Sierpień 17 2018 15:37:04
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Sygnalizatory Videotronic
marec-ki
Na Karpiowisku ktoś wystawił. Podejrzewam, że sklepy zatowarują się dopiero zimą bo bardzo późno Videotronic w tym roku pochwalił się oficjalnie wersją XRC4 i raczej klientów na nie w trakcie a nawet w końcówce sezonu by nie było.

Różnice tak jak piszesz.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Piorek
Jestem ciekawy jak z gwarancją. Trzeba poczekać aż oficjalnie zobaczymy ten model w sprzedaży. Karpiowisko(grupa na facebooku jakby ktoś nie wiedział) nie jest żadnym wyznacznikiem.

Tak na marginesie jak już sobie dyskutujemy o tym nowym modelu to nie podoba mi się ta walizka. Ja do swoich XRC3 dostałem torbę coś na wzór takich do netbooków, jest tam jedna kieszeń więcej i jest praktyczniejsza (bynajmniej w moim odczuciu).

marec-ki
No na Karpiowisku rozwinęłą się niezła dyskusja o tej gwarancji. Każdy co innego gada.

Może kolega Soft wtrąci swoje 3grosze tutaj bo wiem, że z Video ma chyba bliższe stosunki Wink

Piotrek, ten Wojtek z którym teraz byłem na Goplanicy jak usłyszal moją centralkę to stwierdził że w nocy przy braniu dostałby zawału bo taka głośna i ten dźwięk też swoje by zrobił Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Dawid
Kolega soft ma już od hoohoo czasu nick Dawid huha
Wiem że doskusje trwają , nie tylko pośród internautow ale nad wodą też obiło mi się to o uszy - mówie tu o gwarancji . Postaram się po niedzieli dodzwonić do Videotronika i dowiedzieć się czy ta gwarancja jest tak jak w przypadku xrc3 - dożywotnia oraz co to oznacza ( ! ) i czy najnowszy model również ową posiada.
Nie w każdym przypadku gwarancja dożywotnia to taka na zasadzie której odeślesz za 20 lat urządzenie do naprawy , gdyż często gwarancja dożywotnia ma mały haczyk , a mianowicie (cytat ze strony mojafirma.infor.pl)

"Otóż niektórzy dostawcy sprzętu dożywocie w wypadku gwarancji definiują, jako możliwość naprawy lub wymiany zakupionego towaru jedynie do konkretnego momentu. Czyli do kiedy? Otóż do momentu, w którym produkcja konkretnej serii urządzeń nie zostanie zakończona lub do wyczerpania w magazynach zapasów tego sprzętu"

Wszystko pewnie wyjaśni się z chwilą wejścia nowego modelu do oficjalnej sprzedaży .

Exodus
To to ta nowość za prawie 3000 zł ?
http://trotka.pl/zestaw-bezprzewodowy-videotronic-cx3-6-xrc3.html

Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Piorek
Tak ale set 6+1. Do 3 tys. to tej cenie troche brakuje {}

kafarek
Sygnalizatory videotronic używam odkąd pamiętam. Nigdy nie było z nimi problemu no może poza regulacją dźwięku tj pokrętłami bo mi się poobrywały a tak to kilka lat bez zarzutu
:><

Kondzio154
Kupiłem w 2016 roku, ale jeszcze nad wodą nie wypróbowałem. To co zauważyłem sprawdzając na ,,sucho'' to średni zasięg.
SQUID Suwalski Team Karpiowy

https://www.faceb...amkarpiowy

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
marec-ki
Kondzio bo wędek się pilnuje, a nie odchodzi na 500m Wink

Dla mnie zasięg wystarczający ouch
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Piorek
Tak jest Marku, wędek się pilnuję ale mimo wszystko zasięg mógłby być trochę lepszy. Nie trzeba odchodzić daleko. Wystarczy, że na drodze między sygnałkami a centralką jest 40 metrów, trochę krzaków i drzew i pomimo,że są nowe baterie już jest problem z zasięgiem. Trzy razy tańsze Monsterfishingi radzą sobie w takich warunkach. Wiem z własnego doświadczenia.

Ps. Pomimo tego jestem zadowolony z Videotroniców i póki co nie zamierzam ich wymieniać.
Edytowane przez Piorek dnia 15-01-2017 13:36

botek123
Witam, orientuje sie ktos czy w xrc3 lub xrc4 gdy bedziemy opuszczac zasieg centralki to wlaczy nam sie alarm taki jakby ktos wylaczyl sygnalizator?
Pozdrawiam KARPIORZ!

Piorek
Cześć, nie włączy się. Nie ma funkcji sprawdzenia zasięgu. Alarm włączy się w centralce tylko przy wyłączeniu sygnalizatora(o ile ma zasięg z centralką).

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się