Styczeń 19 2018 14:33:14
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Odłowy "kontrolowane" - krew się buzuje !!
marec-ki
Poczytajcie sobie co się wyprawia w PZW. Wiadomo Wigilia co raz bliżej to i chętnych na rybkę co raz więcej. Nie dość, że g...o zarybiają to odławiają resztki ryb, które w tych wodach się jakoś uchowały conf

http://wrzesnia.i...li-galeria
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
kesu
Święte słowa. Kumoterstwo i nic więcej. Jeśli mieli pozwolenie na to, to jakby się komuś chciało to PETA zainteresowałaby się choć traktowaniem tych ryb i może choć trochę by się im nosa przytarło.
Małe ryby na hak lub po mamę do wody.

Labedziak
kesu napisał(a):

Święte słowa. Kumoterstwo i nic więcej. Jeśli mieli pozwolenie na to, to jakby się komuś chciało to PETA zainteresowałaby się choć traktowaniem tych ryb i może choć trochę by się im nosa przytarło.

Ty tylko nie wywołuj tego peta, bo oni jak by mogli to by wszystkich wędkarzy pousuwali z tego świata.disa
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

RichiS52
Odłowy kontrolowane były zawsze przeprowadzane, szczególnie przed świętami Wink
http://www.kronik...3,strona-2
Po latach nasuwa się pytanie; Gdzie ta ryba....
http://www.kronik...3,strona-5
Edytowane przez RichiS52 dnia 21-11-2013 17:48
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

Exodus
Jedno wielki dziadostwo. Szkoda na takie zachowanie ludzi patrzeć. Tylko kasa jest dziś ważna, do czasu zresztą.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Retsam
Labedziak napisał(a):

kesu napisał(a):

Ty tylko nie wywołuj tego peta, bo oni jak by mogli to by wszystkich wędkarzy pousuwali z tego świata.disa

Oj tak, tak lepiej nie wywoływać wilka z lasu. W Niemczech trochę hałasu robią od czasu do czasu Wink.

kesu
To może jakis animalsów ?

Semi
kesu napisał(a):

To może jakis animalsów ?

Piotrek, to jedna chwała. Jak sami wędkarze nie załatwią sprawy to nikt nie pomoże, a może jeszcze zaszkodzić.Smile
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

kesu
Sami wędkarze nic nie zrobią. Najwyżej kilku,w ramach protestu sie gdzieś przeniesie gdzie to samo ich spotka za rok przed świetami.Jeśli takich działań nie da się podciągnąc pod jakiś paragraf to jeszcze długo tak będzie. I czasem mgła sprawi że nikt się o tym nie dowie.... a wrazie czego maja przykrywkę.

Grzesiek
To problem natury ogólnej.
Jako społeczeństwo dajemy się mamić w najistotniejszych życiowych sprawach, naszej pracy, naszych dzieci, edukacji, opieki zdrowotnej... czemu więc z wędkarstwem ma być inaczej? Dziadostwo w PZW istnieje, nic się nie zmienia i co? I nic. Każdy tylko psioczy i czeka, aż ktoś inny za niego coś załatwi, od siebie dając niewiele albo nic. Poza chlubnymi, acz nielicznymi wyjątkami. A PZW to my, wędkarze. Nie jest łatwo coś zrobić, ale nic nie robić jest najłatwiej.
Tak już jest. My, Polacy, daliśmy narzucić sobie bylejakość, pozór rozwoju. Cieszymy się z każdego metra drogi jak małpa kitem, cmokamy nad pendolinami, połową nitki metra i tak samo cieszymy się jak zarybią karpikiem, co jest nonsensem w założeniu, bo woda powinna być tak użytkowana, by samoistnie się regenerowała. PZW to nie związek rybacki, a jako taki funkcjonuje. Niestety jest tak, wbrew jawnej już propagandzie sukcesu i "doganianiu zachodu", że marnujemy swój ogromny potencjał jaki mamy w wielu dziedzinach.
Właśnie dlatego marnujemy, że jak ktoś nam zarybia, to mówimy że jest dobrze... disa

Pozdrawiam
Grzesiek
Gdzie żyje etyka, tam ryba nie znika ! ! ! Czasem i po szkodzie głupi
Nie zmieniam avatara ]:> Duze_Bu

marec-ki
Ciekawy wstęp J.Kolendowicza do bodajże listopadowego wydania Wędkarskiego Świata przeczytałem wczoraj u Stana. Tam dopiero on o niezłym przekręcie pisze.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Grzes77
Dużo ostatnio czytam o przekrętach w PZW, trochę to jak nabijanie prochu do starej armaty, ciekaw jestem kiedy to huknie i pierdzielnie cały ten kolesiowski układzik.
Marek jak masz wersję mobilną tekstu, o którym piszesz powyżej to podeślij mi linka, jak nie to gdzieś to nabędę.

marec-ki
No niestety nie mam. u Stana będąc to przeczytałem.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Grzes77
Jak nie znajdę już tego wydania, to możesz zrobić fotę i przesłać mi na pw tak z łaski swojej Wink.

stan2010
Masz załatwione, to daj znać / jakby co, to w razie czego/ Wink
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Soltys
Stan mógłbyś mi też przesłać ten tekst, jeśli to nie problem? Chętnie bym poczytał.

kesu
I ja, i na pewno wielu innych poczytałoby wiec dawaj na forum Kij .

Ron
pzw jak zwykle dało plamę...a czy podczas "kłusowania" wpisali się do rejestru??!!!!!;)) (date godzinę akwen ilość ryb i ich wagę)..a czy opłacili dodatkowe znaczki kłusownicze?tdo a czy etycznie obchodzili się z rybą Cool,czy jej nie sprzedali conf??czy jak etyczny "mięsiarz" wzieli tyle ile tylko im potrzeba na użytek własny?a czy wzięli ilość ryb danego gatunku zgodnie z regulaminem?czy stosowali zasadę "no kill"??Sorki

wędkowanie tak klika pzw-NIE!! jak długo jeszcze ta szemrana organizacja będzie miała się dobrze..?

stan2010
Oki, dzisiaj wbiję w temacie, ale koło południa Wink
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

stan2010
Przepraszam Smile prawa autorskie.
W poniedziałek zadzwonię do redakcji i poproszę o zezwolenie na publikację !!
Edytowane przez stan2010 dnia 23-11-2013 13:16
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się