Listopad 12 2018 18:51:25
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wakacyjne spotkanie Mazowsza i nie tylko.
marec-ki
Czy ktoś pisałby się na łowienie integracyjne ?

P-podobnie nie będę mógł jechać na Zlot forum karpiowego, dlatego mam wolny weekend 10-11 sierpnia. Mógłbym w tym terminie zorganizować jakiś Zlot mazowieckich świrusów i nie tylko Wink

Jak dla mnie w grę wchodzi łowisko komercyjne. Póki co aby wszyscy byli zadowoleni tzn. Ci karpiarze i Ci od spławika i feedera to proponuję łowisko Oleśnik koło Grójca (trasa Warszawa - Radom). Mógłbym z właścicielem pogadać i coś załatwić. Fajnie by było jakby zebrała się odpowiednia liczba osób i wtedy łowisko byśmy wzięli całe dla siebie na ten weekend.

Na łowisku jest prąd, są wiaty i wiele innych udogodnień.

Co Wy na to ?
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
dawid16
Ja w czarno się podpisuje na takie spotkanie/zlot. Jestem za!
MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

Semi
Urlop mam w tym roku czerwiec - lipiec, ale jakby gdzieś w pobliżu to na pewno zawitam na parę godzin na wspólną pogaduchę i jakiegoś browarka. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
Panowie zróbmy fest spotkanie, gdzie browarkiem to będziemy zapijać coś mocniejszego przez cały ten weekend, a nie Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

dawid16
marec-ki napisał(a):

Panowie zróbmy fest spotkanie, gdzie browarkiem to będziemy zapijać coś mocniejszego przez cały ten weekend, a nie Wink

Mówisz że robimy ,,Projekt X'' na rybach takPfft Ci co widzieli ten film wiedzą o co mi chodzi.

marec-ki
Dawid jestem za ouch ale Ty łatwisz dup... znaczy się dziewczyny takie jak w Project X faja
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

dawid16
HahaxD Wstawił bym coś tutaj +18 związanego z du.... ale na forum CarpTeamSport.pl też zostało opublikowana pewna taka informacja o treściach erotycznych i co niektórzy zobaczyli troche cycka i wybuchli i kazali usunąć swoje konta z forum. Śmiech na saliWink

Grzes77
Pomysł zrodził się kilkadziesiąt minut temu i widzę, że będzie zlot miał kilku chętnych.
Jeśli można termin deko wcześniej, tj koniec lipca - początek sierpnia to i ja wpadnę na kilka godzin. 11 sierpnia mój brat ma urodziny i całą watahą jedziemy prawdopodobnie do niego, czyli Tarnowa. Skoczyłbym z chęcią na taki zlot a w szczególności na to małe, przepiękne łowisko proponowane przez Marka, ale w innym terminie. Może ArturoB by do nas zawitał, planowałem z nim zlot na weekend majowy, ale nie mogę zorganizować sobie czasu na taki wypad, może on w wakacje by do nas zawitał Wink.

marec-ki
Powiedzmy, że termin jest do uzgodnienia, ale niech będzie to lipiec/sierpień.

Wpierw niech się chętni określą w jakiej formie mogą uczestniczyć w Zlocie bo ja muszę wiedzieć czy jest sens poważnie gadać z właścicielem łowiska czy też po prostu przyjeżdżamy normalnie nad wodę.

No dokładnie z Grześkiem "chwilę" temu o tym gadaliśmy Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

stan2010
Sad Może się uda... ?? Nie wiem jeszcze, co w tym czasie będzie robiła "dzieciarnia" conf.
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

gatun0
Termin trochę odległy i ciężko powiedzieć na 100% ( w tym roku nie jestem w stanie zaplanować nawet urlopu ze względu na moją drugą połowę), ale ja się piszę. Takiej okazji się nie przepuszcza.

marec-ki
Dokładnie - do ewentualnego spotkania jeszcze jest czas. Póki co chcę zrobić rozeznanie. Jakiekolwiek bardziej szczegółowe dogadywanie się, myślę zacząć dopiero w czerwcu.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Labedziak
dawid16 napisał(a):

HahaxD Wstawił bym coś tutaj +18 związanego z du.... ale na forum CarpTeamSport.pl też zostało opublikowana pewna taka informacja o treściach erotycznych i co niektórzy zobaczyli troche cycka i wybuchli i kazali usunąć swoje konta z forum. Śmiech na saliWink

A najśmieszniejsze to, że ten film jest już stary, ukazał się kilka lat temu.Pfft
Chyba o nim wspominaliśmy już w roku 2009.
Ps.Mnie nie będzie na zlocie disa
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

gatun0
Laba, wy zrobicie spota w NL w tym czasie i będziemy robić transmisję "Live" na skype

Arteczek
Szkoda ,że tak daleko mam z Przemyśla (woj. Podkarpackie), trochę by mnie bełta kosztowała Smile

stan2010
Jeżeli nie będzie nić poważniejszego, to na 90% mam błogosławieństwo lepszej połówki beer Usmiech
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Lukas
W tym roku chcę pojeździć troszkę po Polsce i poodwiedzać nowe łowiska wiec jeśli będzie mi termin pasował to razem z kolegą byśmy zawitali.
Pozdrawiam Lukas19

marec-ki
Koledzy i co i jak ? Przypomnę Wam, że ten temat istnieje Wink

Jeżeli planujemy zrobić jakąś integrację to dajcie mi znać do końca maja. Potem nie podejmę się organizacji bo już będzie za mało czasu. Termin niech będzie czerwiec/lipiec.

Dopisujcie się do listy jeżeli jesteście chętni:

1. marec-ki

PS. Jeżeli zbierzemy odpowiednią ilość osób i zdecydujemy się na Oleśnikową Dolinę to będę wcześniej zbierał od każdego kasę, która nie będzie zwracana w przypadku rezygnacji z przyjazdu. To taka forma zabezpieczenia Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Grzes77
Podtrzymuję nadal chęć spotkania, obecnie od świtu do zmierzchu czas pochłania mi budowa, ale niedługo powinno się to zmienić Wink.
Oleśnik mi odpowiada, tylko zabieram żonkę i wynajmę domek, Marecki jak już wszystko uzgodnimy, to ja i Daniel zaklepujemy domek ten na 6 osób Wink.
Odpada mi tylko termin 8 czerwca, bo mam wesele sąsiada, poza tym powinno mi się udać wygospodarować czas, no oby też było po sesji, bo 6 semestr wymaga trochę ode mnie. Najlepszy byłby ten lipiec. Co do osób, to postaram się o obecność obydwóch Danieli Wink.

stan2010
Dopisz mnie na listę Wink.
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się