Październik 23 2018 15:48:29
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Zlot u Mańka na łowisku szczupakowo linowym.
Semi
W dniach 01- 04. maja kroi się kolejny zlocik na Mańkowych starorzeczach. Miejscowość Stare Stulno nad Bugiem za Włodawą ponad 20 km. W sumie główna impreza zaczyna się w piątek wieczorem, ale już w czwartek można zjechać i zacząć łowić bez dodatkowych kosztów, oprócz wyżywienia. Koszt pobytu to 250 zł, w czego skład wchodzi kwatera czyli łóżko( trzeba wziąć śpiwór, bo Maniek się rozkręca dopiero i jeszcze pościeli nie ma) dostęp do łazienki i kuchni, oraz łowienie na wszystkich wodach podległych Mańkowi. Wyżywienie do piątkowej kolacji własne, w piątek wieczorem Maniek robi powitalną kolację, ful opcję z różnistymi napojami Wink jedynie bez ciasta. Będzie to uroczyste rozpoczęcie spotkania. W sobotę rano śniadanie również w koszcie pobytu i zaczynamy oficjalnie łowić jeżeli ktoś ma takie życzenie, ja chyba się skusze i w końcu połowię co nieco. Wink Obiad jak ktoś będzie miał siłę jeść, na swój koszt, ja w takich wypadkach trenuję słoik flaków. Wink Kolacja tak jak dzień wcześniej na koszt gospodarza, tak jak i śniadanie w niedzielę. Dla kobiet towarzyszących i całkowitych abstynentów 50 zł rabat.
A teraz może nieco o łowisku. Jest to około 10 ha starorzeczy, jamek, położonych nad samutkim Bugiem. Z kwatery nad łowisko jest około 500 m, także spacerkiem chwilę się idzie, można też dojechać samochodem jak nie będzie padało wcześniej. Jak ktoś chce połowić w rzece też nie ma problemu, aby przed zmierzchem się zwinął, gdyż to rzeka graniczna i łowić po zmroku nie wolno. Co do rybostanu łowiska specjalnego, to głównym gatunkiem jest szczupak, którego jest dosłownie masa, od kajtka do ponad metrowych okazów. Białoryb typu lin i karaś również licznie występuje, ale same grube okazy, gdyż te drobniejsze zeżarły szczupaki. Wink Mam zamiar zapolować na lina i pierwsze co zrobię po przyjeździe to polecę podnęcić ze trzy miejscówki. Wink
U Mańka jest zakaz zabierania ryb, chyba że ktoś naprawdę ma chęć to może sobie coś tam na miejscu upichcić, kwestia dogadania się. Jak ktoś nie ma pomysłu na majówkę to zapraszam na wspólne łowienie, do tej pory to te nadbużańskie tereny się pięknie zazielenią i można tam będzie w spokoju świetnie wypocząć. Wink
Tu temat z opisem ostatniego spotkania:
http://www.narybk...ost_190284
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Labedziak
Szkoda że tak daleko, bo na pewno bym też się pojawił.ouch
No i na rabat bym się załapał beer
Ale i z urlopem krucho, cały już na ten rok rozplanowany. disa
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Semi
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś w przyszłym roku Andrzeju sobie inaczej trochę urlop zaplanował i odwiedził wschodnie strony Polski. Jest tam Was paru w tej zagrabanicy(Bogdan, Piotruś, Richi, Tomek), skrzyknąć się, ja się do Was dostosuję, umawiamy termin tak żebyśmy mieli całą wodę tylko dla siebie i koczujemy do bólu. Najlepiej aby to było lato, wszystkie gatunki wytarte i można kombinować zarówno na rzece jak i starorzeczach. Podejrzewam że zebrała by się fajna ekipa z forum na wspólny wypad. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

bzyku74
Gdybym wesela w tym czasie nie miał na pewno byłbym na liście.Wink

Semi
Bzyku, ugadamy następny termin, tylko z Tobą to trzeba na tydzień jechać, bo weekend to za małobeer i Maniek by nas pewnie pognał po trzech dniach. Wink
Semi.

Semi
Planujemy w sierpniu wypad do Mańka niewielką grupa osób. Chcemy zapolować na bużańskiego suma, oraz pobawić się z linami i szczupakami na starorzeczach. Jakby ktoś był chętny to atakować. Planujemy termin 10-17.08.2014r jakby co.Frown
Semi.

