Grudzień 11 2018 21:45:51
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarska przystań » Fotografia
 Drukuj temat
Moja okolica
Grzesiek88
Witam wstawię kilka fotek przyrody z wędkowania zimowegoFrown wszystkie fotki zrobione w okolicy Jeziora SolińskiegoWinkimages39.fotosik.pl/1296/10714f9e845e021fm.jpg
images38.fotosik.pl/1339/8a28e8204e5e3ed9m.jpg images46.fotosik.pl/1307/55031caed89bf4d4m.jpg images49.fotosik.pl/1303/edb0712d553f6b19m.jpg images41.fotosik.pl/1296/25b5c37ce7e12256m.jpg images47.fotosik.pl/1350/2a319c1bf7eef7b0m.jpg images37.fotosik.pl/1312/f9e2c4c2f0d33b4em.jpg images39.fotosik.pl/1296/88aa9a00241aafe4m.jpg
Edytowane przez Grzesiek88 dnia 05-02-2012 17:17

Exodus
Fajne masz tam tereny Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Grzesiek88
Kilka fotek z dzisiejszego łowienia niestety rybki nie dopisały ale jakie widoczkiWink images35.fotosik.pl/1172/36207400160645b1m.jpg images38.fotosik.pl/1350/2d18ac40b93d4b6dm.jpg images35.fotosik.pl/1172/bf8e8213ad8a924cm.jpg images38.fotosik.pl/1350/410588e12af8d7e5m.jpg images50.fotosik.pl/1369/4193838b0802dbebm.jpg images35.fotosik.pl/1172/32b61fc873012adcm.jpg

Semi
Faktycznie świetne widoczki.ouch Ech ta zima, urocza, pokrywająca cały brud tego świata bielą. Tylko dlaczego tak zimno. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Grzesiek88
No tak zima piękna a szczególnie w Bieszczadach można oko nacieszyć pięknymi zimowymi krajobrazami , ale już mogła by odpuścić.Grubość lodu na jeziorze ma 50 cm dziś było -30 rano a w dzień - 18 tragediaSad.Chyba rybką nawet za zimno jest bo nie chce im się ruszać i jeść:;/

Grzesiek88
Wczorajsi kibice z nad wodyWink images35.fotosik.pl/1178/65d3b8a9668fd0e1m.jpg images45.fotosik.pl/1367/ae8a7d7af0a61eb8m.jpg

Semi
Skubane muszą się czuć bezpiecznie i są przyzwyczajone do widoku ludzi. Na moich rodzinnych nadbużańskich stronach to chyba łosia najłatwiej podejść, bo nie boją się ludzi. Pasą się rankami nad rzeką lub na polach stadniny i mają w nosie że cokolwiek jedzie, nawet głowy od ziemi nie oderwą żeby zobaczyć co to. Wink
Czasami udaje mi się zaobserwować po kilka sztuk na raz. Sarny i jelenia niestety ciężko podejść, są płochliwe i jak tylko cokolwiek je zaniepokoi to dają drapaka w krzaki.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Grzesiek88
Tutaj jest bardzo dużo leśnych zwierząt nietrudno napotkać wilka, rysia ,dużego jelenia czy nawet niedźwiedziaWinkJeżdżąc samochodem trzeba szalenie uważać aby nie potrącić jakiejś sarenki czy dzika.W tamtym roku łowiąc na lodzie w bardzo odludnym miejscu widzieliśmy na polanie z
,której zszedł śnieg ok 80 szt. Saren, lani i jeleni w jednym miejscu to był widok nie do zapomnienia i wszytko ok 100m od nas.

Akkarin
Rzeczywiście extra ouch
U mnie to tylko kilka sarenek czasem przebiegnie obok, ale to dlatego, bo blisko miasta Sad

Howi
Fajne okolice tam masz, z przyjemnością się tam pewnie wędkuje.Frown

raczek39
Przepiękna okolica, i krajobraz.Interesuje mnie jak to się ma na wiosnę , lub w lecie, kiedy jest zielono, dorzuć kiedyś takie zdjęcia, jak natura powraca do życia, na pewno warto pooglądać ouch
"HEJA BVB HEJA"

