Styczeń 22 2018 07:10:41
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Sum 211cm i 70 kg ŁZ
manonegra13
Na zasiadkę wybrałem się w sobotę z samego rana, do pokonania jak zwykle 200 km do miejscówki w Caspe, po drodze zabrałem kolegę Janusza i tak o koło godziny ósmej byliśmy na miejscu.
Zmartwiłem się gdy zobaczyłem moją miejscówkę zajętą i że karp się trze bo wiedziałem iż będzie miało to na brak brań, zaczęliśmy szukać innej miejscówki co było bardzo trudne gdyż było bardzo dużo wędkarzy.
Po znalezieniu miejsca ustawiliśmy marker i zaczęliśmy nęcić peletem kukurydzą i kulkami za pomocą łódeczki potem zostało już tylko rozłożyć kije i czekać.
Czekaliśmy i czekaliśmy a sygnalizatory nie wydały z siebie żadnego dźwięku, zmienialiśmy przynęty co i tak nie przynosiło żadnego efektu, między czasie dojechał jeszcze kolega Sławek.
Pierwsze branie i ostatnie nastąpiło u mnie o godzinie 3-ej nad ranem czego efektem był sum który szedł jak taran po zestawach kolegów obok, po około 45 minutach sum z 4-oma zestawami kolegów i dwoma markerami wyłonił się przy brzegu.
Tym razem sum i ja mieliśmy równe szanse, plecionka, kij i kołowrotek zdały egzamin na pięć Wink adrenalina była niesamowita bo to pierwszy mój sum powyżej 50cm Smile
Co do zdjęcia z miarką to jest bardzo trudno zrobić zdjęcie takiemu kolosowi fotów gdy był mierzony miał 211 cm ale zdjęcie obcięło więc zobaczymy co zaproponujecie.
Była to jedyna ryba na naszej zasiadce, także zauważcie iż Ebro też potrafi zaskoczyć.

[img]http://x.garnek.pl/ga7002/f4abdf460f735a15067363a2/15067363.jpg[/img] is not a valid Image.[img]http://x.garnek.pl/ga4696/7c72d960cefbda15068161a2/15068161.jpg[/img] is not a valid Image.[img]http://x.garnek.pl/ga206/db96a402e1874a15067715a2/15067715.jpg[/img] is not a valid Image.
[img]http://x.garnek.pl/ga5312/0817807c70bc0a15067703a2/15067703.jpg[/img] is not a valid Image.[img]http://x.garnek.pl/ga5920/e7fe890d9097ca15067677a2/15067677.jpg[/img] is not a valid Image.[img]http://x.garnek.pl/ga7005/b367372e376d7a15067661a2/15067661.jpg[/img] is not a valid Image.
Edytowane przez Labedziak dnia 24-05-2011 14:25
Jeśli złowiłeś miałeś przyjemność z holu zrób zdjęcie i wypuść by ktoś mógł to powtórzyć Frown -Krzysiek C&R

Moris
Czyli pobiłeś swój rekord życiowy o 160cmdes
Gratuluję. Emocje musiały być ogromneAngry

Retsam
O kurczaczki, ale sumisko !!!! Wielkie Cool i Angry za wyholowanie takiej bestii. Jednak co Ebro to Ebro.
PS. Urządził Wam niezłą demolkę Wink.

barte1795
Ale klops nic tylko gratulować życiówki !!!Angry Adrenalina podczas holu takiej ryby musi być naprawdę duża Wink Warto żyć dla takich chwilWink Życzę teraz takiego na 250cmWink

Semi
Jedyna ryba, ale jaka. Wink Takie bydlę to marzenie każdego wędkarza, nooo może nie każdego ale moje na pewno. Wink
Co do miary , no cóż zdajemy sobie sprawę że to ogromna zdobycz i ciężko takie monstrum zmierzyć, więc pewnie się zdamy na Twoją wersję miary. Wink GratulujęCool, adrenalinę pewnie do tej pory czujesz. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

micste
Piękna sztuka !!!!
Za rybkę CoolCoolCool des
Oj były emocje i to na pewno wielkie

Moje gratulacje, no i czekamy na kolejne sztuki tym razem z przedziału 250 cm Smile

PS. Czy nagrałeś może filmik z holu ???

