Sierpień 15 2018 09:19:30
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wymarzony staw.
Semi
Michał, na pierwszym zdjęciu podobne jakieś. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Semi
Staw jeszcze zamarznięty, zrobiliśmy kilka przerębli i nie widać żadnych szkód w postaci śniętych ryb. Woda duża, także ryby chyba mają się ok, chociaż lód jeszcze bardzo gruby, dziś już jak przed wyjazdem wlazłem to kasza się zrobiła i zaczął trzeszczeć.Wink

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180310_085845_1.jpg

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180310_085941_1.jpg
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Abramis
Mała powierzchnia lodu , więc szybciej go bierzeWink Rybki powinny przeżyć , wkońcu nie było tak długiego okresu lodu w tym roku i z pewnością odłowy przed Wigilijne pomogły ouch Aczkolwiek zapowiadają jeszcze mrozy , za 1,5 tyg. jadę do Polski , mam nadzieję , że się jeszcze załapię na Frown z lodu Wink
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
Bartek
Abramis gdzie te mrozy, u mnie pada już od 48 godz. i nic nie zapowiada mrozów.
W niedziele jak wracałem z ryb to widziałem zaloty żurawi, więc chyba szybciej wiosna przyjdzie :-)
{}

Abramis
Bartek napisał(a):

Abramis gdzie te mrozy, u mnie pada już od 48 godz. i nic nie zapowiada mrozów.
W niedziele jak wracałem z ryb to widziałem zaloty żurawi, więc chyba szybciej wiosna przyjdzie :-)

Cierpliwości 2-4 dni Wink Fakt faktem , dotyczy to moich rejonów (warm.maz) ale myślę , że jeszcze pomrozi w całej Polsce Pfft

Semi
Staw już tętni życiem, trawy odbijają, grążele wyłażą i pierwsze ryby odbywają tarło. Tarły się w sobotę japońce, tak dawały czadu że wszystkie suche badyle z zeszłego roku powyrywały i zaśmieciły okrutnie wodę. Braciak będzie miał zajęcie to wszystko oczyścić. Wink

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180422_123629.jpg
www.narybki.net/forum/attachments/img_20180422_123603.jpg

Ojciec codziennie siedzi z wędką, sporo linków już złowił i kilka karasi złotych, w tym jednego pięknego. Ja nie siadałem, jakoś mi szkoda tych swoich ryb kaleczyć. Wink Może następnym razem je trochę pomęczę.Wink
Semi.

Abramis
Widzę nieźle przemieszane , jak w sadzawce Pfft . Szkoda Ci Tomku swoich ryb kaleczyć , przecież zawsze może się trafić japoniec na patelę Wink Karpie się nie pokazują jeszcze , czy ich nie ma ??

Semi
Jeszcze się nie pokazują, jest ich trochę, nie wszystkie zginęły w zeszłą zimę. A co do japońców to jest komu je trzebić, ojciec dwa razy dziennie siedzi z wędką i jak jakiegoś złowi to do siatki wrzuca. Do weekendu się uzbiera na zagrychę.(T) W ten weekend jadę na tydzień nad Bug, to i pewnie nad stawem usiądę kilka godzin posiedzieć.Wink
Semi.

Semi
W planie miałem wędkowanie w Bugu, lub jego starorzeczaach, ale zabrakło czasu i chęci na wypad nad rzekę, upał też nie zachęcał, więc pozostał przydomowy staw, postanowiłem w sobotę po południu trochę japońce przerzedzić i zasiadłem ze spławikówką. W sumie do 18.00 nic się nie działo, dopiero po 18.00 zaczęły się brania, brały linki i złociaki przeważnie, japońców złowiłem chyba cztery, za to linków chyba z osiem i złociaków coś koło dziesięciu. Mógłbym je zgłaszać do topa, bo ładne były niektóre, ale powiedziałem sobie że tylko z dzikich wód będę zgłaszał, a już biorą po starorzeczach, brat złowił kilka w tym jednego 35 cm, jego syn wczoraj złowił pięknego lina ponad 45 cm, także chyba w środę lecę znów, a w piątek rozpoczynam sezon sumowy. Wink

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180526_195301.jpg

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180526_203030.jpg

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180526_203012.jpg

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180526_194614.jpg
Semi.

Abramis
Fajne te pospoliciaki , porosły nieźle ouch Z reguły tak jest , jak człowiek chce polowić jakiś gatunek to jak na złość ma przyłowy huha Ważne że rybki zdrowe ouch

seb@s
Fajne już są te rybki ouch. To starorzecze to musi kryć nie jedną piękna dziką rybkę.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się