Listopad 12 2018 19:24:43
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jakość sprzętu.
Semi
Film akurat nie dosłownie o sprzęcie wędkarskim, ale ogólnie mówiący co z nami robią w tych czasach i dlaczego używają coraz gorszych materiałów do produkcji wszelkiego rodzaju towarów. Nas wędkarzy dotyczy to także. Proponuję na spokojnie z wieczora sobie obejrzeć, a jak coś komuś się nasunie to zapraszam do dyskusji.
[youtube]QPPW8KM7eEU[/youtube]
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
Widziałem kiedyś ten film i polecam innym obejrzeć ouch

Tylko gdyby tak zadać sobie pytanie. Co by było gdyby nadal sprzedawali towar na lata ?
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
krokodyl
No tak, niestety dzisiejszy świat jest nastawiony na konsumpcję, można to dostrzec w każdej dziedzinie życia, bo któż z nas nie kupił czegoś, co będzie zupełnie zbędne, bo stare jeszcze działa?
Choćby telefon komórkowy. bo ma lepszy aparat, lepszy wyświetlacz, telewizor, bo stary jest za mały, lub nie posiada HD.
Każdy daje się omamić temu zjawisku, napędzając dalej te cała machinę. szkoda tylko, że cierpią na tym kraje mniej rozwinięte, gdzie składuje się te wszystkie odpady.

moim zdaniem trudno odpowiedzieć jednoznacznie na pytanie marec-ki, bo tak naprawdę nie wiemy, czy gdyby sprzedawcy sprzedawali towar na lata, nie znudziłby się nam za szybko. jednak człowiek ma to do siebie, że chce poznawać różne nowości, mimo, że czasem są one zupełnie zbędne. A z drugiej strony, fajnie by było móc kupić coś, co posłuży naprawdę długo, pralkę, kołowrotek, czy nawet samochód, w którym jedynym kosztem będzie wizyta na stacji benzynowej, czy cokolwiek innego.
Ja chyba jednak za krótko żyję jeszcze, żeby móc odpowiedzieć sobie na takie pytanieWink
"Jeśli chcesz być szczęśliwy przez całe życie ZOSTAŃ WĘDKARZEM!!!"

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się