Październik 21 2018 03:30:21
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Holandia - Spot 2013
kordi20
Ja to planuje juz zasiadke zrobic od godziny 10-ej bo nie wiadomo czy po poludniu bedzie wolne. Ostatnie 3 dni jezdzilem i zawsze zajete jakies zawody kola sobie tam ostatnio robia bo miejscowka naprawde dobra i na biala rybe i na drapieznika.

kesu
Ja jeszcze nie wiem o której będę-wszystko zależy od tego o której się wygrzebie z domu,postaram się jak najprędzej.
Samochody rozumiem stawiamy na tej polnej drodze przy łące opodal łowiska?
A co z ciągiem dalszym? Kończymy o 22-giej czy jest ktoś chętny by się przenieść? W każdym razie jestem otwarty na propozycje.Okolicy nie znam więc nie mi o tym.
Małe ryby na hak lub po mamę do wody.

Labedziak
kesu napisał(a):

A co z ciągiem dalszym? Kończymy o 22-giej czy jest ktoś chętny by się przenieść? W każdym razie jestem otwarty na propozycje.Okolicy nie znam więc nie mi o tym.

Ja z Richim kończymy o zachodzie słońca.
Jednak postaram się zwolnic z roboty o 12, tak że myślę że na około godzinę 16 zjedziemy na łowisko.
Orientuje się ktoś może, jaki jest poziom wody na Maasie?
Bo u mnie lalo, i woda znacznie się podniosła, i łowienie u mnie na rzece aktualnie jest niemożliwe.Sad
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

kesu
Myślę że powinniśmy mieć jakiś plan awaryjny na wypadek deszczu bo prognozy są mało optymistyczne.

RichiS52
kesu napisał(a):

Myślę że powinniśmy mieć jakiś plan awaryjny na wypadek deszczu bo prognozy są mało optymistyczne.

Dużego wyboru raczej nie będzie ; parasole Wink
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

kesu
Jak na razie nie posiadam conf i za bardzo nie potrzebowałem.Jak pada to albo siedzę w domu albo się do niego zwijam.

kordi20
Ja z Richim kończymy o zachodzie słońca.
Jednak postaram się zwolnic z roboty o 12, tak że myślę że na około godzinę 16 zjedziemy na łowisko.
Orientuje się ktoś może, jaki jest poziom wody na Maasie?
Bo u mnie lalo, i woda znacznie się podniosła, i łowienie u mnie na rzece aktualnie jest niemożliwe.Sad

Wczoraj po poludniu nie majac co robic wybralem sie na Maas powedkowac na federka ,zapomnicie o wedkowaniu woda sie podniosla okolo 80 do 100 cm i jeszcze ma od jutra do soboty dziennie padac dlatego jak Andrzej pisze u nas na rzece tez nie ma mozliwosci wedkowenia. Jak zarzucilem 1 federka jakies 50 metrow w lewo to znalazl sie koszyk 100 gramowy jakies 100 metrow z prawej strony na 2 miejscowce tak prad wodny sciaga a woda brudna ze 20 cm od brzegu juz dna nie widac.

bobo160
kesu napisał(a):

Pogoda się psuje na weekend - tak jak zapowiadałem wcześniej... Mamy możliwość przełożenia spotkania, ale teraz pytanie, jaki termin ustalimy i czy każdemu będzie pasować data !?
Druga z opcji jest taka, że zasiądziemy na zalewisku Maasu - "Leukermeer" http://maps.googl...6&z=16 Są dwie możliwości do wyboru - na zaznaczonych miejscach są parkingi.
Jeśli w tą sobotę miało by dojść do spotkania, to zalecałbym każdemu zaopatrzyć się w namiotoparasol - wiatr, deszcz i niska temp. mogą dać się we znaki.
Czekam na propozycje z waszej strony...
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

Labedziak
Tu się nie ma co zastanawiać, przełożymy i tyle.
Szkoda, ale co będziemy pod parasolami siedzieć?