Semi
bzyku74 napisał(a):

Gdybym wesela w tym czasie nie miał na pewno byłbym na liście.Wink

No i tak się stało że zaplanowaliśmy na 07.11 wypad z Bzykiem na jesiennego szczupaka. Jak na razie to zgromadziliśmy około 5 osób. Jakby ktoś miał chęć połowić i przy okazji świetnie się bawić w wyborowym gronie u zajebistego gospodarza łowiska to zapraszam. To najlepszy okres u Mańka na konkretne szczupaki, także jest duża szansa złowić rybę życia. ouch
Tu macie link do strony właściciela łowiska;
http://www.bagnaumanka.pl/witam.html
Gdyby ktoś się zdecydował pisać w temacie. Wink
Semi.

marec-ki
Semi - zadzwonię dziś do kolegi, który jest maniakiem spiningu i niewykluczone, że byśmy na sobotę i niedzielę zajechali Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Semi
marec-ki napisał(a):

Semi - zadzwonię dziś do kolegi, który jest maniakiem spiningu i niewykluczone, że byśmy na sobotę i niedzielę zajechali Wink

Noo i gitara.ouch
Semi.

marec-ki
Oki i już wiem, że z wyjazdu nici. W tym terminie mam już zaplanowane kończenie sezonu karpiowego na Gosławicach.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Semi
marec-ki napisał(a):

Oki i już wiem, że z wyjazdu nici. W tym terminie mam już zaplanowane kończenie sezonu karpiowego na Gosławicach.

Szkoda, myślałem że przyjedziecie szykuje się fajne łowienie i integracja. Czasu jeszcze kupa, sam nie wiem na 100% czy pojadę, ale planować trzeba, a to będzie ostatni gwizdek na moje wędkowanie. Później poligon a po powrocie już zima i do marca koniec sezonu u mnie wędkarskiego.....
Semi.

marec-ki
Dzwoniłem dziś do p.Mariusza potwierdzić przyjazd. Przy okazji poinformował mnie, że baaaardzo niski stan wody. A wyjątkowo wysokie temperatury sprawiają, że szczupaki nie gryzą.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Semi
Miałem na ten weekend jechać do Mańka na mały zlocik w zamkniętym gronie, ale transport nie wypalił a sam nie pojadę, za duży koszt.
Faktycznie stan wód przerażająco mały i na całym Bugu straszna nędza.
Wypad 07.11 nadal aktualny.
Semi.

Norbert
Semi zdrowszy będziesz Wink. Widać po fotkach że trza mieć super zdrowie by tam jechać beer.
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Semi
Norbert napisał(a):

Semi zdrowszy będziesz Wink. Widać po fotkach że trza mieć super zdrowie by tam jechać beer.

Oj tam, toż nikt nikomu na chama nie wlewa, ale atmosfera u tego jegomościa bardzo sprzyja intensywnym integracjom. Wink
Semi.

marec-ki
Tomek ... }{ po tym wyjeździe weekendowym zacząłem brzydzić się alkoholem Pfft plus jeszcze taki, że zatoki mi przeszły {}

Ci powiem, że działo się oj działo faja
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

szpadel
Semi napisał(a):

Miałem na ten weekend jechać do Mańka na mały zlocik w zamkniętym gronie, ale transport nie wypalił a sam nie pojadę, za duży koszt.
Faktycznie stan wód przerażająco mały i na całym Bugu straszna nędza.
Wypad 07.11 nadal aktualny.

Będziesz w tym czasie u Mariusza?

Semi
Chłopaki jadą, ja niestety wracam z kursu w piątek w nocy i musiałem odpuścićSmile. Już w tym roku zakończyłem chyba sezon. Nie zapowiada się na jakieś wolne żeby w spokoju gdzieś wyskoczyć. Trzeba planować już chyba jakieś wiosenne integracje.
Semi.

Exodus
Nie dadzą Ci nawet 2 dni już wolnych ?
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Semi
Dać to pewnie dadzą, ale po 24 listopada, jak z poligonu wrócę. Zobaczymy, może pogoda jeszcze pozwoli połowić z jeden dzień. Jak na razie to zapitalam od 7.00 do 17.00, koniec roku zawsze ciężki jest.Smile W tym roku już o dłuższych wypadach nawet nie myślę.
Semi.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się