metoda przepływanka ze spławikiem - preferuje rzeki ale woda stojąca też może być. Czasem spinning. Moja największa ryba to brzana 60cm. Nie ważę ryb, ale strzelam że jeśli wagowo miałbym liczyć to pewnie też byłaby największa. Jestem z Krakowa.

Bartix65
Witam,lowie ryby juz od jakis 2-3 lat[początkujacy].
Uczylem sie wedkarstwa na takich zbiornikach jak: stawyi jeziorka
Moge sie juz paroma ladnymi rybami poszczycic,ale te najwieksze plywaja jeszcze w wodzie.
Moja ulubiona metoda to spławik. Frown

kubihondka
Witam
Lowie ryby od 17 lat mieszkam w krakowie
pozdrawiam forumowiczow Smile

Rafaels
Cześć !!!!
Jestem Rafał ryby łowię gdzieś od piątego roku życia, nie pamiętam dokładnie( z małą przerwą). Mieszkam w Kaszycach Wielkich (okolice Trzebnicy), mam 16 lat, i jak narazie moją największą rybką jaką do tej pory złapałem jest 6 kilogramowy szczupak, złapany w zeszłym roku. Raz zerwałem chyba suma bo nawet oporu nie było żyłka tylko uciekała ze szpuli. Moim najlepszą porą roku jest jesień i początek wiosny, wtedy też czaję się na dużego szczupaka, ale jak narazie jeszcze takiego nie trafiłem, No i to by było na tyle o mnie Wink
Edytowane przez Rafaels dnia 25-07-2007 10:21

brak
kamil150490
witam wszystkich mam na imie Kamil zaczelem wedkowac od 6 roku zycia teraz mam 17 lat od 25,05,2007 wstapilem do PZW mieszkam niedaleko Szprotawy woj. Lubuskie czesto lowie na spinning jedynie jak wyjezdzam na nocke wtedy oczywiscie z gruntu narazie nie mam czym sie chwalic kilka szczupaczkow czesto lowie na odrze Smile pozdrawiam FrownWink
...Nie rezygnuj nigdy z celu tylko
dlatego, że osiągnięcie go wymaga
czasu...
Czas i tak upłynie...

borys90
Cześć wszystkim mam na imie Damian. Wedkuje od 7 lat mam 16 lat. Mieszkam we wsi Smolarzyny niedaleko Łańcuta woj. Podkarpacie. Lubie Frown łowić na spławik i z gruntu. Pozdrawiam wszystkich zalogowanych na tej stronieShock

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się