Październik 21 2018 16:43:59
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Targi w Poznaniu
sikora krystian
Chciałem was poinformować o targach Ja będę w niedzielę.http://rybomania.com.pl/pl/

gatun0
Warto w ogóle tam jechać? Nigdy nie byłem na takich targach stąd moje pytanie.

sikora krystian
Pewnie że warto.Można zobaczyć nowy sprzęt potrzymać i pomachać kijem, spradzić czy dobrze leży w ręku, wyważenie, ugięcie dobre doradztwo a także podpatrzeć jak i co jest zrobione, żeby mieć plan na swoje produkcje , można zrobić sobie zdjęcia ze swoimi idolami jak kogoś to kręci, porobić zdjęcia i obejżeć przedmioty np namiotów jakby ktoś chciał w przyszłości kupić itp...a także czasami można coś kupić. Kiedyś jak byłem to sprzedawali sprzęt elektroniczny typu łódki zanętowe sygnalizatory echosondy latarki w korzystnych cenach , jakieś koszulki, czapeczki próbki dipów, naklejki na samochód można dostać za darmo i tak mogę wymieniać dowoli tylko nie wiem ile kosztuje bilet wstępu.

2rs232
Bilety po 12zł, szczegóły w linku.
http://rybomania.com.pl/pl/informacje_dla_zwiedzajacych/zasady_wstepu_na_targi/
Targi to także okazja spotkać znajomych, poznać "na żywo" kolegów z forum.

catchandrelise
Jako, że pomieszkuje teraz w Poznaniu i nie mam daleko a po za tym przymierzam się do kilku poważniejszych zakupów w tym roku to chętnie się tam przejde: zorientować się, pooglądać podpytać, może coś wybrać.
Kiedy wytniemy ostatnie drzewo, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy że nie można jeść pieniędzy.

wedkarz2309
CześćWink

W sobotę planuję się wybrać na Targi z Pawłem (gruncik28), Marcinem (GolasDGL) i jeszcze na pewno jednym kolegą, więc przyjedzie nas minimum czterech...Wink

Do zobaczyska!!ouch

marec-ki
Targi to także okazja spotkać znajomych, poznać "na żywo" kolegów z forum.

Dobrze napisane ouch Niestety ale często się słyszy, że ceny na targach są takie jak w sklepach, a nawet ciut wyższe Smile Miałem jechać ale 23 lutego jestem już umówiony ze znajomymi na oglądanie walki Gołoty.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
catchandrelise
...,ale z tego co tam przeglądałem tych wystawców to w większści będą to firmy karpiowe?
Kiedy wytniemy ostatnie drzewo, kiedy ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba, odkryjemy że nie można jeść pieniędzy.

Frantic
Pozwalam sobie odświeżyć tema, bo to już w ten weekend. Gdyby ktoś chciał w realu pokręcić SuperLong Castem, to oczywiście powinien odwiedzić stoisko EXPERTA. Wink
Firm ma być dużo, więc będzie co oglądać.
"Wędkarstwo i tak wystarczająco mocno kłóci się z etyką, by nie przeginać bardziej niż to konieczne" Danek

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
Exodus
Ech, fajnie by był przyjechać. Kiedy była cisza w pracy, to nic sie nie działo, teraz są targi, to w pracy nawet w soboty chcą robić po 10 godz.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Kondzio154
Exodus napisał(a):

Ech, fajnie by był przyjechać. Kiedy była cisza w pracy, to nic sie nie działo, teraz są targi, to w pracy nawet w soboty chcą robić po 10 godz.

To tylko się cieszyć, że jest praca, będzie nowy sprzęt karpiowyWink

Może do Zabrza pojedziesz w marcu? zawsze to bliżej.

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Exodus
To tylko się cieszyć, że jest praca, będzie nowy sprzęt karpiowyWink

Musze odkuć dwa miechy które prawie przeleżałem. To wtedy coś się wymyśli Wink

Arturo B
Dla tych , którzy się tam wybierają wrzucam fotkę , która ułatwi dotarcie do poszczególnych stoisk:
[img]s6.ifotos.pl/mini/Ekspozycj_xawqrsr.jpg[/img]

Z tego co mi wiadomo , pierwszego dnia targów , odbędą się tam zawody rzutowe,których sponsorem będzie firma Grauvel, może któremuś z obecnych tam forumowiczów dopisze szczęście i zdobędzie dobre miejsceWink
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Exodus
Nie zapomnijcie jakiś fot strzelić Wink
Na stanowisko 19 ktoś musi iść i obejrzeć ten nowy kręcioł Spro Wink

wedkarz2309
Ekipa się trochę zmieniła i wczoraj pod wieczór wykruszyła i z kompletu (5 szt.), pozostała tylko trójka.
Wyjeżdżam za 2 godz., i po drodze zabieram dwóch Pawłów (gruncik28, jokeras), może na otwarcie (godz. 10.00) zajedziemy...ouch

