Listopad 12 2018 19:33:05
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Lin gigant
Retsam
Witam Panowie, właśnie natknąłem się na ciekawą fotkę, na jednej z zagranicznych stron www.
Zresztą oceńcie sami.
Lin o masie ok. 11lb i 10oz, czyli w przeliczeniu ok. 5,27kg !!.
Łowcą jest francuski karpiarz Jean-Pierre Becker, jezioro Orient, Francja.
s1.ifotos.pl/mini/Lin-gigan_hnwaqwn.jpg
Widać, że fotka zrobiona tak aby powiększyć rybkę optycznie, ale i tak linisko pierwsza klasa Cool.
Mieć takiego na wędce Usmiech.

marec-ki
Hmmm mi się tak średnio to linisko podoba. Tej wielkości lin traci swoje piękne ubarwienie i kształty. Wolę takie prosiaki do 60cm, ładnie ubarwione, ukształtowane Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Retsam
marec-ki napisał(a):
Hmmm mi się tak średnio to linisko podoba. Tej wielkości lin traci swoje piękne ubarwienie i kształty. Wolę takie prosiaki do 60cm, ładnie ubarwione, ukształtowane Wink

Ale na wędce byś takiego chciał mieć, co Wink?

PS. Myślę, że to ubarwienie zależy od wody, w której pływa Wink.

konrii98
O cholibka ale lin , taka sztuka to niewątpliwie marzenie każdego wędkarza Wink
W sezonie 2014, nastawiam się na karpia ouch ale fajnie byłoby poganiać trochę też za zębatym Pfft

2 pasja- motocykle Wink

arturMD
To już nawet nie prosiak a wieprzekhuha.Wielki ale brzydkiconfAle na kiju by ładnie chodził.......marzenie:;/

Norbert
Jak kiedyś zatnę takiego, to zanim go umieszczę w podbieraku to zdążę oszaleć Shock.
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Bartek
O choinka ale wieprza złapali, takie coś na wędce to spełnienie marzeń, ale chciałbym coś takiego chociaż przez chwilę poczuć Wink
{}

Labedziak
A co powiecie o tej śwince?
Przeogromny lin, takiego to na pewno nigdy nie złowię.Angry
13lb 14oz

Źródło:

http://tcfmagazin...nch-caught

[img]http://tcfmagazine.com/media/k2/items/cache/884bd078062ee6bd157b294c752d7970_XL.jpg[/img] is not a valid Image.
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Kondzio154
Z tej perspektywy ten lin wygląda o wiele lepiej niż nie jeden mój karp.

Na kilogramy wychodzi prawie 6 kg.

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
samsam

No cóż , prawdziwa świnkaPfft
Wielki to on jest , ale jak na lina to jakiś za bardzo wypukły w niektórych miejscachWink

lberlinski
Ale upasiony prosiaczek Wink. Brzuch ma prawie tak duży jak mój po weekendowym grilowaniu beer.

Grzesiek
Ten pierwszy mimo perspektywy jest naprawdę potężny, a ten drugi wygląda jak karykatura, albo jakby był chory faja

Pozdrawiam
Grzesiek
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

crawl
To chyba jest pani linowa w 9 miesiącu ciążyPfft

Retsam
[quote]Labedziak napisał(a):

Przeogromny lin, takiego to na pewno nigdy nie złowię.Angry
13lb 14oz

Piękny linek, chociaż w jego przypadku to pojęcie może być kontrowersyjne Wink. Jeszcze raz potwierdza się reguła, że jak na ogromne liny to tylko do Wielkiej Brytanii. Z drugiej strony wierzę, że w Polsce są jeziora, w których pływają podobne. Sad

Zaraz, zaraz przyjrzyjcie się mu dokładnie, to nie jest jeden lin tylko dwa Pfft. On ma swojego brata bliźniaka w brzuchu huha.

catchandrelise
Pewnie, że w Polsce też są ogromne ryby a w tym i liny. Na jeziorze w mojej okolicy rybacy złapali lina 4kg, ale niestety większy już nie urośnieconf.
Kiedy wytniemy ostatnie drzewo, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy że nie można jeść pieniędzy.

gorgo9
Ale Liniska !!!! U mnie w okolicy na jeziorku w zeszłym roku padł Lin prawie 4 kg , wyglądał jak potwór hahaha
! gorgo9 - Białogard !

Retsam
catchandrelise napisał(a):

Pewnie, że w Polsce też są ogromne ryby a w tym i liny. Na jeziorze w mojej okolicy rybacy złapali lina 4kg, ale niestety większy już nie urośnieconf.

Dobrze, dobrze to, że są 4 kg liny w naszych wodach to ja wiem ale ponad 6 kg (6,28 kg !!!!!) to już zupełnie co innego. Wink

ripper814
Bogdan Barton w swoim artykule w jednym z WMH (nr 5(63)/2011) z tamtego roku - "Lin z głębokiej wody " pisał że jego największy linek którego złowił w latach '80 ważył 6 kg na łubin z 6 metrowej wody . W ogóle cały artykuł jest poświęcony połowom linów powyżej 2 kg.

wedkarz2309
Ależ kapitalne liniska!!Angry
Mimo, iż za pięknie nie wyglądają, to chciałbym takiego złowić!!Frown
Widać, że wypchane są najprawdopodobniej pelletem/kulkami/kukurydzą i to maksymalnie, szczególnie ten drugi - brzuszysko, jak u karpia...Pfft

catchandrelise
wedkarz2309 napisał(a):

Ależ kapitalne liniska!!Angry
Mimo, iż za pięknie nie wyglądają, to chciałbym takiego złowić!!Frown
Widać, że wypchane są najprawdopodobniej pelletem/kulkami/kukurydzą i to maksymalnie, szczególnie ten drugi - brzuszysko, jak u karpia...Pfft

Na moje ten drugi to jest wypchany kulasami albo czymś takim, ale do tego jak na moje musi mieć jeszcze ikrę, bo ten brzuch to jest aż niemożliwy.
Kiedy wytniemy ostatnie drzewo, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy że nie można jeść pieniędzy.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się