Styczeń 22 2018 01:10:34
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Alkohol i wędkowanie
kolamilan
Zimne piwko latem przy spłąwiczku obowiązkowe sama przyjemnosćSmile

michal184
Ja z kolegami zawsze mamy na rybkach jakąś flaszczyne balsamiku lub żołodkowejz miętą a i piwo się znajdzie,chodzi tylko o to aby mieć umiar,i nie przeszkadzać innym.
ale mamy paremiejscówek w których nie pijemy bo jest zbytniebezpiecznie.
Tak , że przedewszystkim rozsądek.

Goran
My jak jeździmy na nockę to biorą sobie po parę piw( ja mam 14 lat więc nie piję ) ale kiedyś jak byliśmy na noc na stawie to po drugiej stronie zrobili sobie nad wodą imprezę do 3 nad ranem -.- kuzyn tak się tylko wnerwiał i się nabijał czy by nie wziąśc ciężarka jakiegoś cięższego i nie rzucic na drugą stronę Pfft
Pozdrawiam Patryk.

Wyznaję zasadę : Catch and Set Free (złap i zwróć wolność). Sprzedam komara w super stanie !!

Flls
Ja powiem tak- abstynentem nie jestem,wypić lubię.Ale jak na ryby to na ryby nie na wódkę!Oczywiście nie mówię,że nie można sobie wypić paru piwek,ale z umiarem,żeby nie zalać się w trupa-od tego jest bar/pub/knajpa/melina.Raz pojechałem z kumplami na ryby, to mnie i drugiego kumpla uratował stosunkowo"mocny łeb" ale trzeci za to leżał zarzygany w trzcinach, od tego czasu już na ryby ze mną nie jeżdżą,nie potrafią się zachować trudno ich sprawa.Latem zimne piwko przy spławiczku i na nocce przy ognisku to poezja Wink Ale z umiarem !
Jadę na ryby a nie po ryby.
FEDOR FC !!!
http://pl.youtube...Iz4YLBfuhQ
Cro Cop FC
http://pl.youtube...re=related

kolamilan
Lepiej niż poezja to jest piekna rewelacyjna sprawasleep

Atreides
Ja tam lubię sobie zabrać kilka (4-5) browków nad wodę , kiedy latem jadę na dzień + nockę, zwłaszcza w większym gronie. Bez zimnego piwka z lodówki turystycznej ani rusz. Jednak wódka...nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło i pewnie nie zdarzy. Co do innych wędkarzy częściej chwytających za połówkę niż wędkę to jestem anty. Nie za samo picie - nie każdy musi lubować się w piwku, ale za zachowanie temu towarzyszące. Jak ktoś zabiera na taki wyjazd sporą ilość wódki to szykuje się na imprezkę towarzyską, nie na ryby i kończy się to tym, że on się dobrze bawi słuchając głośno muzyki z auta, głośno rozmawiając i śmiejąc się na całe gardło, no i syf po sobie zostawia. Innymi słowem ma się spierd...one łowienie przez takich imbecyli. Ja jak chcę pić to idę do baru lub na plenerową imprezkę, ale nie na łowisku tylko jakimś bardziej nastawionym na imprezy jeziorku.beer
Nie widziałem jeszcze człowieka, który by w trakcie łowienia ryb mógł się czymkolwiek przejmować, i który by nie ukochał przyrody [Tadeusz Andrzejczyk]
C&R ouch

lberlinski
No nie ma chyba nic przyjemniejszego, niż ciepła , letnia noc nad rzeka. Siedzisz z kolegą przy ognisku, w ręku zimne piwko, w wodzie feederki. Rozmawiacie o dziewczynach , rybach, zeszłorocznych wyprawach... Nagle słyszysz dzwoneczek, chociaż nad wodą są ich miliony Ty zrywasz się na równe nogi bo wiesz , że to Twój.Dobiegasz do wędki, podwijasz, zacinasz i czujesz miły opór. To na pewno leszcz.Wink
Chyba każdy lubi taki scenariusz nad wodą, niestety w miejscach których wędkuje zdarza się że przyjedzie ekipa co chla całą noc i nawet nie myśli o tym żeby wędki przerzucić. A gdy zestawy się poplączą mają wielkie pretensje , że to TY krzywo rzucasz. Ostatnio nawet widziałem 3 typków co przez 3dni i 3 nocki wypili karton wódki i kratę piwa. Nawet nie pytajcie jak wyglądali przed odjazdem. Wyniki ich też raczej marne.
Noi ten hałas !!tdo Drą się w nocy i śmieją jak idioci...

