Sierpień 15 2018 20:18:17
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Sygnalizatory Videotronic
Piorek
Piszcze jakie macie doświadczenia z sygnalizatorami tej kultowej już firmy. Chodzi mi po głowie centralka CX3 z sygnalizatorami XRC3 i poważnie zastawiam się czy nie szarpnąć się na nie cwak

Dawid
Siema. Mam taki własnie zestawik jak planujesz kupić - jestem zadowolony tylko centralka ma mały zasięg to jedyny minus zestawu . Chociaż z drugiej strony wystarczający na tyle ile trzeba . Plusem jest to że baterie długo w nich wytrzymują - z moich obserwacji zrobisz spokojnie na jednych bateriach sezon. Głośne że można z łóżka spaść , to samo centrala - wyje ostro , diody tak dają w nocy po oczach że teraz już wiem aby sygnalizatory kierować lekko w dół ustawiajac poda , bo biegnąc zaspanym do kija i dostając po oczach tymi diodami można się pogubić co się dzieje zupełnie na trzeźwo - serio wiem co mówie. Generalnie polecam w tej cenie zestawik ouch

marec-ki
Używam od 2 sezonów. Złego słowa nie powiem. W centralce siedza nadal baterie od momwntu kupna. W sygnałkach zmieniam po roku dla zasady. Zasieg ok 200m w zalesionyn terenie uważam że wystarczający.

Dożywotnia gwarancja też swoje robi ouch

Gdybym teraz miał kupować to poważnie zastanowiłbym sie nad JRC Radar.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Piorek
Faktycznie fajne te sygnalizatory JRC Radar i z dużym zasięgiem Smile

Chyba się zdecyduję na Videotronic, wasze opinie utwierdzają mnie w tym wyborze. Solidna polska firma, dożywotnia gwarancja i szybki serwis. Szkoda, że nie ma funkcji sprawdzania zasięgu tak jak w tanich polskich centralkach (np. Monsterfishing) ale trudno.

Kondzio154
Videotronic dobra solidna firma, chcoiaż nie mam tych sygnałów to słyszałem pozytywne opinie. Jednak co do gwarancji to obejmuje ona darmową naprawę. Jeżeli siądzie jakaś część to będziesz musiał za nią zapłacić.
SQUID Suwalski Team Karpiowy

https://www.faceb...amkarpiowy

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
marec-ki
Konrad a gdzie jest tak napisane ?

Pytam bo w takim wypadku to dla mnie nie jest żadna gwarancja tylko jedna wielka ściema !!

Spotkałem się z wpisami na forach, że ludzie wysyłali do Videotronica czy to do naprawy czy do poprawki sygnalizatory i tu UWAGA nigdy nikt nie napisał, że musiał za to płacić, stąd moje zdziwienie.

PS. Nawet znajmy wysyłał starszy zestaw XRC do zwiększenia zasięgu i nic mu za to nie policzyli.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Dawid
Po za tym że rzadko wysyłam videotrony do serwisu , także nie słyszałem aby ktokolwiek kiedykolwiek płacił za naprawy. Raz od klienta chcieli 10zł za wlutowanie transmitera w układ sygnalizatora - chyba w koneserze o ilę się nie mylę. Polecam , nie dość że kontakt wzorowy to ludzie na serwisie to ludzie i idzie się znimi po "normalnemu" dogadać.

enigma2
Używam zewstaw od 12 lat-ten sam,Raz w czasie zawodów po dwudniowych opadach jeden odmówił posłuszeństwa.Wniosłem do namiotu podsuszyłem i wrócił do pracy.Po kilku latach obudowy przy śrubie padły ,napisałem do firmy i po trzech dniach miałem nowe wraz ze śrubami koszt około 25 zł.Dalej służą i nie wiem czy to dobry interes dla firmy.

Kondzio154
Tak jak pisze enigma. U mojego kolegi było to samo, ale nie pamiętam co wymieniał i jaki koszt. Poza tym nie wydaje mi się, żeby ktoś uszkodził mechanicznie to producent wymieniał na swój koszt. Podobnie jak to się ma przy 2-letnich gwarancjach przy innych produktach.
SQUID Suwalski Team Karpiowy

https://www.faceb...amkarpiowy

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Piorek
Dokładnie. Trudno oczekiwać żeby uszkodzenia mechaniczne, które sami spowodowaliśmy były naprawiane w ramach gwarancji producenta. Jednak przykład kolegi enigma2 pokazuję, że jest dobry kontakt z serwisem, jakość świadczonych usług wysoka i firma nie olewa swoich Klientów mimo, że niekoniecznie ma w tym dobry interes. Jak dla mnie to kolejny argument skłaniający mnie do zakupu Videotroniców.

