Listopad 01 2014 11:54:51
Nawigacja
· Regulamin
· Strona Główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Spinningowe
· Muchowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista 2014
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Ankieta
Czy powinno się wprowadzić górny wymiar ochronny ryb ?

Tak
Tak
77% [34 głosów]

Nie
Nie
16% [7 głosów]

Nie wiem
Nie wiem
7% [3 głosów]

Ogółem głosów: 44
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 08/10/2014 19:55

Archiwum ankiet
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Pokrowiec na wędki i krzesło wędkarskie.
marec-ki
Witam.

Chciałbym sobie kupić te dwie rzeczy jak w temacie.

Krzesełko stabilne i solidne z regulacją wysokości nóżek. Kiedyś chwaliliście firmę Elektrostatyk. Popatrzyłem trochę no i ceny wyższe niż konkurencji ale domyślam się, ze za jakość się płaci Wink

Jak możecie to podajcie numery aukcji lub modele krzesełek jakie Wy macie - oczywiście solidne krzesełka ouch

Dodatkowo koniecznie muszę już kupić pokrowiec na wędki. Wożenie ich rzuconych luzem w aucie jest nieporęczne a i w domu by stały ładnie spakowane razem i wrzucone gdzieś w kąt. Pokrowiec chcę 3-komorowy, długość ja wiem max 150cm.

Na wszystko chciałbym wydać jakieś 200zł. Pokrowiec na Allegro idzie kupić za 50-60zł ale nie wiem jak z ich trwałością (głównie suwaki) ??

Co byście mi polecili ?
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marekp1984.ovh.org/
Solina
Przyłączam się do pytania. Ja mam zamiar kupić na dniach ten o to pokrowiec -----> http://allegro.pl/pokrowiec-na-wedki-160cm-2-komory-10-gratisow-i1529628424.html
Pozdrawiam Maciek Wink

Rafalogi
Marecki - ja mam tego elektrostatyka ..
s1.ifotos.pl/mini/F8r_hxwsnnn.jpg

Wygodny w miarę solidny i stosunkowo nie drogi .
Jak bym miał polecić to właśnie tego .
A pokrowiec jaki kupisz taki będziesz miał , jedyne co mogę dodać to aby miał minimum 150cm długości i ze trzy komory na wędki .

Semi
Elektrostatyków u nas na forum ma wielu ludzi i chyba jeszcze nikt złego słowa o nich nie napisał. Mój ma już 3 sezony i powiem szczerze, że nie zamienił bym go na inny. Wersja z rozkładanym oparciem (F5R) jest droższa, ale naprawdę bardzo wygodna. Nie ma to jak nocka nad Narwią, człek się wywali na rozłożonym fotelu, plechy nie bolą, ocieplane oparcie miło grzeje po nerach. Wink
Co do pokrowca, to przychylam się do opinii Rafała, jest tego kupę na Allegro w granicach 50-80 zeta, a co do suwaków, to jak będziesz dbał, tak będziesz miał, ja swój kupiłem chyba za 60 zł, ale obchodząc się z nim delikatnie na pewno mi jeszcze kilka lat posłuży.Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Retsam
Polecam Ci pokrowiec usztywniany. Lepiej chroni wędki podczas transportu. Ja kupiłem sobie taki na Allegro, świetna robota, zamki solidne, łatwo się czyści i co najważniejsze nie przepłacasz za nazwę firmy czy też logo. Polecam !!
http://allegro.pl/pokrowce-na-wedki-1-4-1-5-1-6m-2k-usztywniane-i1545994022.html

Rafalogi
Kopnąłem się z fotką Smile

Jeśli fotel to ten co Semi mówi F5R z rozkładanym oparciem ..lux sprawa na dłuższe zasiadki ....