Nie mam nic przeciwko piciu nad wodą pod warunkiem, że się umie zachować. Jak się pije na umur to się wędki zwija i koniec.Frown
d.vader.w.interia.pl/sygnatura%20new.jpg

elvis_86
Wiadomo,że wszystko jest dla ludzi, ja tez na rybki zabieram 1 czy 2 piwkaWink ale w lipcu wedkowałem sobie nad jeziorem a za moimi plecami rozbił sie namiot z jakimis ludzmi co chyba wędki zabrali tylko żeby miec pretekst aby jechac nad jezioro sie upic. Normalnie taka rabane zrobili ze szok, picie to mało powiedziane... Wódka sie lała, grill i śmiechy itd... a obok ja łowiłem i już nie mogłem tego słuchac - a syf jak diabli wiedza jaki!! i zwinąłem sie z tamtąd bo sam nie przemówiłbym im do głowy.
Każde stworzenie boskie ma swojego drapieżnika a wędkarz strażnika

erka
[Robota to głupota,picie to jest życie]-ale nie nad wodą!!!!!!

Ruudy
Po symbolicznym browarkubeerto podstawaWinkdlaczego niePfftwszystko dla ludzi,ale z głowąWink

Kiedyś kolega z pracy wybrał się z kumplami nad NarewFrown na nocke.Początek wędkowania zapowiadał się całkiem całkiem.Po jakimś czasie zaczeli rozpracowywać butelke,potem następną i następną(wódeczki).Sen mieli po takiej dawceShocksuperShockTylko rano było rozczarowanieconfjak nad brzegiem nie było wędek i całego ich sprzętu...Sad

Pozdr...

Ps. no i pozdro dla SławkaWinkmoże kiedyś przeczyta tego posta....
Edytowane przez Ruudy dnia 09-04-2010 21:00

gorgo9
Kiedyś w 6 kl podstawówki wyvbrałem sie na ryby z kolegą ( po 5 specjali mocnych w plecaku) efekt ? Połamane wędki ... pół dnia przespane w rowie przy drodze... Od tamtej pory ani grama nad wodą Pfft
! gorgo9 - Białogard !

manonegra13
Ja tam prawie zawsze biorę 4 puszki 0.33 browarka na rybki , nie wiem dlaczego ale na rybkach mi smakuje bo w domu to może stać i raczej piwka nie pije, jeśli jest rozsądek i umiarkowanie , dlaczego nie , piwko z lodóweczki nad wodą to po prostu finezja, na pewno bym się wkurzył jakby hołota jakaś chlała i się darła na rybkach koło mnie , ale wtedy jak się jest samemu to lepiej zwinąć sprzęcik i z dala od takich typów
Jeśli złowiłeś miałeś przyjemność z holu zrób zdjęcie i wypuść by ktoś mógł to powtórzyć Frown -Krzysiek C&R

manonegra13
Jedni lubią piwko drudzy wódeczkę , wszystko jest dla ludzi ale z głową i rozsądkiem !!!!!!
Edytowane przez manonegra13 dnia 09-04-2010 23:49
Jeśli złowiłeś miałeś przyjemność z holu zrób zdjęcie i wypuść by ktoś mógł to powtórzyć Frown -Krzysiek C&R

erka
Znacie to powiedzenie: >Jeden lubi córkę a drugi teściową.< tak samo chyba jest z piciem lub nie piciem alkoholu nad wodą.hahaha
images45.fotosik.pl/724/64e4f3688f4954fam.jpgdes

specjal ford1
Dla mnie procenty to tylko grill lub impreza okolicznościowa a nie na rybachPfft
a jakby tak myśliwi robili tak samo ćwiartka i idziemy strzelać co nie znaczy że tak nie robią:*

Howi
Ja staram się na rybach wcale nie pić alkoholu, chyba że na nockę jadę, to weżnę sobie ze dwa piwa.beer
Ale to też tylko w lato.

Fendt
Panowie wszystko jest dla ludzi tylko trzeba z umiarkowaniem na to reagować. Osobiście żadko piję nad wodą, a jeśli już to 2 piwka max. rozsądku niechowam do kieszeni.
Łowienie z głową przynosi efekty nie kieszeń ...

ADi8888
Ja jak idę na nocke to wole wodke ale max o.5l bo później jak więcej to nie ma łapania tylko spanieWink

Grzes77
Adi Ty pijesz na rybach ?? Wink. Powiem Wam, że pisałem posta w tym temacie 3 lata temu i faktycznie tak było, na rybach nigdy nie piłem. Ostatnio to się lekko zmieniło, bynajmniej w tamtym roku, ale to przez "spotkania integracyjne" beer i nie tylko. Kilka razy zdarzyło mi się wypić nad wodą co nieco, ale jak kiedyś wspomniałem wszystko trzeba z rozsądkiem Wink.

Duron88
Niekiedy i mi się zdarza ale nie za dużo max 2 piwka lub 0,5 wódki na dwóch. I zawsze gdy coś wypije to lepiej biorą Pfft Ostatnio też się sprawdziło po pierwszym kieliszku Amur 3,5 kg targał wędką Pfft Poresztą w taką pogodę to wskazane na rozgrzewkę.
Edytowane przez Duron88 dnia 03-02-2011 11:24

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się