Wrzesień 24 2018 11:59:22
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Alkohol i wędkowanie
Labedziak
Był już temat,jakie piwko najbardziej lubicie wypić na rybkach.beer
To teraz temat trochę dyskretny,co sądzicie o tych co na rybach piją,i to nie tylko 2-3 piwka,ale więcej,albo i rzeczy mocniejsze,jak wódka
Czy często się spotykacie z pijanymi wędkarzami na łowisku?
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Labedziak
A ja właśnie napisałem ten temat dlatego,ze będąc kilka dni temu nad rzeka,widziałem siedzących tam wędkarzy,którzy szykowali się na nocne polowy.
Trzech wędkarzy,skrzynka piwa i trzy butelki wódki.
Ciekawe jak to będzie wyglądać,parę godzin i wszyscy śpią.tdo
Nie raz już z rana przyszedłem na łowisko,i wędkarze spali tak twardym snem,że wędki by można było pozbierać i by się nie obudzili.disa
Edytowane przez Labedziak dnia 24-08-2009 21:47
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

marec-ki
Mi jeden wędkarz opowiadał że popił sobie z kolegą i nowa wędeczka zginęła Pfft najciekawsze to iż wciskał kit że to duuuża ryba mu ją wciągnęła [sleep] jednak ma się po tym fantazje [mad]
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Exodus
Ja jestem wrogiem picia nad wodą, to nie znaczy że sie nienapije. Pierwszy przypadek jaki znam osobiście, to paru kumpli Z Bochni wybrało sie nad wode. Jeden z nich wpadł do wody, znaleziono go w południe jakis kilometr poniżej miejsce gdzie byli. Miał 18 lat. Drugi przypadek, to złącze Stardomki z Raba, sytuacja ta sama.
Jeśli ktoś pije a umie się zachować, wszystko jest oki. A jeśli zaczyna się łupić, to smak spokojnej nocy ginie. Na łowiskach gdzie łowie, z reguły wypraszamy osoby zle się zachowujące. Dziś każdy chce mieć spokój i woli nie widzieć takich ludzi. A czasem zostawią taki syf, że głowa boli. Łowić się nie da tam przez tydzień.[dead]
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

miros
Też nie toleruję pijanych wędkarzy nad wodą, nigdy z takimi gośćmi nie ma spokoju zazwyczaj same problemy, a wędkujemy po to żeby się zrelaksować i przeżyć miłe chwile w przyjemnej atmosferze, nie mam nic przeciwko wypiciu kilku piw sam czasami zabieram kilka nie więcej niż trzy na cały dzień, ale nie picie wódki moim zdaniem mija się to z celem[tdown]

Lord
Ciezko sie przyznac,ale kiedys,kilkanascie lat temu jeszcze,to jak zesmy z namiotem na ryby jechali to i ognisko i jakas flaszka do tego byla.
Ale im czlowiek starszy tym madrzejszy,i teraz tylko 1 piwko wezne,no,chyba ze na cale noc to 3,i to tez zalezy od pogody [thumbsup]

Pozdrawiam
Lord

Ostry
No to wyobraźcie sobie taki temat: Jedzie gość 500 km nad morze na ryby, wchodzi na kuter, płaci za pływanie i w ciągu dopływania na łowisko na pokładzie są zwłoki. Dobrze jeszcze, jak zwłoki śpią cały rejs pod pokładem i nie zajmują innym uwagi. Gorzej, jak się nagle ockną i sądzą, że właśnie w domu wychodzą do kibelka. Zbieram się, żeby napisać o tym artykuł, ale ostatnio czas mi cały czas wbija gwoździe w plecy, dlatego też z całym sercem dołączam się do tego postu.Angry

koli
wszystko jest dla ludzi ale z UMIAREM

Popatrz na ulicę, popatrz co się dzieje.
Nie możesz być bierny przeciwstawiaj się.
Nie możesz tolerować, tych faszystowskich świń
tych nazistowskich pał.