Frantic
Już po targach... Dużo karpiowych zabawek zdominowało te targi, a szkoda, że tak mało innych firm wędkarskich się wystawiało...
Poniżej zamieszczam link do zdjęć z targów.
Na uwagę zasługuje kołowrotek Daiwa Zaion, za bagatela 5000zł. Rotor osadzony na łożysku w specjalnym oleju, uszczelniony magnetycznie w nanotechnologii. Jakby to moja babcia powiedziała: Cuda Panie na kiju...
Zobaczcie sami https://plus.goog...banner=pwa
Spro proponuje w tym roku kołowrotki Hypalite z bardzo precyzyjnym hamulcem przednim (spinning) i dość lekki. Pojemna szpula mieści o 50% więcej linki, niż by to wynikało z wielkości kołowrotka. Rękojeść z pianki, jedna szpula w komplecie, co jest niewątpliwą wadą. Cena - podobna do cen RedArca.
Drugim kołowrotkiem zasługującym na wzmiankę jest Gigantis. Cały Alu, pięknie wykonany, z supermocnym hamulcem (spin sumowy)Tarcze hamulcowe wykonane z mat węglowych. Zabezpieczony przed słoną wodą - można łowić w morzu, do tego niewielkie gabaryty.
No i nowością jest Super Long Cast z LCS-em. Kręciłem nim i sprawia wrażenie solidnego kołowrotka na karpie. Ładne wędki mozna było zobaczyć na stoisku ArtRod, ręcznie zbrojone blanki St. Croix-a.
Ludzi na targach dużo - widać wędkarze domagają się tego typu imprez. I tak trzymać!
Edytowane przez Frantic dnia 24-02-2013 23:59
"Wędkarstwo i tak wystarczająco mocno kłóci się z etyką, by nie przeginać bardziej niż to konieczne" Danek

www.picasaweb.google.com/krzykamienski
wedkarz2309
Targi, targi i po targach...Wink
Jak już wspominałem wcześniej, w sobotę byłem z dwoma Pawłami (gruncik28 i jokeras).
W Poznaniu byliśmy ok. godz. 11, ale był problem ze znalezieniem miejsca parkingowego (niemal na każdej ulicy po obu stronach parkingi (płatne), a mimo to, miejsca uświadczyć się nie dało. W końcu, po przeszło godzinie, udało nam się wcisnąć w niecałe miejsce, które znaleźliśmy daleeeko od targów).
Po godz. 12, w końcu, zawitaliśmy tam, po co przyjechaliśmyWink
Pierwsze wrażenie: masa ludzi, ogromne tłumy. Aż ciężko było się przemieszczać (im bliżej końca, tym luźniej).
Jaki był mój cel wyjazdu?? Zobaczyć, jak wygląda taka impreza i oczywiście, przy okazji, pomacać niektóre zabawkiWink
Miałem również okazję spotkać się ze znajomymi, z którymi dzieli mnie zbyt duża odległość, aby spotykać się częściej. Poznałem również sporo osób, które znałem wcześniej tylko z portali wędkarskich. Z narybkowiczów, miałem okazję przywitać się z naszym wilkiem morskim (Frantic) - było mi bardzo miło Cię poznaćouch
Koledzy trochę kasy zostawili, ale może sami napisząWink

To były moje pierwsze targi, więc nie mam porównania, ale jestem bardzo zadowolony i w przyszłym roku, też będę chciał się wybrać...ouch

marec-ki
Z tego co czytam to opinie są skrajne. Jednak niemal wszyscy są zgodni co do jednego i co wielokrotnie to powtarzałem - ceny takie same, a nawet wyższe niż w sklepach Smile

Jedyne plusy to:

- można spotkać znajomych,
- można pomacać sprzęt

W Warszawie w tym roku ma być organizowany Carpshow. Nie będą to stricte targi karpiowe, ale ktoś tam zawsze się pokaże ze sprzętem.

Co do targów w Poznaniu to oglądając zdjęcia zgadzam się z innymi, że na stanowisku Nash'a wszystko było perfekcyjnie i atrakcyjne dla oka Wink

Chyba w tym roku postaram się odłożyć kasę na Titania - ten namiot jest niesamowity.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Exodus
No i nowością jest Super Long Cast z LCS-em. Kręciłem nim i sprawia wrażenie solidnego kołowrotka na karpie

Ty miałeś go oblukać dokładnie, a nie sprawiać wrażenie Wink

catchandrelise
A ja jestem zadowolony, że pojawiłem się na tych targach. Rzeczywiście zdecydowanie najwięcej było firm karpiowych, ale to chyba związane jest z tym, że na karpiarzach najwięcej kasy się nabija i chyba najłatwiej naciąga na przedrożone produkty. Mi udało się kupić sporo woblerków ręcznej roboty na klenie i bolenie od różnych producentów, przy tym zdobyć dużo informacji na temat łowienia na dużej rzece, pytałem się też o takie łowienie ekipe wmh. Zebrałem ze sobą wizytówke fajnego sklepu wędkarskiego z Poznania, dla mnie są to bardzo cenne rzeczy jako, że całe życie łowiłem na jeziorach a teraz będe musiał się nauczyć łowienia na dużej rzece a nie ma mnie kto tu oprowadzać.
Frantic proponował mi pokręcenie tym młynkiem za 5 tys., ale skoro i tak bym go nie kupił to wolałem tego nie robić, kumpel tak raz by załatwił kołowrotek jakiś ekskluzywny, jakoś głupio wyślizgnął mu się z ręki, ledwo go złapał.
Także ja tam jestem zadowolony. Teraz na dniach mam zamiar zapisać się do koła i opłacić składke i ruszam na podbój Wartyouch.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się