Luty 23 2018 07:03:19
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wakacyjne spotkanie Mazowsza i nie tylko.
Pozioma1993
Brakło mi już miejsca w samochodzie Wink Tak to jest jak się z kobietą jedzie sleep

marec-ki
Hehe to ja jadę bez kobity i auto niemal pod sam dach Pfft
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Grzes77
Pozioma1993 napisał(a):

Brakło mi już miejsca w samochodzie Wink Tak to jest jak się z kobietą jedzie sleep

Musisz furę na większą zmienić Wink.

Właśnie przeprowadzam test szklankowy mojego pelletu, który ostatnio zrobiłem. Wydawał mi się do kitu, ale w szklance pracuje powoli i prezentuje się nieźle, więc go chyba dorzucę do arsenału. Pellet od kilku tygodni suszy się na altance, pies jak widzi, że idę w tamtym kierunku to biegnie żeby mu rzucić wałeczek papu, więc powinien być oki.

Dołączę do was jutro, jak coś to od tej pory przez telefon, bo muszę jeszcze trochę popracować w domu, wieczorem będę się pakował, więc na forum może zajrzę wieczorkiem Wink.

marec-ki
Michał, o której wyruszasz ?
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Pozioma1993
Myślę że wyjadę o 14.30 żeby na spokojnie dojechać na 17. Zanim się rozpakuje to zdążysz Marku przyjechać. Oby tylko nie padało jak dojadę

marec-ki
W Warszawie pada przelotnie i to tak konkretnie. Rozkładanie się w deszczu to nic przyjemnego Smile

Do zobaczenia ouch
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Pozioma1993
Dla tego w deszczu nie będę się rozkładał. Do zobaczenia na miejscu. Wink

gatun0
Ja zaraz też się zbieram. Do zobaczenia!Shock

Pozioma1993
RuszamyWink

marec-ki
Proszę mi tam wszystkich ryb nie wyłapać Kijfaja
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Pozioma1993
Do tej pory największe ryby jakie padły to karp 11kg Daniela i 9.5kg Marka. Reszta to sztuki do 5kg.

marec-ki
Wróciłem Wink

Dołowiłem jeszcze w nocy karpia 8kg, jednego ok 5kg i miałem dwa brania ale dwie spinki.

Ogólnie podczas naszego spotkania padło sporo ryb mniejszych 2-4kg i 3 te większe moje 8 i 9.5kg oraz 11.1kg Daniela (Joshi).

Pozioma i Gatun0 ostatniej nocki mogli się przekonać, że karpiowanie to nie jest ot zwykły biwaczek Wink

Jeżeli się nie zniechęcili i będą w przyszłości nadal chcieli jeździć na takie wypady karpiowe to chyba już wiedzą jak należy się przygotować aby przeżyć noc jak ta z soboty na niedzielę Wink

Tak jak pisałem kiedyś w temacie Kondzia, że parasol nawet z dołączanym bokiem to nie jest dobry pomysł na karpiowe nocne zasiadki tak Tomek chyba to potwierdzi Wink co najmniej brolly w tym wypadku ouch

Mam nadzieję, że chłopaki coś podpatrzyli co pomoże im bić swoje życiówki i regularnie łowić karpie.

Dodam od siebie, że karpie na tym łowisku są bardzo silne. Nigdzie nie spotkałem się jeszcze z taki silnymi sztukami !! Karp 3-4kg walczy lepiej niż karp 10kg z innych wód komercyjnych w mazowieckim na których łowiłem.

Karp 9.5kg

s6.ifotos.pl/mini/k1jpg_nnenqqa.jpg

Karp 8kg

s6.ifotos.pl/mini/k2jpg_nneepnq.jpg

No i oczywiście dziękuję Wam za obecność i towarzystwo. Zawsze to cenne poznać nowych ludzi z tym samym wędkarskim zboczeniem Wink
Edytowane przez marec-ki dnia 14-07-2013 16:24
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Grzes77
Szkoda, że pogoda była największym naszym wrogiem, a nie sprzymierzeńcem, wieczorem wiatr, w nocy deszcz z wiatrem, same przyjemności Wink.
Chciałem wrzucić trochę fotek, ale mam jakiś problem z ifotos, tak więc wrzucę później, lub jutro.
Dzięki wszystkim za zlocik, karpie w sumie dopisały, szkoda, że w większości maluchy, ale jak Marek zauważył silne maluchy, przyjemności z holu tych ryb każdy miał chyba sporo, dzięki jeszcze raz i pozdro beer Wink.

gatun0
Ja również chciałem podziękować wszystkim za spot w takim towarzystwie. Marec-ki oczywiście że się nie zniechęciłem i czekam na więcej. Oczywiście wyszły braki sprzętowe i braki w wiedzy. Podpatrzyłem sporo ( nikt nic nie ukrywał i chętnie dzielił się uwagami i spostrzeżeniami ).
Przepraszam że nie pożegnałem się ze wszystkimi, ale nie chciałem was już budzić, bo nie wszystkim rybki dały pospać. Niestety deszcz bym przetrwał, ale pół nocy wisiałem na parasolu i pilnowałem żeby nie odleciał.
Na następny raz zabieram min namiot lub przyczepę.
Miło było poznać tak ciekawych ludzi.
Pozioma1993 następnym razem ty będziesz mnie budził jak będzie branie Kij .
Generalnie impreza udana, rybki można powiedzieć że dopisały ( nawet te maluchy dały dużo frajdy z holu bo naprawdę walczyły dzielnie ).
Następnym razem mam nadzieję że pogoda bardziej dopisze.
Pozdrawiam wszystkich i liczę na kolejną imprezkę Frown

marec-ki
My z Marcinem poczekaliśmy do 9ej. Ładnie się wypogodziło i namioty nam poschły.

