Styczeń 20 2018 19:51:17
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Poprawna pisownia na forum
Wiki
Czasem zdarza się, że czytając posta nie wie się o co tak naprawde chodzi w nim. Myśle że troche Wam pomoge . Wystarczy kliknąć na link i pobrać najnowszą przeglądarke mozilla Firefox 2. Jest to najlepsza przeglądarka i w dodatku podkreśla nam gdzie mamy błędy. Życze miłego pisania Wink
http://www.mozill...pe.org/pl/
Edytowane przez Exodus dnia 20-06-2007 19:58

Tybor
hehe .. no ja staram się pilnować jak mogę. Posiadam office 2007. ON mi duużo pomaga. Polecam
ONLY Narew

Exodus
Ja mam mozille i office 2007. Zawsze się łatwiej pisze Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Exodus
Przypominam, że są to dobre programy. Naprawde zle się czyta posty które są napisane z błędami. Ostatnio w dziale PZW dziś na rybach musiałem skasować jeden post. Wyglądało to mniej więcej tak:
Pokocy (pomocy) jaak... )@miltliplikatora
Coś takiego, dramat.

pibo
Exo mysle ze pisanie
Exso mysle ze pisanie scoz bez kropek i kresek jest tolerowaneWink
Edytowane przez Exodus dnia 02-07-2007 12:26
pibo

Rybcio
Tu w tym temacie postanowiłem nie siedzieć już cichutko.Wink
[mad]GŁOŚNYM KRZYKIEM[mad]

Prosiłbym także WSZYSTKICH!!! bez wyjątków( nawet rybcia),Pfft o poprawną pisownię na naszym forum. Wink
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

Labedziak
Wiki napisał/a:
Czasem zdarza się, że czytając posta nie wie się o co tak naprawde chodzi w nim. Myśle że troche Wam pomoge . Wystarczy kliknąć na link i pobrać najnowszą przeglądarke mozilla Firefox 2. Jest to najlepsza przeglądarka i w dodatku podkreśla nam gdzie mamy błędy. Życze miłego pisania Wink
http://www.mozill...pe.org/pl/

Dzięki Wiki,pobrałem i jestem bardzo zadowolony.
Naprawdę podkreśla błędy na czerwono.[thumbsup]
Wtedy tylko klikamy prawa strona myszy na słowo i wybieramy poprawne słowo,wymieniamy na właściwe i to wszystko.

Poprawa takiej treści jak ta to dosłownie 10 sekund.
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

amnesia
To żałosne, że aby pisać poprawnie po polsku potrzebujecie przeglądarki z funkcją poprawiania błędów...

Labedziak
amnesia napisał/a:
To żałosne, że aby pisać poprawnie po polsku potrzebujecie przeglądarki z funkcją poprawiania błędów...

Wcale nie zalosne,kazdy z nas popelnia bledy,czy starszy czy mlodszy.
I wcale za bardzo mi to nie przeszkadza jak ktorys z nas z bledem napisze.
Zreszta sam popelniam bledy,skonczylem tylko zawodowke i wcale sie tego nie wstydze.
Nie mozesz zapomniec ze na forum sa tez mlodzi wedkarze,ktorzy maja po 10 do 12 lat.
Im na pewno ciezko bez bledow pisac.
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Kamillo
Noi doba jak mu sie nie podoba to niech sie wynosi a nie obraża innych użytkowników (nienawidzie takich ludzi) popisuje sie bo jest anonimowy ale co by zrobił "na żywo"Kij i niech lepiej on ...... do szkoły ale uczyć języka polskiego[tdown]
Edytowane przez Kamillo dnia 09-07-2007 16:14
Wędkarstwo to nie hobby to nałóg.

