Lipiec 23 2018 15:51:03
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Tutaj sie witamy.
wedkarz2309
Witam Wszystkich nowych forumowiczów - miłej zabawy!!ouch

Jedrus
Witam wszystkich , mam na imię Andrzej mieszkam w Sandomierzu. Wędkuję wszystkimi metodami obecnie mam ciśnienie na wędkowanie podlodowe,jutro wybieram się na Wióry. Pozdrawiam wszystkich

Sagittario
Witam Wszystkich.

Mam nadzieję że znajdę tu mnóstwo wiedzy która pozwoli mi rozwijać moją pasję, a może i innym przydadzą się moje doświadczenia.
Ze względu na lokalizację (Warszawa) najczęściej udaje mi się wyskoczyć nad wodę w okolicach Warszawy czyli zdecydowanie Wisła, ale też dość często Bug w i jego dopływy w okolicach Broku.

Oczywiście chociaż część corocznego urlopu staram się spędzić na mazurach.

Pozdrawiam
Sagittario

www.armax.wa.pl
Semi
Witaj na forum, kolejny ziomal. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

GolasDGL
Witam nowych kolegów Wink

Kanty
Witam.
Jestem na tym forum od dziś.
Mieszkam w Bochum. W zeszłym roku wędkowałem w Renie, ale za daleko mi tam jeździć.
Szukam coś bliżej Bochum, wydaje mi się ze kanały by były optymalne i nie za daleko.
Widze po wpisach ze Koledzy łowią na kanałach i maja już duże doświadczenie i mieszkają w okolicy.
Mam nadzieje ze jeśli będę miał pytania, mogę liczyć na Kolegów.
Pozdrawiam Krzysztof z Bochum: Wink

RichiS52
Witaj na forum Krzysztof z Bochum Wink
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

Fendt
Witaj Krzysztof Wink
Łowienie z głową przynosi efekty nie kieszeń ...

Bartek97
Teraz ja się przedstawię, mam na imię Bartek lat 16, mieszkam w Barlinku,
ogólnie spininguję, ale najbardziej interesuje mnie karpiowanie, zaczynam dopiero przygodę z karpiami,
i myślę że na forum znajdę dużo pomocnych informacji Wink
Pozdrawiam

Kondzio154
Bartek witamy na forum. Dobrze trafiłeś i na pewno znajdziesz interesujące Ciebie informacje.

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Aidahow
Bryyy! Wink

ostatnio z kumplem Michałem, dosyć często rozmawiam o czymś co jest mi kompletnie obce - czyli o wędkowaniu, pewnie go znacie bo jego nick to bandziorek69 i polecił to forum Wink Dlatego tyż znalazłem się tu, a moje doświadczenie w łowieniu ryb też już jest znane i wynosi 0 ;] No... także witam

A coś o mnie? Na co dzień siedzę w IT, hobbystycznie prowadzę forum motocyklowe razem z kumplem do którego zapraszam (forum.mototrener.pl), a technicznie to 28 letni człowiek z południowego wschodu polski czyli Lubelskiego, a dokładnie Świdnika. Chyba tyle Wink Więcej o mnie na mojej stronie www.sochadariusz.pl

Pozdro!
Dario

www.sochadariusz.pl
draxion
Witam Wszystkich forumowiczów! Wink

Pisanie o sobie nie jest moją mocną stroną, więc napiszę w skrócie Wink

Pochodzę z Białegostoku. Lat 21. Aktualnie studiuję Wink Interesuję się głównie wędkarstwem gruntowym.

Pozdrawiam !

bobo160
Witamy na naszym forum kol. Draxion Wink
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

Vami
Cześć! Witam was wszystkich bardzo serdecznie. Z tej strony Vami mam 16 lat pochodzę z Krakowa i na imię mi Michał. Wędkowałem ostatnio z 2-3 lata temu, nawet chyba miałem tu konto ale mniejsza o to. Postanowiłem wrócić do tego hobby więc pozostało mi tylko przywitać się. Na wstępie zaznaczam, że sporo mi z głowy wypadło więc spodziewajcie się wielu tematów w których proszę o rady :3.

Semi
Na wstępie zaznaczam, że sporo mi z głowy wypadło więc spodziewajcie się wielu tematów w których proszę o rady

Witaj Michale na forum. Zanim zaczniesz zakładać nowe tematy to poszukaj czy czasem już takowe nie istnieją. Ogrom wiedzy już jest, tylko trzeba przysiąść spokojnie i poczytać. Wink A jak nie znajdziesz tego co Cię trapi, to pisz śmiało, na pewno pomożemy. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Urbanek
Witam wszystkich, mam na imię Bartek mam 28 lat i mieszkam
niedaleko Szczecina.
Forum przeglądam już od 4 lat.
Najbardziej lubię wędkować metodą gruntową Wink

WujekW3
Witam mam na imię Witek mam 27 lat
Mieszkam niedaleko Opoczna
Głównie wędkuję metodą gruntową.
Forum przeglądam od + - 6 miesięcy

Lonek
Witam wszystkich na forum. Mam na imię Rafał. Zacząłem wędkować od 6 roku życia, łapiąc kiełbiki, okonie i jazgary. Jak większość złapałem bakcyla i to trwa do dziś.
Aktualnie jeżdżę na rybki o ile czas mi na to pozwala.
Preferowane metody to spławik i grunt.
Pozdrawiam wszystkichWink

korektor98
Cześć wszystkim Wink Mam na imię Michał. Mam 16 lat, a łowię o ile mnie pamięć nie myli odkąd skończyłem 5 lat. Mieszkam w Wojnowicach, niedaleko Grodziska Wielkopolskiego. Najchętniej łowię na spławik przy użyciu bata i grunt. Od roku coraz bardziej wnikam w tajniki wędkarstwa karpiowego. Lubię też czasem wyskoczyć z lekkim spinningiem na pobliskie stawy i jeziora.
Co tu więcej mówić, pozdrawiam Was serdecznie i mam cichą nadzieję, że spotkamy się nad wodą Frown

wedkarz2309
Witam wszystkich "niewitanych", nowych "narybkowiczów"Wink

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się