Październik 19 2018 22:27:48
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » O wszystkim
 Drukuj temat
Moja przygoda z wędkarstwem
konfirmata
Moja przygoda dopiero się zaczyna, ale mam nadzieję, że będzie długa i upojna ;P

Topik34
To już będzie ładnych parę lat, zaraził mnie mój dobry wuj. Teraz nasiąkłem tematem i chodzi ta wędka za człowiekiem Wink

Semi
Topik34 napisał(a):

To już będzie ładnych parę lat, zaraził mnie mój dobry wuj. Teraz nasiąkłem tematem i chodzi ta wędka za człowiekiem Wink

No tak, mówią że chodzenie po bagnach wciąga, a jednak nie tylko. Wink Moja małżonka twierdzi że to choroba psychiczna. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

bobo160
Semi napisał(a):
Moja małżonka twierdzi że to choroba psychiczna. Wink

Semi, uśmiałem się do bólu, tym stwierdzeniem twojej żony - aczkolwiek w jakim stopniu jest to prawda Smile
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

stan2010
Miałem trzynaście lat, jak zapisałem się do PZW. Powiedziałem o tym Mamie:
- A po co zapisałeś się ??
- Żebym mógł łowić ryby Wink
- To musiałeś zapisywać się do Polskiego Związku Wariatów ??
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Semi
Semi, uśmiałem się do bólu, tym stwierdzeniem twojej żony - aczkolwiek w jakim stopniu jest to prawda

Bogdan, mówi tak w żartach. Dobrze wie po 15 latach małżeństwa, że bez ryb to bym zajoba moment załapał jakiegoś. Musi być woda i las, bo inaczej będzie źle. Dziś np. godzinkę po lesie pobiegałem, nawet nie wiecie jak się fajnie po takim zabiegu czuję. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Topik34
Semi napisał(a):

Semi, uśmiałem się do bólu, tym stwierdzeniem twojej żony - aczkolwiek w jakim stopniu jest to prawda

Bogdan, mówi tak w żartach. Dobrze wie po 15 latach małżeństwa, że bez ryb to bym zajoba moment załapał jakiegoś. Musi być woda i las, bo inaczej będzie źle. Dziś np. godzinkę po lesie pobiegałem, nawet nie wiecie jak się fajnie po takim zabiegu czuję. Wink

Ciągnie człowieka na łono natury, prawda? Spokój, cisza, trzask gałązek pod nogą. Piękna sprawa, cieszę się, że i mnie to spotkało Smile

foglasty
Witam
moja przygoda zaczęła się kilkanaście lat temu ale wtedy jeszcze o tym nie wiedziałem. Na rybki często jeździł mój tata więc siłą rzeczy towarzyszyłem mu często od czasu do czasu pozwalał mi potrzymać wędkę itp. wyrobiłem kartę wędkarską młodzieżową ale jakoś tak wiek robił swoje raczej dyskoteki, imprezy dziewczyny - wiecie jak to jest. Rok temu wróciła myśl może by tak na rybki wyskoczyć z dala od pracy i codziennych problemów i tak się zaczęło. jedna wędka, kolejna, podbierak, tripod, sygnalizatory i oczywiście masa potrzebnych rzeczy (dobrze że żona nie wie ile to wszystko kosztuje)
i w ten sposób w 2013 udało mi się wyholować karpika 8,5kg co zmotywowało mnie do kolejnych połowów i tak zostałem wciągnięty w wir wędkarstwa że każdą chwilę spędzałbym nad wodą. Myślę że w miarę sukcesów będę opisywał moje poczynania więc sporo śmiechu Was wszystkich czeka.
pozdrawiam
Jasiu

skallyna
Ja zaczęłam łowić ryby dzięki mojemu dziadkowi, który zabierał mnie nad jezioro jako małą dziewczynkę Smile później zaczęły się wakacje z rodzicami na mazurach i tam już walczyłam z tatą Grin teraz mam męża wędkarza i powiem Wam, że te ryby to chyba już do końca życia będą mnie prześladowały Wink

stan2010
Mąż przypadkiem "ryby" ??.... no to faktycznie Wink
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Semi
skallyna napisał(a):

Ja zaczęłam łowić ryby dzięki mojemu dziadkowi, który zabierał mnie nad jezioro jako małą dziewczynkę Smile później zaczęły się wakacje z rodzicami na mazurach i tam już walczyłam z tatą Grin teraz mam męża wędkarza i powiem Wam, że te ryby to chyba już do końca życia będą mnie prześladowały Wink

No i świetnie że razem wędkujecieouch. Wspaniale jest jak oboje małżonkowie podzielają tą sama pasję, niestety nie wszyscy mają to szczęście. Wink
Semi.

zzlublin
Moja przygoda również rozpoczęła się z dziadkiem jakieś 20 lat temu. Rok temu odnowiłem pasję we własnym zakresie chłonąc do dnia dzisiejszego informacje ze świata wędkarskiego w zastraszająco szybkim tempie. Zaczynałem od feedera na leszcza/lina, przechodziłem, przez wędkarstwo gruntowe na sandacza i suma, a zakończyłem na spinningu i tego się będę przez kilka lat jeszcze na pewno trzymał.

http://zzsklep.pl
DaWcA97
Gdy miałem 4 lata . Ojciec zabrał mnie latem po południu na ryby . Dał mi bata skróconego z 7m na 5m ,którego ciężko mi było utrzymać w rękach Pfft . Chwile po pierwszym zarzucie wziął mi okoń taki około 0.5kg . Oczywiście tata pomógł mi go wyciągnąć bo jako taki mały szkrab nie miałem tyle siły by wyciągnąć takiej ryby na tą wędkę . Gdy widział że po złapaniu jej zaczęły mi drżeć ręce to już wiedział że pokocham ten sport . No i tak się też stało Wink

Semi
Poznajecie kogoś na tej fotce?? Naszego kolegę po kiju nie tylko na naszej stronie doceniamy jako wytrawnego wędkarza. Angry
http://ryby.elka.pl/index.php/taka-ryba/1740-rozdalimy-nagrody-w-konkursie-ryba-roku-2014
Gratuluję.Cool
Semi.

miloszek
Pierwszy raz byłem na rybach z ojcem w ok 1 klasie szkoły podstawowej . Od tego czasu zaczęła się moja przygoda z wędkarstwem . pierwsza wędka jaka miałem miała 3 m długości Sad . Pierwsza prawdziwie własna wędkę dostałem na komunie , bardziej się cieszyłem niż na rower Wink .

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się