Exodus
Daliśmy już linki do programów co poprawiają błędy
Teraz, będziemy zaznaczać na czerwono. A potem chyba tylko ban na pare dni, lub kasowanie posta. Ale myśle, że będzie oki Wink

Exodus
Widze, że znów musimy zwracać uwage o pisownie. Czy tak naprawde jest trudno zacząć pisanie zdania od dużej litery ???
Jak to mówił Wałęsa : Niechcem ale muszem, kasować takie posty, bo ich poprostu się nie da czytać.

Rybcio
Przyłączam się do słów Exodusa[thumbsup]Na naszym forum nie ma miejsca na takie pisownictwo[tdown]Także będę bezwzględny i bezlitosny dla takich postówPfft
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

Exodus
Widze, że pare osób ma gdzieś, że ich prosimy o poprawne pisanie. Więc od dziś, kasujemy wszystkie posty, gdzie jest dużo błędów i będziemy dodawać do ostrzeżeń punkty.
Ja staram się by strona, każdego przyciągała, ale nie potrzebuje użytkownika, który na moje prośby nie reaguje.

Pike_
Powiem tak: dla mnie "szczupak" i "szczópak" na forum, to jest to samo, bo każdemu może się przydarzyć i nigdy nikomu nie zwracam na to uwagi, ponieważ są treści niezależne od formy. Sam piszę szybko - niekiedy spoglądam na swoje posty sprzed paru dni i widzę, że gdzieś przed drugim czasownikiem nie ma przecinka, albo jest jakiś niepotrzebny, kliknięty odruchowo przed "że", wówczas gdy jest to jeden z wyjątków, gdy być go nie musi; lecz nie poprawiam, bo przecież są to teksty i tak komunikatywne. Lecz jeśli ktoś notorycznie popełnia piętnaście błędów w pięciu zdaniach, zupełnie nie dbając o to czy czytający nie będzie miał problemów z rozszyfrowaniem tekstu, to jest to lekceważenie drugiej osoby - o Forum w ogóle, jako takiego, nie wspomnę.
Edytowane przez Pike_ dnia 14-10-2007 20:04

paproszek 33
No, to muszę sięWam pochwalić, że NIE MAM ŻADNEGO PROGRAMU POPRAWIAJĄCEGO BŁEDY...Ja po prostu nie robię błedów, ale nie mam zamiaru krytykować kogoś nawet po zawodówce)

zbyszek24
mi tez pisza ze robie bledy. Moze nie jestem jakis super wyksztalcony i pisze jak pisze czasem z bledem czasem bez ale chodzi tu o rybki a nie kto jak pisze
Ta rybe mam juz na kacie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29076e3a38b6e197.html Obiecuje ze bedzie wieksza i kto wie moze tego roku??

Pike_
Tak, Zbyszek, ale ja na przykład nie rozmawiałbym z kimś, kto zwracając się do mnie trzyma nogi na stole, albo dłubie w nosie. Nie obchodziłoby mnie, co ma do powiedzenia. Mówię: nigdy nikomu nie zwracam uwagi, sam popełniam drobne błędy, bo jestem leń śmierdzący, ale wszystko ma jakieś granice - w którymś momencie rozmówca czuje się zlekceważony. Pozdrawiam

zbyszek24
Z jednej strony to masz racje ale ja zawsze robilem błedy, robię i podejżewam że nawet niewiem jak się bede starał to zawsze bede robił błędy. Musiał bym ze słownikiem siedzieć i to bym narobił. Nawed pisząc wypracowania czy je przepisując literka po literce to zawsze gdzieś zrobię błąd. tak już man. Staram się pilnowac ale wybaczcie jak by mi sie zdażyło nie myślcie ze was olewam czy cos takiego.
Ta rybe mam juz na kacie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29076e3a38b6e197.html Obiecuje ze bedzie wieksza i kto wie moze tego roku??

marec-ki
Zbyszek zainstaluj sobie przeglądarkę Firefox ona ma rozpoznawanie pisowni i jak popełnisz błąd podkreśli Ci na czerwono dane słowo Wink[thumbsup]
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się