Luty 25 2018 22:28:24
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wrześniowe spotkanie
Grzes77
Ostatnio byłem sporo zaganiany, nie miałem czasu nie tylko na ryby, ale nawet na śledzenie co dzieje się na forum, nie powiem zaglądałem nie logując się, ale "to nie to" Wink.
We wrześniu idę na 3 lub 4 tygodnie urlopu i w związku z tym chciałbym aby ktoś się do mnie i chłopaków (Joshi i Duron88) dołączył. Z tymi ostatnimi jeszcze nie rozmawiałem, ale znając ich to się nie muszę martwić, bo wiem, że jak zadzwonię to problemów nie będą robić.

Idealnie byłoby zorganizować coś w drugiej połowie września tak w okolicach 15-20 wtedy stonują się już niektórym pierwsze dni szkolne swoje lub dzieci, co niektórzy będą przed studiami, więc taki okres drugiej połowy byłby chyba najrozsądniejszy.

Jeśli chodzi o łowisko to może Oleśnikowa Dolina, lub jakikolwiek inny zbiornik mogący umożliwić takie spotkanie.

Jeśli chodzi o udział, to chętnie bym zobaczył kolegów z innych województw ( no nie Arturo i reszta ekipy Wink ), byłem w waszych stronach, więc możecie zabrać tyłki w moje.

Oczywiście nie muszą być sami karpiarze Wink.

Temat do dogadania, proszę chętnych o swoje propozycje odnośnie terminu i łowiska, wydaje mi się, że powinniśmy coś wymyśleć wspólnie Wink.

marec-ki
Zaproponuję inne łowisko Wink

Nowodwór -> http://www.lowisko-nowodwor.pl/

Karpie do 20kg, przewaga karpi 10+kg. Nie musisz się martwić, że przerzucisz łowisko. Płacisz tylko za łowienie. Brak opłat za namiot.

7-9 września organizujemy tam towarzyskie zawody, czyli zero ciśnienia i presji na wynik, a bardziej beer jak jesteś chętny to daj znać wpiszę Cię na listę. Drugie zawody będą p-podobnie pod koniec września 28-30 Wink

Jeżeli termin drugich zawodów 28-30 zostanie potwierdzony to niestety ale 14-16 września nigdzie nie ruszam, a 21-23 mam rezerwację na Krzyczkach. To jest obok Nasielska. Polecam tą wodę bo jest super.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
gatun0
Wygląda ciekawie , Mazowieckie mam blisko Smile
Jestem chętny Smile

marec-ki
Grzechu już zbieram info o Całowaniu Wink Wydaje się być interesujące łowisko Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Grzes77
Pewnie że jest, bynajmniej tak twierdzi Joshi, no ale on ma takie prawo skoro łowił tam piękne okazy. Wydaje mi się Marecki, że to łowisko będzie najbardziej odpowiednie ouch Wink.

Duron88
Koledzy jak coś to tylko całowanie, podobnież nie ma nawet co porównywać do Nowodworu.

gatun0
Panowie fajnie by było jakby można było zaparkować gdzieś przyczepę campingową. Zapewnił bym jakiś socjal Smile

Exodus
Nie zapomnijcie zabrać wędek i przynet Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Grzes77
Exo nie bajaj Wink, nie tylko tego nie zapomnę, nawet swoją ślubną zabieram, a to już niemałe osiągnięcie Wink.
W czwartek jadę z chłopakami (Duron i Joshi) na Całowanie, test łowiska, jak wyjdzie pozytyw to proponuję to łowisko, kilka osób odzywało się na pw, więc może wszystko wypali, temat do dalszej dyskusji Wink.

Grzes77
Temat przycichł, wydaje mi się, że tylko z Mareckim mogę pomyśleć o wspólnym wypadzie (oczywiście nie licząc Durona88 i Joshiego).
Byłem wczoraj nad Całowaniem i wydaje mi się, że ten zbiornik byłby optymalny na taki wypad. Jeśli ktoś jeszcze myśli o takim spotkaniu, to proszę pisać.
Marecki a co Ty na to, żeby ruszyć na całowanie 9 września robią tam zawody, wpis 50 zeta od uczestnika, może w ten deseń ?? Wink

marec-ki
Grzechu 9 września będę kończył weekendowe zawody na Nowodworze Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

gatun0
Panowie , ja chętnie się przyłącze do was, tylko proszę o konkrety termin.

joshi1987
Grzechu podaj jakis termin marecki 9 nie da rady a z checia bym porywalizował des

Grzes77
Byłem ostatnio w pracy więcej niż w domu więc nie widziałem tych odpowiedzi.
Dziś mam nockę, a potem do 26 września urlop, więc mi obojętne kiedy, ważne żeby między sobą się dogadać.
Na pewno chętni są:
1. Duron88
2. Joshi1987
3. Mareczek24
4. Gatun0
5. No i ja Wink
Marecki podrzuć termin w jakim możesz wygospodarować trochę czasu i się dogadamy.

Ja pany czekam na wasze propozycje, mi to obojętne, tylko że wolałbym na tygodniu, bo w weekendy żonie poświęcę trochę czasu i wypadniemy tu i ówdzie Wink.

Jedynie co mogę zaproponować to zbiornik Całowanie Wink.

Jeśli są jeszcze jacyś chętni to proszę bardzo Wink.

marec-ki
No niestety u mnie będzie licho.

7-9 zawody na Nowodworze.

15-16 poświęcam żonie.

21-23 rezerwacja na Krzyczkach

28-30 albo Krzyczki albo Nowodwór. W grę wchodzi jeszcze właśnie Całowanie - pojechać i zobaczyć co to za cudo Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

gatun0
Marecki to 15-16 i zabieramy kobiety Grin

Mareczek24
Grzes77 jak możesz przekaż Kolegom co i jak ja muszę wiedzieć wcześniej, aby odpowiednio się przygotować.Wink Mam nadzieję że jesteśmy już umówieni?beer
Edytowane przez Mareczek24 dnia 04-09-2012 20:10

gatun0
To jak panowie ? Bo już zaczynam planować jakiś wypad, ja mogę jechać nawet w ten weekend.

Grzes77
Ponieważ chętnych ubywa z każdym dniem, tak naprawdę poza bankowymi (Duron88, Joshi1987 i Mareczek24) pozostał tylko GatunO.
Dlatego też po małych rozmowach i propozycji Marka przeniesiemy to spotkanie na Osadnik. Termin musimy uzgodnić i podać Markowi chociaż 3 dni wcześniej. Czekamy z Markiem na propozycje, mi by pasował termin tego piątku lub dopiero 17 lub 18 wrzesień, wszystko do dogadania Wink.

gatun0
A gdzie jest ten osadnik ?
Ja jestem z Łodzi, więc parę km mam do przejechania do was.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się