Latar
czesto widuje pijanych wędkarzy ale przecierz przyjezdzamy na ryby a nie zeby sie opic opic to sie mozna w domu .... jak na ryby to na ryby a nie jakies picie piwko rozumiem Wink
~~~~~--"Fishing Man"--~~~~~

Gerd
Przyłączam się do niepijących.Cool Jest to częste zjawisko szczególnie nad morzem, gdzie pseudo ...... po przedawkowaniu kropelek albo śpią albo wszczynają awantury.[tdown] Ale to się skończy, teraz większość armatorów/ tych normalnych i dbających o wędkarzy/ będzie wzywać straż graniczną.

senti
no to tak .. nie będę świrował abstynenta, ale i wielkim pijokiem też nie jestem Wink)
Jak mam być szczery a oto chodzi w tych wypowiedziach to powiem tak. Jak jedziemy na rybki z moimi kolegami to łowimy przede wszystkim ....a nieraz wypijemy więcej niz 3 piwka przez cała noc.Zadko się zdaza, że gołda jest grana, bo to przeważnie kończy się tak samo.
Osobiście mi nieprzeszkadza jak jakiś z moich kolegów pójdzie grzecznie spać, bo wtedy ja pilnuje jego wędek Wink) zdarzało się ze i kolega przypilnował mojej wędki. Ale przynajmniej mam taką ekipe ze po wędkowaniu sprzątamy nie tylko swoje śmieci.Teren wokół łowiska zostawiamy ZAWSZE czysty. No jak to napisał kolega wcześniej...Wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem. Ja wypije 2 piwa kolega 4 nikt nikomu niewylicza,warzne ze zawsze jest miło przyjemnie w wspaniałej atmosferze. Jak ktoś potrafi się zachować to niema najmniejszego kłopotu.

sebek_misiek
a wiec zaczne tak :
coraz czesciej mozna spodkac pijanych wedkarzy na dwoda.. ale przeciez nie o to chodzi..Grin
nie po to sie idzie na ryby Frown
Z drugiej strony przyznam ze tesh jak ide na caly dzien albo na cala nocke zawsze mam pod reka piwo ale nigdy nie bbiore wiecej niz 2-3. I to mi wystarcza do tego cala paczka fajek (bo niestety pale) i jest dobrze... Nie wyobrazam sobie isc na ryby napierd***c sie jak dzika swinia [tdown] Mysle ze kazdy z nas an rybkach lubi sobie wypic ale niektorzy nie znaja umiaru Sad
Pozdorwienia dla wszystkich znajacych umiarAngry

Emil65
Co tu duzo pisac,piwko sobie zawsze wezne,a niekiedy i flaszeczke we trzech na cala noc wypijemy.
Znamy siebie,i wiemy ze na wiecej nie mozemy sobie pozwolic.

Bojkes
ja czasem jeżdze z kumplami na ryby i to mnie własnie wnerwia Ze umawiamy sie na ryby a połowa wędek zapomina jednak dziwnym trafem mają przy sobie kilka butelek piwa[dead]

Bojkes
ja czasem jeżdze z kumplami na ryby i to mnie własnie wnerwia Ze umawiamy sie na ryby a połowa wędek zapomina jednak dziwnym trafem mają przy sobie kilka butelek piwa[dead]

RichiS52
Bojkes napisał/a:

Proste,to nie sa kumple-wedkarzeWink???
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

TomekSpin
Nie popieram tych co piją nad wodą bo po 1: Robią syf że szkoda gadać 2: Drą się że człowiek ma ochotę podejść dać po r..ju i wy..rdolić debila z łowiska 3: Opinia jaka się potem ciągnie za wędkarzami ....... Brak słów. Ja nie piję bo w 90 % to ja jadę potem jako kierowca. A koledzy jak chcą to jedno dwa piwka i tyle. Aha zawsze mam przy sobie worki na śmieci i pozbieram to co ,,świnie,, zostawią.Polecam też wpajać to młodym wędkarzom.Frown

kurak_gp
Ci co pija jak swinie na rybach nie wedkuja tylko to jest pretekt do wypicia.

a-d-a-m
Wszystko ma swoje miejsce i czas.Tylko nie koniecznie nad wodą.Trzeba czerpać przyjemność z łowienia,a nie z picia.(Oczywiście nie mówię tu o 2-3 piwkach jak ktoś lubi.)Rozsądnie koledzy,rozsądnie! [ouch]
Pozdrawiam Adam.

Kubek
U nas ostatnio były zawody strażników nocne i był jakiś koleś co sobie wzioł flaszke i później go z wody wyciągali bo się bujnąl z krzesełka.[grin]
]

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się