Miałem w tym sezonie problemy z centralką polskiego producenta (nie piszę jakiego bo nie chcę robić czarnego pijaru, mimo wszystko dwa sezony sygnałki posłużyły a za cenę za jaką kupiłem nie powinienem oczekiwać cudów) ale kontakt z producentem był nie najlepszy(chociaż zły tez nie był) a i jakość serwisu niezadowalająca. Początkowo po otrzymaniu Centralki myślałem, że jest już oki. Niestety stare demony powróciły i nie chcę mi się dalej w to brnąć. Na rybach mam się relaksować a nie denerwować, że coś nie funkcjonuję tak jak powinno i dlatego szukam produktu o wysokiej jakości. Nauczyłem się, że jak chcę zaoszczędzić i nabyć gorszy jakościowo produkt to i tak wydam więcej pieniędzy a i nerwów przy tym trochę.

Wydaję mi się, że Videotroniki spełnią moje oczekiwania i poza tym cena jest do przyjęcia. Ma to być zakup na lata, nie na dwa sezony. Jak będzie czas pokaże...

Pozdrawiam

marec-ki
Trzeba jeszcze zauważyć że tylko wybrane modele mają tą tzw dożywotnią gwarancję i xrc3 tak mają. Dlatego jeżeli za 5 lat popsuje mi się elektronika to będzie naprawione za free mam nadzieję. No i kupując od Video jak pokazuja w/w przykłady można z nimi się dogadać i liczyć na pomoc. Ciekaw jestem czy Fox po kilku latach eksploatacji wysłał by komukolwiek pokrętło? ! Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Piorek
Czy może ktoś potwierdzić, że diody na Centralce CX3 pod numerami 1,2,3 są odpowiednio koloru: niebieskiego, czerwonego i zielonego??

Dawid
Potwierdzam ,niebieska , czerwona , zielona- potem jest żółta biała i różowa.

Piorek
Videotroniki są dość popularne. Czy nie spotkaliście się z problemem, że ktoś niedaleko miał taki sam zestaw i brania były sygnalizowane na dwóch Centralkach i nie wiadomo u kogo jest branie??

Piorek
Cześć,

pytanie do użytkowników sygnalizatorów Videotronic XRC3. Czy nie zdarzyło się Wam, że sygnalizatory przestały działać po obfitych opadach deszczu?? Mi ostatnio po 6 godzinach opadów (z tym, że mocno padało może ze 3 godziny) i później kilku godzinach gęstej mgły przestały działać(obydwa). Oczywiście wysyłam je na gwarancje bo nie po to wyłożyłem tyle kasy żeby po kilku godzinach mocniejszego deszczu być zmuszonym kończyć zasiadkę. Najlepsze jest to, że sygnalizatory po dwóch dobach (pewnie dobrze się wysuszyły) działają poprawnie. Jestem ciekaw co na to producent.

marec-ki
Na szczęście nigdy tak nie miałem (odpukać abym nie miał).

Mocne rozczarowanie. Szczęście w nieszczęściu że zasiadka dobiegała końca i nie stało to się na początku.

Podejrzewam, że coś z tym zrobią. Po mojemu na płytkę dadzą więcej takiego smaru chroniącego przed złymi warunkami, w tym przed wodą.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

enigma2
Piorek napisał(a):

Cześć,

pytanie do użytkowników sygnalizatorów Videotronic XRC3. Czy nie zdarzyło się Wam, że sygnalizatory przestały działać po obfitych opadach deszczu?? Mi ostatnio po 6 godzinach opadów (z tym, że mocno padało może ze 3 godziny) i później kilku godzinach gęstej mgły przestały działać(obydwa). Oczywiście wysyłam je na gwarancje bo nie po to wyłożyłem tyle kasy żeby po kilku godzinach mocniejszego deszczu być zmuszonym kończyć zasiadkę. Najlepsze jest to, że sygnalizatory po dwóch dobach (pewnie dobrze się wysuszyły) działają poprawnie. Jestem ciekaw co na to producent.

Mam je od dwunastu lat i tylko raz tak się zdarzyło na zawodach.Wziąłem do namiotu lekko podsuszyłem i po godzinie po problemie.Przeżyły dziesiątki deszczów i mgieł potem i nigdy się to nie powtórzyło .

Piorek
Serwis Videotronic spisał się na medal. Sygnalizatory wysłałem w poniedziałek Pocztą Polską, w piątek miałem już z powrotem. Pełen profesjonalizm. Dwa m-ce użytkowania oraz kilka ulewnych deszczy i wszystko w porządku. Wygląda, że awaria usunięta tak jak się należy.

marec-ki
Videotronic zmienia podejście do gwarancji. W nowym secie XRC4 który zadebiutował w tym roku nie ma już gwarancji wieczystej !!

Swoją drogą jak zobaczyłem cenę za XRC4 3+1 to ... ja mocno zastanowiłbym się nad kupnem sygnałków innej firmy.
Edytowane przez marec-ki dnia 21-10-2016 09:19
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Piorek
Jeszcze nie widziałem nigdzie w sprzedaży tego nowego modelu. Podlinkuj jak możesz. Sam jestem ciekaw ceny.

Nie ma jakieś wielkiej rewolucji pomiędzy nowym modelem a jego poprzednikiem. Jedyne różnice to:
- zwiększona czułość,
- możliwość regulacji jasności światełka na sygnalizatorze,
- alarm przeciwkradzieżowy, podniesienie wędki skutkuję sygnalizacja na centralce.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się