Grzesiek88
Kilka fotek z dzisiejszego łowienia.Piękny dzień bardzo dużó dikiej zwierzyny i rybki dopisały co najważniejszeShock images35.fotosik.pl/1229/441bf9f64c35bae2med.jpg
images49.fotosik.pl/1370/38b109025c30d213med.jpg[/quote]
images40.fotosik.pl/1408/9a850eb6dd0509a0m.jpg
images41.fotosik.pl/1363/336744d1e4c4c398m.jpg
images38.fotosik.pl/1407/86dcc7a727d153bfmed.jpg
images50.fotosik.pl/1426/b842591697a124bcmed.jpg images49.fotosik.pl/1370/038aa592349e9932med.jpg
Rybek w sumie złowiłem dziś 8 największe okonie miały po 33 cm nie robiłem zdjęć z miarką stwierdziłem, że nie ma sensuWink na koniec troszkę drastyczniej zobaczcie co wilki zrobiły z jeleniem
images40.fotosik.pl/1408/0a3c9ba148bfd818med.jpg
images47.fotosik.pl/1417/7c0edad974f5b2cdmed.jpg

bobo160
Fajne masz tam klimaty ouch Tą szopę wykorzystałbym jako czatownie. Tam tylko ciekawe fotosy by ustrzelił i to jakie... - wilki !! ?? disa
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

Grzesiek88
Bobo no tam jest miejscówka konkretna zapraszam za rok na przedwiośniu ouch a obok tej szopy stoi stary opuszczony dom mieszkał tam kiedyś taki pustelnik z rodziną teraz daje schronienie zwierzętom.Z tego domu to by zrobił przyczajke Winkimages40.fotosik.pl/1409/cb38c6e051aa5128m.jpgJa to się zbytnio to fotografowania nie palę nawet konkretnego aparatu nie posiadam.A jeżeli chodzi o wilki to u nas Ci ich dostatek dzisiaj widziałem 2 tylko szybko uciekły do lasu nie zdążyłem aparatu wyciągnąć z pokrowca WinkCo chwile nachodzimy na jakąś zagryzioną łanie albo sarnę.Są to najdziksze i najbardziej niedostępne tereny okolic jeziora solińskiego ,dla dzikich zwierząt tam jest raj nawet myśliwi nie mogą tam szczelać bo to jest teren łowiecki wojska polskiego.
Edytowane przez Grzesiek88 dnia 08-03-2012 21:03

kubus
Piękna sprawa.Zazdroszczę Ci tych widoków i miejscówki.U mnie w centrum miasta czegoś takiego nie spotkasz.
Jeleń---sama natura!!!!
Wolę spotkać pożartego jelenia przez wilki niż łabędzia ,czy rodzinę kaczek krzyżówek przejechanych przez samochód!!!!
Jak będę miał więcej czasu to wrzucę fotki mojej okolicy.
Pozdro.
https://www.facebook.com/groups/358713637628693/

bobo160
Dzięki za zaproszenie Wink
Są to najdziksze i najbardziej niedostępne tereny okolic jeziora solińskiego ,dla dzikich zwierząt tam jest raj nawet myśliwi nie mogą tam strzelać, bo to jest teren łowiecki wojska polskiego.

Zapewne tam jest raj dla fotografików, ale na takie zasiadki to trzeba z pół roku się przygotować - zapewne warto ouch

Grzesiek88
Bardzo się cieszę,że się wam podobają moje BieszczadyShock.Ogólnie nie jest to przyjazne miejsce do mieszkania,ale wystarczy,ze popatrzę za okno ,z którego widać panoramę jeziora i odrazu wiem ze nie chciałbym mieszkać nigdzie indziej.

bobo160
Ogólnie nie jest to przyjazne miejsce do mieszkania,ale wystarczy,ze popatrzę za okno ,z którego widać panoramę jeziora i odrazu wiem ze nie chciałbym mieszkać nigdzie indziej.

Już mnie w nostalgie wprowadzasz... kto by nie chciał mieszkać w takich miejscach.

Grzesiek88
Oj bobo zmieniłbyś zdanie po pełnym roku spędzonym tutaj.Widoki piękne rybki i inne gady też sąWink, ale jeżeli chodzi o inne aspekty życia to zapomniana kraina polski.
Zacytuję takie lokalne humorystyczne opowiadanie opisujące wszystkie tutejsze realiahahaha:

12 sierpnia.

