Październik 24 2018 02:37:39
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » Ankiety
Czy kupujesz gazety wedkarskie ?
Tak Tak 17%[3 głosów]
Nie Nie 78%[14 głosów]
Czasem Czasem 6%[1 głos]
Głosów ogółem : 18
 Drukuj temat
Czy kupujesz gazety wedkarskie?
Exodus
Było pare takich tematów, ale sa już stare. Czy nadal kupujecie papierowe gazety wedkarskie ? Zapraszam też do dyskusji.
Ja już pare lat dobrych nie kupiłem żadnej. W sumie to większość informacji jest w necie Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

RichiS52
Przez ponad 15 lat miałem abonament gazety Blinker na ten rok już nie mam, gazeta stała się bardziej reklamą :*
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

Dariusz foss
Mam ich całe stosy kupowałem wszystkie jakie mi w ręce wpadły lecz gdy pojawiły się reklamy na całe strony,i wywiady z zagranicznych wypraw na wiele stron zrezygnowałem.

stan2010
Jestem przyzwyczajony do papierowego słowa, ale obecnie zrezygnowałem, bo praktycznie reklamy i powtórzenia. W poprzednich latach zdarzało mi się kupić przeterminowane egzemplarze /3-6 szt. rocznie/, jeżeli coś mnie zaciekawiło. 35 lat temu brałem co miesiąc wszystko dostępne w Empikach: polskie, francuskie, niemieckie. Wtedy można było na jedną kartę wędkować w całej PL, a PGRyb-y były za 15,- też na całą Polskę bezradny
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Semi
Dawno już zrezygnowałem z gazet. Nic tam dla mnie ciekawego już nie ma. Czasami jakiś ciekawy artykuł, ale dla jednego artykułu nie będę kupował gazety.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

woblerangeln
Ostatnią prenumeratę miałem jakieś 12 lat temu.Brałem bo kiedyś były ciekawe premie,które były droższe od rocznej prenumeraty.Np sygnalizatory Cormorana w cenie 80 DMarek....,a prenumerata kosztowała 56 DM. i żeby premię otrzymać należało tylko co dwa lata podać innego zwerbowanego...i tak raz brałem na siebie a raz na żonę.Przestałem kupować jak pojawił się na dobre internet.pa1pa
Bez wielu rzeczy można żyć,,ale bez wody i kontaktu z naturą dla wielu jest to praktycznie niemożliwe......

Grzes77
Od kilku lat nie, w zasadzie to odkąd wlazłem tu, tak więc Exo i Łaba jak coś, to mogą Was ścigać pismaki, bo przez to forum gazet już nie kupuję Wink.
W sumie kiedyś wziąłem w jakimś punkcie do łapy chyba WŚ, to jak w skeczu Benny Hilla po odwróceniu gazety i wysypaniu reklam zostałaby tylko okładka Wink.

siwy1982
Witam ja kupuje ale tylko jedną i to jest Karpmax od około dwuch lat.Zamówilem sobie w Polskim sklepie.Kupuje w sumie ze względu ze w tej gazetce są jeszcze fajne opisy różnych łowisk a nie jak w innych nawet tych Niemieckich reklamy i wyczyny łowców z różnych stajni karpiowych nie bede wymieniał tych firm bo każdy je powinien znać.Wink

Exodus
Strasznie marnie im chyba ta sprzedaż idzie. Też się muszą utrzymać jakoś, bo pewnie nie jedna rodzina z tego żyje. W sumie to by tłumaczyło ogrom reklam w gazetach Wink

Semi
Takie ciężkie czasy na czytanie nastały. Muszę się przyznać szczerze, że oprócz Słowa Podlasia które rodzice prenumerują a ja sięgam jak jestem na wsi to żadnych innych gazet nie czytam. Smile
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Labedziak
A kupuje z prenumeraty jeszcze Fisch und Fang.
Miałem zrezygnować w grudniu, ale jakoś się zapomniało.{}
A tak to sporadycznie to jeszcze niekiedy coś kupie, bo jak sam zauważyłem, więcej obrazki oglądam, niż czytam.disa
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

szpadel
Semi napisał(a):

Takie ciężkie czasy na czytanie nastały.

Nie takie czasy tylko weź do ręki gazetę wędkarską z przed kilku lat a wydawaną teraz i odpowiedz sama przyjdzie czemu sprzedaż spada

Semi
szpadel napisał(a):

Semi napisał(a):

Takie ciężkie czasy na czytanie nastały.

Nie takie czasy tylko weź do ręki gazetę wędkarską z przed kilku lat a wydawaną teraz i odpowiedz sama przyjdzie czemu sprzedaż spada

Radek, ale ja żadnych gazet i książek nie czytam od kiedy mam nieograniczony dostęp do internetu, a to niedobrze, zresztą nie tylko ja, wśród znajomych dzieje się to samo. Po prostu internet wygryzł prasę. Fakt faktem że w tych gazetach to same reklamy a wartościowych artykułów jak na lekarstwo, więc jaki jest sens płacić za kilka minut czytania 10 zł.
Semi.

Emil65
Gazety czytam dość często, a niby dlaczego nie.Wink
Ps.Mam nadzieje że nie wprowadzicie cenzury na gazety.huha

Semi
Emil65 napisał(a):

Gazety czytam dość często, a niby dlaczego nie.Wink
Ps.Mam nadzieje że nie wprowadzicie cenzury na gazety.huha

A co to jest cenzura, my nic od nich nie chcemy, oni od nas też nic nie chcą to po co się nawzajem cenzurować?? Po drugie to nie kopie się dogorywających, ja im daję pięć lat i zostanie może z jedna.Wink Teraz to tylko sponsorowane artykuły i reklamy w tych gazetach.Wink
Semi.

Exodus
U mnie nawet kioski z gazetami zabrali, nie zarabiały na siebie. W sumie w tych dziennikach i tak guzik jest, sami celebryci i ich życie Wink

mpruszek
Emil65 napisał(a): Ps.Mam nadzieje że nie wprowadzicie cenzury na gazety.huha

Emilowi pewnie chodzi o to, że na jednym z portali wprowadzili całkowitą cenzurę dotyczącą gazet wędkarskich :><

Semi
mpruszek napisał(a):

Emil65 napisał(a): Ps.Mam nadzieje że nie wprowadzicie cenzury na gazety.huha

Emilowi pewnie chodzi o to, że na jednym z portali wprowadzili całkowitą cenzurę dotyczącą gazet wędkarskich :><

Ano wiem, słyszałem. Co mogę powiedzieć, jego podwórko jego sprawa, nam gazety nie przeszkadzają pomimo tego że nas nie chcą reklamować a u nas owszem czasami coś na ich temat się pisze, jeżeli naprawdę jest o czym pisać. Wink
Semi.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się