RichiS52
Na pewno nie ma sensu spotkanie, gdzie każdy miał by pod swoim parasolem przesiedzieć, nie na tym polega takie spotkanie. To nie są przecież zawody, gdzie każdy musi coś wyciągnąć z wody Wink
Dlatego jestem za przełożeniem terminu, gdy pogoda się ustatkuje Wink
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

woblerangeln
Też wczoraj pojechałem na rzekę Ahr,jakieś 120 km o de mnie i,,,,nawet wędki nie zarzuciłem.Popatrzyłem tylko na wodę i nazad do domu.....A pro po pogody to od piątku ma być już ładnie....
Bez wielu rzeczy można żyć,,ale bez wody i kontaktu z naturą dla wielu jest to praktycznie niemożliwe......

Labedziak
woblerangeln napisał(a):

A pro po pogody to od piątku ma być już ładnie....

Wink ładnie to może nie, ale nie ma padać.
Ale co z tego, woda w rzece przez jeden dzień nie odpadnie.
Sorry, ale ja i Richi rezygnujemy.disa

No trudno, to zaczynamy znowu od pierwszego postu -

http://www.narybk...d_id=13165

kesu
To albo to rozlewisko,bo chociaż ma nie padać to woda w rzece wysoka, albo przekładamy.Mi pasuje każdy wekend w czerwcu, póżniej prawie do końca sierpnia spędzam czas z rodziną.

kordi20
Ja tez jestem za tym zeby przelozyc bo wlasnie wrucilem z Leukermeer i tam tez woda wysoko stoi na biala rybe by mozna polowic ale czy cokolwiek z tego bedzie napisze jutro bo mam zamiar sie wybrac z rana jak nie bedzie padac na ta miejscowke jezeli chodzi o nastepny termin to mi pasuje sobota 22 czerwca od godziny 15-ej bo do 12-ej musze pracowac

woblerangeln
Woda jest mętna niczym żur,,,a po dzisiejszych opadach na pewno się nie polepszy...ale zobaczymy co powie Kordi po jutrzejszym wędkowaniu.
Bez wielu rzeczy można żyć,,ale bez wody i kontaktu z naturą dla wielu jest to praktycznie niemożliwe......

Labedziak
Tak jak już pisałem, ja z Richim nie przyjadę, szkoda ze tak wyszło z poziomem wody, ale może to i dobrze, bo Richi i tak by nie połapał,, tylko z nami trochę posiedział.

images37.fotosik.pl/2064/1eba7ff3da1755c2m.jpg

Czyli trzeba poszukać inne terminy.
A skoro Piotrek nie może w sierpniu, to chyba pozostał tylko wrzesień, bo ja wcześniej też nie mogę.

W tych terminach to by pasowało:

31.08

07.09
14.09
21.09

bobo160
Labedziak napisał(a):

W tych terminach to by pasowało:

31.08

07.09
14.09
21.09

Ja się dostosuje do każdego terminu, podanego przez Andrzeja.
Pomyślimy - może w tych późniejszych terminach, ustalimy nową miejscówkę, na której chętni nocnych połowów mogli by pozostać na miejscu.
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

woblerangeln
No to kicha,musimy przeczekać do jesieni....

Grzesiek88
Mam pytanieWinkCzy w tym roku ktoś planuje jakieś spotkanie na wodach Holandii?Wink
<<<<www.ezawoz.pl>>>>

Labedziak
Grzesiek88 napisał(a):

Mam pytanieWinkCzy w tym roku ktoś planuje jakieś spotkanie na wodach Holandii?Wink

Ja już niestety na ten rok nie wykupiłem pozwolenia na Holandię.
A czy inni się spotkają, to nie wiem, ale z tego co wiem i czytam, to takie spontaniczne spotkania się zdarzają.Wink
Może Bogdan albo Piotrek coś więcej napiszą.beer

Ps.Ale jak by Richi na takie coś jechał, to bym się z nim zabrał, bym wam fotki strzelał, bo łowić bym nie mógł.fotow

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się