Listopad 17 2018 03:58:03
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wakacyjne spotkanie Mazowsza i nie tylko.
marec-ki
Semi dzisiaj właśnie taką kobietę poznałem, karpiarka pełną gębą. Niestety nie chce ze mną jechać.

Powiedz jej, że mamy duuuuże kulki ... proteinowe o smaku banana huha na bank się skusi faja
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Grzes77
marec-ki napisał(a):
BTW. Ja piwka nie piję - zaczął mi brzuch rosnąć Smile Pfft

Nie ma się czym przejmować, ja też przez ostatnie kilka lat zmieniłem kształty Wink.

Dzwoniłem kilka minut temu i doklepałem wszystko do końca. Muszę się jeszcze określić odnośnie brzegu, ponieważ właściciel proponuje nam pod uwagę inny brzeg, żeby mieć spokój i ciszę, to dogadam z Joshim i kumplem Mareckiego, bo oni tam najczęściej wędkują, napiszę wieczorem co ustaliliśmy.

Wstępnie powiedziałem, że w piątek przyjedzie już 5 lub 6 osób wieczorkiem, reszta w sobotę. Możemy zabrać ze sobą mniejszą ilość majdanu, tzn wystarczy jak na naszą grupę będzie dwa podbieraki, dwie maty itp. Co kto chce zabrać niech pisze i się zgramy. Gatun0 prześlij mi na pw swój nr telefonu, tak na wszelki wypadek Wink.

Grzes77
Post pod postem, trudno Wink.

Właśnie rozmawiałem z właścicielem, pozostaje jak było, czyli tak jak jest na focie od Mareckiego, łowimy na grobli Wink.
Grobla dla nas zarezerwowana i od 17:00 w piątek jest do naszej dyspozycji do niedzielnego wieczora, oczywiście inni wędkarze łowiący "za plecami" na drugim zbiorniku mogą tam przełazić, no ale chyba to nie problem Wink.
Jeśli ktoś chce przyjechać przed 17:00, śmiało może to zrobić, wtedy będzie liczony od chwili, w której siadł na stanowisku. jeśli na grobli będą miejsca zajęte, to poczeka w innym miejscu do tej 17, a potem przejdzie na "nasze" miejscówki.

Chyba wszystko jasne, jak coś to już można śmiało dogadywać się przez fona, mamy numery, więc spoko (jeszcze Gatun0 mi prześle na pw i będzie oki) Wink.

Tak na marginesie będzie to pierwszy wypad na karpie, w którym prawdopodobnie nie będę używał kulek proteinowych, no chyba, że przesiedzę bez brań, to zmienię taktykę, pozdro Wink.

marec-ki
Tak na marginesie będzie to pierwszy wypad na karpie, w którym prawdopodobnie nie będę używał kulek proteinowych, no chyba, że przesiedzę bez brań, to zmienię taktykę, pozdro Wink.

Ty chyba faktycznie chcesz połowić te gluty po 2kg Pfft
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Grzes77
Niekoniecznie gluty, chociaż i one sprawią mi wiele frajdy, bo w tym sezonie jeszcze nie połowiłem karpi. Byłem tylko z feederami na białoryb, ale bezskutecznie. Teraz zabiorę trochę kulek, ale nastawię się na przynęty naturalne i pellet allera Wink.

Edit: Odnośnie wyjazdu, to wystarczy jak nad zbiornikiem powiecie, że jesteście od Grzegorza i macie miejsca na grobli zarezerwowane Wink.

marec-ki
Rozmawiałem z kolegą (Marcin). Powiedział, że ten brzeg który nam proponował właściciel jest dobry pod tym względem, że można szerzej łowić i w przypadku niedzielnych zawodów mielibyśmy większy spokój.

Powiedział również, że jak ryba tam żeruje to nie ma znaczenia gdzie się siedzi - każde miejsce połowi.