marec-ki
No to git Panowie, biorę Elektrostatyka F5R, a z pokrowcem jeszcze pomyślę Wink dzięki za opinie ouch
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Adam014
Retsam kupowałem ok. trzech lat temu taki pokrowiec jaki ty podałeś, u tego samego sprzedawcy tylko inne rozmiary i dla mnie on jest w ogólnie nie usztywniany. Jest to właściwie najniższa półka cenowa i też jakościowa. Jego zaletą jest to, że po prostu ma się w czym przewieść sprzęt na łowisko, ale wędki bardzo słabo chroni, właśnie przez to, że nie jest usztywniany i wyściełany.
Marecki ja to bym Ci polecił jeden pokrowiec, ale wtedy na pewno w 2 stówach nie zmieścił byś się razem z fotelem Elektrostatyka, ale napisze co mi szkodzi.Wink Mam na myśli pokrowiec Team Dragon, ale musisz mieć na niego ok. 150 ł w takiej wersji jaką chcesz. Uważam, że to świetny pokrowiec, jak mało, który w tej klasie cenowej jest on usztywniany i wyściełany. Tego typu pokrowce można dalej wyszukać u firm karpiowych i wyczynowych ale ceny są sporo wyższe, a Dragon wcale jakością od nich nie odbiega.
Dragony mają znajomi wędkarze, więc je widziałem i wiem co piszę.Wink
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Retsam
Adam014, jak sama nazwa wskazuje pokrowiec usztywniany a nie sztywny. Jeżeli ktoś chce w pełni chronić swoje wędki od urazów mechanicznych to kupuje sobie tubę. Należy pamiętać, że ten pokrowiec dragona, o którym pisałeś też nie będzie w pełni chronił wędek, ponieważ tylko jego szkielet jest wykonany z PCV. Nie wiem czy miałeś identyczny pokrowiec, o którym ja pisałem, natomiast wiem jedno użytkuję go od roku i nie mogę na niego złego słowa powiedzieć. Zdaję sobie sprawę, że pianka zastosowana do usztywnienia boków tego pokrowca nie daje 100% gwarancji ochrony ale porównując podobne parametry tzw. firmówek i ceny z tym konkretnym moim, to oszczędność jest bardzo duża a jakość i funkcjonalność zbliżona. Z tego co napisałeś wynika, że ślepo wierzysz w magiczne firmowe metki. Nie zawsze jest to rozsądne. A tak na marginesie, każdy kto przestrzega podstawowych zasad bezpieczeństwa w obchodzeniu się ze swoim sprzętem, nie potrzebuje wyszukanych i drogich metod zabezpieczania. Co innego podróż np. samolotem, gdzie bez porządnej tuby się nie obejdzie ale to już inna sprawa.

tomasz74
Przede wszystkim zastanów się czy fotel ma Ci służyć do kimania czy do wędkowania. Do wędkowania wystarczy wygodne krzesełko.
W tym roku zakupiłem sobie krzesło ponieważ zdarzyło mi się opóźnić zacięcie przez podłokietniki.
Firma ,, ELEKTROSTATYK"- polecam.

manonegra13
No to jeszcze ja Wink elektrostatyk z podnóżkiem polecam , oparcie rozkładane a i dołożymy podnóżek to i wyspać się można , spałem na nim nie raz i mogę przyznać daje radę a mały nie jestem bo mam 186cm i 95kg Pfft
Jeśli złowiłeś miałeś przyjemność z holu zrób zdjęcie i wypuść by ktoś mógł to powtórzyć Frown -Krzysiek C&R

marec-ki
Pokrowiec usztywniany nie musi być bo nie będę nim rzucał Wink bardziej potrzebuję go po to aby wędki spakować razem, nie walały się w samochodzie i łatwo zarzucić to na ramię i sobie podejść na łowisko Wink

Krzesełko będzie Elektrostatyka ale bez żadnego podnóżka bo obawiam się właśnie, że może mi być za wygodnie a przez to mogę za często spać Wink no i oparcie obowiązkowo bo mam słaby kręgosłup Smile

Dzięki wszystkim za pomoc beer
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Adam014
Retsam nie wiem czy przeczytałeś mój post do końca. To co napisałem to nie są słowa rzucone na wiatr tylko spostrzeżenia odnośnie tego pokrowca, którego widziałem, "macałem" i napisałem co o nich sadze, a nie co jest napisane na firmowej metce.Wink
Wiatr ze wschodu ryby chodu.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się