Norbert
Napiszę tak: czekałem na to zgłoszenie. Gratuluję i życzę teraz takiego 250+. Napisz jak możesz jeszcze co ten smakosz zajadł takiego Angry.
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

senti
Czapki z głów! Piękna ryba. Super ,że udało Ci się złowić takiego suma. Można było się tego spodziewać, że w końcu dopadniesz takiego potwora Wink
211 jak najbardziej można zaliczyć.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"

Grzesiek
Krzysiek, aleś dowalił do pieca! Piękna ryba! A jakby tak walnął na spina, albo w trollu z ręki? Usmiech
Gratulacje, tak trzymaj i dawaj jeszcze większe, tylko do lipca się nie rozpędzaj za mocno, bo nam tu pikawy wysiądą! huha
Opisz ten sprzęt, co zdał egzamin może. Mnie linka interesuje najbardziej, ale może Kolegom przyda się też info o gruntówce i kołowrotku. Na co dziabnął?

Pozdrowionka
Grzesiek
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

Labedziak
No to Krzysiek, dałeś czadu.Angry
Pobić rekord życiowy, i to od razu o tyle, marzenie każdego z nas.
Zdjęcie dodałem oczywiście do naszej galerii.Cool
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

stan2010
Nooo... Krzysztof des Chapeau bas! Cool
Szczęka opada ouch
Super Angry
Edytowane przez stan2010 dnia 24-05-2011 14:24
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Kondzio154
Nic tylko bić brawo. Piękna ryba, piękny rekord. Gratuluje połowu wąsacza.

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
szczupak1237
Gratuluje rybkiCool.Po zdjęciach widać,że jesteś bardzo zadowolony z połowu pozdrawiam.
Pamiętajmy nawet jedna wypuszczona ryba może w przyszłości zasilić populację w kilka nawet kilkadziesiąt sztuk Pięknych okazów:;/

Grzes77
To jest dopiero fart, urodziłeś się chyba z wędką w dłoni Wink. Ważne jest, co pisałeś, że sporo wędkarzy, zajęta ulubiona miejscówka i wtedy nie składasz oręża, a szukasz innej, no i przełożyło się to na wynik. Super okaz Angry, jestem pod wrażeniem Krzyś i życzę kolejnych równie emocjonujących życiówek, połamania i pozdro ouch Cool Wink.

Rafalogi
Oooo rzesz Ty orzeszku ...ale żeś bestię uhaczył Cool
No taki okaz z zasiadki to rekompensuje wszystkie niedogodności .
Co do wymiaru , to tyle co mówisz tyle i damy , nie ma się tu co spierać metr w to metr w tamto i tak wychodzi że to byk.
Graty za rybsko Cool....A teraz poproszę następnego , takiego na 250!

Mareczek24
To miałeś ładną zabawę ouch Piękny Sum na pewno nie jednego wędkarza to jest marzenie. Wielkie CoolCoolAngry

BartosH
PIĘKNE SUMISKO!!!! Szczere gratulacje, z odrobiną wędkarskiej zazdrościWink Gratuluję udanego połowu.Cool
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

zenek37
Gratulacje!

Z ciekawości jakiego sprzętu używasz? Wędka, kręciołek, plecionka? Chodzi mi o modele i producentów, pozdrawiam!

samsam
To prawdziwy potwór z EbroAngry Widać , że ta ryba wynagrodziła wszelkie niedogodności z szukaniem odpowiedniej miejscówki. Widać , że ta zmiana się opłaciła. Co prawda rybka jedna ale za to ogromna. Wcale się nie dziwię , że trudno było Tobie całą rybkę z miarką umieścić na fotce Wink
Krzyś za rybkę szczere gratulacjeCool , połamnia kija na jeszcze większych.

kubus
Mi się marzy tylko taki skromny do 15kg,a gdzie tam taka bestiaCool
gratulację
https://www.facebook.com/groups/358713637628693/

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się