Jak odjeżdżałem to już niemal cała grobla była zajęta Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Pozioma1993
My też już wróciliśmy, ale piszę dopiero teraz bo poszedłem spać.

Ja również nie zniechęciłem się do karpiowania a wręcz bardziej się w nie wkręciłem.
Oby więcej takich super spotkań, tak jak Tomek(gatun0) pisał nikt nic nie ukrywał. Sporo podpatrzyłem i myślę że będę się starał wprowadzać to w życie.
Dziękuję Ci Tomku za budzenie podczas brań. Chyba w nocy zrobiłem to (daj daj daj) wiesz o czym mówię. Nie pamiętam za bardzo bo byłem zaspany. Ten ostatni Karpik urwał mi przypon a nie spinka. Ja w sumie nie zmokłem ale dowiedziałem się że namiot biwakowy nie nadaję się na karpie, za ciężko się z niego wydostać.
Karpie nawet i te małe wspaniale walczyły i przynajmniej mi dały wiele frajdy.
No i mój karpik który jak dla mnie początkującego "karpiarza" jest ogromny.
s6.ifotos.pl/mini/P1020123j_nnewqpn.jpeg

Jeszcze raz wszystkim dziękuje za wspaniale spędzone te kilka dni. beer

Arturo B
Widzę koledzy, że wszyscy zadowoleni ze wspólnej zasiadki.
Dobrze , ze paskudna pogoda nie pokrzyżowała planów i wstawiliście się na umówione spotkanie. Rybki może nie największe, ale i to nie jest ważne.

Teraz może któryś z Was pokusi się o jakąś małą relacje ze spotkania?
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Grzes77
Hm... relację piszesz, ja proponuję Marka, był już w piątek, został najdłużej, połowił jedne z fajniejszych ryb, więc może to opisać Wink.
Wrzucę niektóre foty:
Tu w tle za Markiem Pozioma walczący z jednym ze swoich karpi, wzbudził ciekawość innego łowiącego za plecami kolesia.
s6.ifotos.pl/mini/DSCN3240J_nneaswr.JPG
Następnie Marek w holu jednego z kolejnych karpi, tu chyba taka "czwórka". Na focie widać, opanowanie i finezja holu ouch Wink.
s4.ifotos.pl/mini/DSCN3241J_nneassx.JPG
Kolejna fota przedstawia Daniela (Duron88) z karpiem 4,5kg (60cm) takie były łowione w większości, walczą faktycznie jak dwa razy większe na innych wodach.
s6.ifotos.pl/mini/DSCN3249J_nneasqr.JPG
Następnie Daniel (Joshi87) podczas holu największego karpia zlotu.
s6.ifotos.pl/mini/DSCN3250J_nneaapr.JPG
Czas na zaprezentowanie największej rybki, karp równo 80cm i 11,1kg wagi Cool.
s4.ifotos.pl/mini/DSCN3253J_nneaapq.JPG
Poniżej jesiotr "metrówka", który wziął na lewym zestawie Joshiego, sam go zacinałem i chyba dla tego przepłynął przy wyspie mijając drugi zestaw Joshiego, dwa zestawy Durona88, jeden mój zestaw, by następnie popierdzielić moją skrajną wędkę. Zrobił to tak umiejętnie, że kurde musiałem odciąć około 30 metrów żyłki.
s4.ifotos.pl/mini/DSCN3265J_nneaahp.JPG
W pysku miał dwa zestawy (trzy kulki) prawidłowo zapięte. Jest to pierwszy jesiotr, jakiego złowił Daniel, najczęstszy bywalec tego łowiska Coolouch.
Miałem fotę grupową walnąć nad ranem, ale nie udało się ze względów pogodowych, nie mam na fotach gatun0 i siebie, ale ja się oglądać nie muszę.
Jeśli chodzi o moje ryby, to najczęściej łowiłem kilówki na feedera, kilka (chyba 3) takie 3-4 kg na karpiówkach. Około 2-3 nad ranem zwinąłem feedera, bo były na nim najczęstsze brania i żadna to przyjemność wyłazić z namiotu żeby wyholować gluta a przy tym się przemoczyć.

marec-ki
Tu w tle za Markiem Pozioma walczący z jednym ze swoich karpi, wzbudził ciekawość innego łowiącego za plecami kolesia.

I to w dodatku na wędkę Gatun0 Wink Tomek poszedł wtedy do auta po ciuchy do przebrania a tu jeeeedzie ouch
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

gatun0
marec-ki napisał(a):

I to w dodatku na wędkę Gatun0 Wink Tomek poszedł wtedy do auta po ciuchy do przebrania a tu jeeeedzie ouch

Dokładnie! hahaha widać obok moje obozowisko na letnie wypady.
Grześ sam deszcz nie był aż tak upierdliwy ( lubię biegać w samych skarpetkach po zmoczonej deszczem trawie huha , niestety jak jest branie to nie ma czasu na wkładanie kaloszy ). Ja niestety nie porobiłem fotek bo padł mi telefon i nie było za bardzo jak.
Generalnie ci co byli na pewno zapamiętają fajny spot, żadne zdjęcie i tak wszystkiego nie odda.
Kolejnym powodem do radości jest to że większość ryb wyciągałem na własne kulki z pływakiem TB waniliowym. ( ten pełnołuski też był na taki kąsek ).

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się