Sprawdzimy czy faktycznie ryba będzie skora do żerowania Wink

Dodał również, że nadal jest duuużo tych brzdąców wigilijnych, które szybko pożerają wrzucone jedzenie i że warto zaopatrzyć się w zapasy zanęt aby starczyło do końca zasiadki Wink Będę miał okazję zutylizować zamrożone kulasy z tamtego roku i zwolni się miejsce w zamrażalniku ouch
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Pozioma1993
Osobiście jestem za tym spokojniejszym brzegiem. Skoro ryba bierze tam w każdym miejscu to po co się ściskać między innymi wędkarzami. Lepiej w swoim gronie odpocząć. Grześ może zmień rezerwacje na ten spokojny brzeg. Ale niech się najpierw reszta wypowie

marec-ki
Ja w pierwszej chwili powiedziałem, ze mi obojętne gdzie. Teraz tak jakby też jestem bardziej za tym spokojnym brzegiem. Nie będzie się nikt za plecami pałętał Wink

Nie trzeba będzie aż tak mocno pilnować rzeczy, bo to różnie bywa.

A co inni mają do powiedzenia ? Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Pozioma1993
Mogła by się reszta wypowiedzieć bo wiele czasu to już nie zostało Wink

gatun0
Ja też wolę spokój.

Pozioma1993
Chyba każdy będzie wolał spokój. Tylko teraz pytanie czy Grześ będzie mógł jeszcze zmienić jutro rezerwację.

Grzes77
Mi to jest w zasadzie obojętne gdzie będę wędkował, Danielom się to nie spodoba, ale trudno. Trochę wyjdę na idiotę, ale zmienię brzeg, jak jeszcze coś to pisać do jutra do 11 bo potem już nie będę nic zmieniać, żeby koleś nie pomyślał, że gada z przygłupem, który nie wie co chce Wink.
Jak zamienimy brzeg też zaklepuje dla mnie i chłopaków środek, chcę siedzieć po środku, bo lubię dużo łazić i gadać a wtedy mam do wszystkich blisko Wink. Danielom zostawmy ta wyspę, niech sobie wędkują na przeciw niej.

Pozioma1993
Grześ po prostu lepszy będzie brzeg gdzie trochę odpoczniemy, bo po drugiej stronie będą chyba te zawody o których mówiłeś i był by straszny tłok, a tłoku chyba nikt nie lubi. Wink

marec-ki
Spoko Grzechu - jemu to na rękę będzie skoro sam pierwszy namawiał na zmianę brzegu Wink

To ja z Marcinem się usadowimy gdzieś zaraz na prawo od wyspy ?1!
Edytowane przez marec-ki dnia 11-07-2013 08:42
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Pozioma1993
Marku mógł byś mi na pw podać swój numer telefonu? Wink

Grzesiu zmieniłeś rezerwację na ten spokojny brzeg ? jeśli tak to pokaż na mapie gdzie mam się udać jak jutro przyjadę na łowisko.Wink

marec-ki
Przekazuję info od Grześka:

Niestety zmiana brzegu już niemożliwa. Na tym drugim brzegu ludzie porobili już jakieś rezerwację. Zostaje pierwotna wersja tj. grobla.

Damy radę ouch
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Pozioma1993
Samochód częściowo zapakowany. Obawiam się trochę o pogodę bo zapowiadają deszcze i burze do poniedziałku. A przy takiej aurze nie będzie ciekawie.

gatun0
Kurcze tak się zastanawiam czy aby nie wziąć tej przyczepy campingowej. Będzie gdzie posiedzieć jak coś

marec-ki
Ja jak i Marcin mamy parasole po 3metry średnicy Wink się zmieścimy Shock

PS. Dopiero wróciłem z dwudniowego wyjazdu służbowego. Biorę się za szykowanie sprzętu it. Kurczę myślałem, że w wakacje będzie mniejszy ruch w Wawie. Myliłem się Smile kupa samochodów, także jutro czeka mnie stanie w korku Smile

Dobra już przygotowane rzeczy. Mam nadzieję, że w tym pośpiechu o niczym nie zapomniałem.
Edytowane przez marec-ki dnia 11-07-2013 23:24
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

marec-ki
Super pogoda na zasiadkę ouch ani za ciepło ani za zimno Wink

Jakiś przelotny deszczyk też nie zaszkodzi Pfft
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się