Czerwiec 25 2018 21:17:24
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Potokowiec na 50+
kowalusek
Ufff dzisiaj złapałem moją nową życiówkę pstrąg miał 53,5cm miarka odzwierciedla na 52 ok. ale dla mnie najważniejsze że wyciągnąłem bo co on wyczyniał to ludzkie pojęcie przechodzi. Po zacięciu normalnie skakał jak każdy po 30 sek. odjazd ok.35m cały czas szedłem w dół i nie chciał zastopować ale w końcu udało się i dalej było ok.5 min walki pod nogami 1 podejście w łapę i biegiem pod na brzeg łapy się trzęsą mi do teraz dlatego 1 fotka nie wyraźna szybkie mierzenie 2 fotki i bye bye moja piękna Sad.W tym samym miejscu złapałem pstrągi 42cm i 47cm i jak tego holowałem to chyba je zauważyłem wiem że były jeszcze 2 inne które próbowały zobaczyc co ich kolega robi (nic innego jak walczył o życie)

www.narybki.net/forum/attachments/kowalusek_pstrg_potokowy_52_cm.jpg

[img]http://images41.fotosik.pl/994/55ae233c69b19e85m.jpg[/img] is not a valid Image.

Przepraszam za jakość ;(

I coś nie mogę kodów lepszych dać nie wiem dlaczego
Edytowane przez Labedziak dnia 27-02-2018 20:45
Z małej rzeki duża ryba :;/

Semi
Piękny pstrągulecCool, ale fotki to na kolana nie powalają, rozmazane wszystko a na focie z łowcą to nawet nie widać jaką rybkę trzymasz, fajnie by było aby cokolwiek na zdjęciach było widać, widzisz, nawet ludzie z komentarzami się zbytnio nie rwą, chociaż rybka jak na swój gatunek już śliczna. To dlatego że nic nie widać. Smile
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

kowalusek
Bardzo mi zależało aby ryba przeżyła bo hol męczący i chyba nie miałeś swojej życiówki pstrąga byś wiedział co się czuje jak łapy się telepią jak bym miał epilepsję. Wszystko się szybko dzieje a że nikt ze mną nie mógł iść to tak wyszło ;(.

kubus
To prawda co Semi napisał.Ryba pewnie super,ale w ogóle jej nie widać na zdjęciu z Tobą.
https://www.facebook.com/groups/358713637628693/

Semi
Bardzo mi zależało aby ryba przeżyła bo hol męczący i chyba nie miałeś swojej życiówki pstrąga byś wiedział co się czuje jak łapy się telepią jak bym miał epilepsję.

Rozumiem Cię i to doskonale, jak złowiłem swojego życiowego szczupaka też tak miałem, najważniejsze jest aby ryba nie ucierpiała, ale jak się chce coś komuś pokazać to trzeba mieć co pokazać, fota z miarka to ujdzie , ale z łowcą to tak sobie, zastanowimy się jeszcze co z tym zrobić. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

kowalusek
Liczę na pozytywne rozpatrzenie ale sam wiem że jakość jest kiepska delikatnie mówiąc ;( ale też bogaczem nie jestem mam tylko telefon ;(

Semi
Spoko, źle nie będzie, staraj się aby na fotach było widać rybkę, tutaj w ferworze walki pokazałeś nam tylko kawałek dzioba, poprzednie fotki były lepsze, a to że robisz je telefonem, to już inna sprawa, każdy robi tym co ma. Wink
Semi.

Arturo B
Kawał rybska - gratuluję okazu i życiówki.
Fotki faktycznie nie najlepsze , ale bywały gorsze i przechodziłyWink myślę że Labedziak swoim magicznym programem nieco je poprawi i w ciągu tygodnia ujrzymy Twoją zdobycz w TLWink
Graty jeszcze raz życiówkę i życzę kolejnej.
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

wedkarz2309
Piękny lorbas kolego, gratuluję życiówki!!Cool
Co do fotek, to myślę, że przejdą, wystarczy ją obrócić o 90 st. i będzie dobrzeWink
Jak napisał kol. Arturo B, nie takie zdjęcia przechodziły, więc bądź dobrej myśli!!ouch

Labedziak
Oj, szkoda ze takie zdjęcieSad
Tak by się jeszcze dało je do galerii, ale takie nie idzie disa

Ale do Toplisty możemy dodać, i to tak jak napisałeś, z wymiarem 52 cm, gratuluje.

images39.fotosik.pl/994/20a41dc75547cdf9m.jpg
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

manonegra13
Fotki nie powalają , ale kropek pierwsza klasa , gratuluję życiówki Cool to teraz musisz polować na te które obserwowały kolegę w akcji , życzę ustanowienia nowego rekordu życiowego i oby fotki Ci lepiej wychodziły bo to pamiątka dla Ciebie że miałeś taką piękną rybkę , bardzo ładna postawa , myślałeś o rybie a nie o fotce , zawsze przy wypuszczaniu próbuj cyknąć jeszcze fotkę , wiem nie zawsze się o tym myśli jak się rączki telepią Wink
Jeśli złowiłeś miałeś przyjemność z holu zrób zdjęcie i wypuść by ktoś mógł to powtórzyć Frown -Krzysiek C&R

miros
Taka piękna rybka a tak zepsute zdjęcia, no ale takie rzeczy się zdążają.
Rybka pierwsza klasa, moje gratulacje.Cool

wojti80
PIĘKNY!!!!!!! Moje gratulacje. Ryba kapitalna a Twoje podejście do niej pokazuje że jesteś prawdziwym pstrągarzem. Tak trzymaj. Życze ci złowienia GO za rok i za dwa lata i za trzy i......... Wink
www.aptekagemini.pl

Mareczek24
Piękny pstrąg, za którego się należą brawa i to nie byle jakieCoolCool Gratulacje za taką rybę słyszałem że taki pstrąg to już profesorAngry

Exodus
Kropek pierwsza klasa, no szczerze zazdroszczę udanego połowu Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

samsam
Fotki może i nie najładniejsze ale za to ryba już konkretna. Piękny pstrągal Cool

BartosH
Piękny kaban, wielkie Cool.
Nigdy nie kłóć się z głupim - ktoś mógłby nie zauważyć różnicy między wami...

mariurz
Brawka i wielkie gratulacje za rybkę Wink

Labedziak
Rybę dodałem właśnie do naszej Toplisty z wymiarem 52 cm.Cool
Temat przenoszę do działu - Nasze okazy.
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się