Przeprowadziliśmy się do naszego nowego domu, Boże jak tu pęknie. Drzewa wokół wyglądają tak majestatycznie. Wprost nie mogę się doczekać, kiedy pokryją się śniegiem.

14 października

Bieszczady są najpiękniejszym miejscem na ziemi! Wszystkie liście zmieniły kolory - tonacje pomarańczowe i czerwone. Pojechałem na przejażdżkę po okolicy i zobaczyłem kilka jeleni. Jakie wspaniale! Jestem pewien, że to najpiękniejsze zwierzęta na ziemi. Tutaj jest jak w raju. Boże, jak mi się tu podoba.

11 listopada.

Wkrótce zaczyna się sezon polowań. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś może chcieć zabić cos tak wspaniałego, jak jeleń. Mam nadzieje, że wreszcie zacznie padać śnieg.

2 grudnia

Ostatniej nocy wreszcie spadł śnieg. Obudziłem się i wszystko było przykryte białą kołdrą. Widok jak pocztówki bożonarodzeniowej. Wyszliśmy na zewnątrz, odgarnęliśmy śnieg ze schodów i odśnieżyliśmy drogę dojazdowa. Zrobiliśmy sobie świetna bitwę śnieżną (wygrałem) a potem przyjechał pług śnieżny i znowu musieliśmy odśnieżyć drogę dojazdowa. Kocham Bieszczady.

12 grudnia.

Zeszłej nocy znowu spadł śnieg. Pług śnieżny znowu powtórzył dowcip z droga dojazdowa. Po prostu kocham to miejsce.

19 grudnia

Kolejny śnieg spadł zeszłej nocy. Ze względu na nieprzejezdna drogę dojazdowa nie dojechałem do pracy. Jestem kompletnie wykończony odśnieżaniem. Pieprzony pług śnieżny.

22 grudnia

Zeszłej nocy napadało jeszcze więcej tych białych gówien. Cale dłonie mam w pęcherzach od łopaty. Jestem przekonany, ze pług śnieżny czeka tuż za rogiem, dopóki nie odśnieżę drogi dojazdowej. Sku...syn!

25 grudnia

Wesołych Pier....nych Świat! Jeszcze więcej gównianego śniegu. Jak kiedyś wpadnie mi w ręce ten sku...syn od pługu śnieżnego...przysięgam - zabije. Nie rozumiem, dlaczego nie posypia drogi solą, żeby rozpuściła to cholerstwo.

27 grudnia

Znowu to białe gówno napadało w nocy. Przez trzy dni nie wytknąłem nosa, z wyjątkiem odśnieżania drogi dojazdowej za każdym razem, kiedy przejechał pług. Nigdzie nie mogę dojechać. Samochód jest pogrzebany pod górą białego gówna. Meteorolog znowu zapowiadał dwadzieścia piec centymetrów tej nocy. Możecie sobie wyobrazić, ile to oznacza łopat pełnych śniegu?

28 grudnia

Meteorolog się mylił! Tym razem napadało osiemdziesiąt piec centymetrów tego białego cholerstwa. Teraz to nie odtają nawet do lata. Pług śnieżny ugrzązł w zaspie a ten łajdak przyszedł pożyczyć ode mnie łopatę! Powiedziałem mu, ze sześć już połamałem kiedy odgarniałem to gówno z mojej drogi dojazdowej, a potem ostatnią rozwaliłem o jego zakuty łeb.

4 stycznia

Wreszcie wydostałem się z domu. Pojechałem do sklepu kupić cos do jedzenia i kiedy wracałem, pod samochód wpadł mi cholerny jeleń i całkiem go rozwalił. Narobił szkód na trzy tysiące. Powinni powystrzelać te pieprzone zwierzaki. Ze tez myśliwi nie rozwalili wszystkich w sezonie!

3 maja

Zawiozłem samochód do warsztatu w mieście. Nie uwierzycie, jak zardzewiał od tej pieprzonej soli, którą posypują drogi.

18 maja

Przeprowadziłem się z powrotem nad morze. Nie mogę sobie wyobrazić, jak ktoś kto ma odrobinę zdrowego rozsądku, może mieszkać na jakimś zadupiu w Bieszczadach.
Edytowane przez bobo160 dnia 09-03-2012 15:29

Retsam
Świetny tekst ouch, uśmiałem się do łez huha.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się