Sierpień 20 2018 16:34:40
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Pierwszy karpik
zbojek11
Leśny stawek, nęcone od miesiąca kukurydzą. Karp złowiony wczraj rano na 3-4 ziarenka kukurydzy z "biedronki" do tego trochę karachów i 2 liny na 40 cm, no i wiadomo drobnica. Karp to totalny przyłów złowiony na morską wędę z morską plecioną rzuconą z boku łowiska. Wiem, że są większe wpuszczam je tam od 18 lat. Nie wiem ile cm szefostwo oceni, na moje ok 95-96 troszkę słabo widać.

images38.fotosik.pl/790/65ff394d0c4f516em.jpg

images45.fotosik.pl/812/de27f3e789f84178m.jpg

images38.fotosik.pl/790/6117ab31da54d392m.jpg

Rafalogi
Leśny stawek , pistolet na żołędzie i karpik ....skromność bije Ci z lica zgłaszając takiego maluszka ..Pfft
Powiem jedno - pozgłaszaj jeszcze takich ryb to zobaczysz jak Ci się kiedy na siłę wproszonego chłopa zwali nad ten stawek ...
Graty za karpiszona ..to już jest pierwsza liga ...Cool
96- ma jak nicouch
Edytowane przez Rafalogi dnia 17-04-2011 20:27

Labedziak
Tak jak piszesz, 96 cm ma jak nic.
Ale karp przeogromny, muszę powiedzieć szczerze, ze takiej bestii się nie spodziewałem.
Naprawdę jest czego pogratulować.Cool

Edytowane przez Labedziak dnia 17-04-2011 20:34
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Kondzio154
Ja Cie nie mogę, ale karpiskoWink. Ciekawe co jeszcze kryje ten Twój leśny staw, co tam w nim mieszka?
Ważyłeś może miśka?, bo wygląda na niezłego grubaskaWink.
Gratuluję połowu, a i dawaj te liny na 40 cm do Topa.

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
robot8
Graty za taką sztukęCool ja mogę sobie tylko o takiej pomarzyć. Pfft
Edytowane przez Semi dnia 17-04-2011 21:20
Lubie ryby a najbardziej je łapaćWink

samsam
Po przeczytani samego tytułu pomyślałem sobie , że to pewnie taki karpik poniżej 50cm. Jak już przeczytałem zgłoszenie i zobaczyłem jaka ta rybka jest wielka to normalnie mi oczy wyszły ze zdziwieniaPfft
Za rybkę wielkie Cool i Angry

konrii98
O cholibka jaki karp!!!!!! Cooli wielki Angry dla ciebie , połamania tej morskiej wędki na większych
W sezonie 2014, nastawiam się na karpia ouch ale fajnie byłoby poganiać trochę też za zębatym Pfft

2 pasja- motocykle Wink

Rybcio
Takiego kolosa to moje oko jeszcze na żywo nie widziało Grin Toż to pewnie tą kukurydzę co mu wysypałeś to zasysał jak odkurzacz :;/ Normalnie prze wielki Angry
Gratuluję Cool

PS - Lineczki także zapodaj ouch
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

Przemo
Piękny karp!! Cool Gratulacje! ouch
Myślę że mógł mieć ok 12-14kg?? ouch
Na przyszłość to polewaj karpia wodą gdy leży na macie, skóra mu wtedy nie wysycha i nie jest narażony na utratę śluzu, no chyba że go zabrałeś....conf
Edytowane przez Przemo dnia 18-04-2011 00:29
Pozdrawiam Wszystkich....
Złów i wypuść.....ouch

Retsam
Jak to jest karpik z leśnego bajorka, to ja w tym miejscu nogi bym nie zanurzył. Licho wie co tam jeszcze pływa Wink
A tak poważnie to wielkie gratulacje za pięknego karpia Cool. Jak wpuszczasz je tam od 18 lat to nie chcę sobie wyobrażać jakie potwory tam pływają. Jeszcze raz wielkie gratulacje i życzę Ci na wędce tych najstarszych mieszkańców twojego tajemniczego leśnego jeziorka ouch

Grzes77
Dawno nie widziałem takiego byka, powiem szczerze, że i mnie już nosi na karpiska. Fajnie wygląda porównanie karpia z dzieckiem Wink. Skoro ten Twój leśny stawik jest taki obfity w okazy, to penie nas jeszcze nie jednym zaskoczysz i tego Ci życzę, pozdrawiam Wink.

Pablo2
Po przeczytaniu tematu i późniejszym zobaczeniu karpia również byłem nieco zaskoczonyWink Gratulacje za tak duży okaz.
U mnie z karpiami totalna porażka w tym sezonie, jeszcze nawet kroczka nie udało mi się złowić. A 3 nocki już zaliczone.
Ale teraz piękna pogoda ma być długo, więc trzeba się za nie wziąćWink
Jeszcze raz gratuluję i życzę dwudziestki. Pozdrawiam.

MatiQ
Jak zobaczyłem temat Pierwszy karpik to nawet przez myśl mi nie przeszło, że będzie to wielgaśne karpisko z stawku, na którym często poławiasz. Takie cuda tam pływają, że pewnie szkoda wracać do domuWink.
Wielki Angry dla Ciebie za prowadzenie w tego rocznej TP w karpiuouch.

P.S - chętnie bym zobaczył fotki Twojego stawkuWink

Połamaniafotow
Edytowane przez bobo160 dnia 18-04-2011 21:18

wendaki2
Za wyholowanie tego karpia należą się brawaWinkPewnie walczył ładnie, a wrażenia z pewnością pozostaną dłuuugo pamięci. Nie częsty to widok z wód Polskii i mam nadzieję, że rośnie dalej??

miros
Kolejna piękna rybka z tego stawku, tylko pozazdrościć łowiska.
Moje gratulacje a tak na marginesie to ciekawe co jeszcze za potwory pokarzesz nam z tej wody.Cool

manonegra13
Ładny mi to karpik , ale petarda z tego karpiocha , moje gratulacje Cool a może chowa się w tym stawiku jakiś rekord Polski ? połamania tego morskiego kija na tych karpiszonach Wink
Jeśli złowiłeś miałeś przyjemność z holu zrób zdjęcie i wypuść by ktoś mógł to powtórzyć Frown -Krzysiek C&R

grafik0wy
Karpik ? Kij
No nie źle, boję się kiedy by Pan powiedział . "Karpiszon" huha
Brawa za rybę . Cool
Hmmm ... Tak sobie myślę gdzie w okolicy Koronowa jest taki staw, bo sam jestem z tych okolic Wink
A prawie metrowy karp to już coś . Shock
Złow i Wypuść .Frown

Frantic
Oj Zbojek! Dałeś czadu z tym miśkiem. Lubię takie rybki - ciemne, dzikie, nie znające kulek, D-riggów, fuzzów i innych cudactw. Świetna robota! Gratulacje.
"Wędkarstwo i tak wystarczająco mocno kłóci się z etyką, by nie przeginać bardziej niż to konieczne" Danek

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
Mareczek24
Co tu dużo gadać Piękny karp Gratulacje i oczywiście AngryCool

RiKo998
Ten stawik to pięknie nam tam wyrasta faja
Oby więcej takich ryb i oczywiście Cool Cool za rybusie
:;/

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?