Sierpień 15 2018 20:18:04
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wędzony halibut
woblerangeln
Kupiłem dzisiaj pierwszy raz halibuta,dwie 2kg sztuki.Pocięłem je na kawałki i zamierzam je jutro uwędzić.

images77.fotosik.pl/110/ef16ff79ac9eaa03.jpg
Bez wielu rzeczy można żyć,,ale bez wody i kontaktu z naturą dla wielu jest to praktycznie niemożliwe......

stan2010
Nie sądziłem, że będziesz, aż tak, 'pastwił' się nad innymi huha. Mniam, mniam.... Wink
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

woblerangeln
Następną czynnością było obsuszenie ryby i wędzenie...

images76.fotosik.pl/115/431556189eef2deb.jpg

Potem odbyła się konsumpcja uwędzonego halibuta .

images77.fotosik.pl/114/dee0f51d2ec835c1.jpg
Bez wielu rzeczy można żyć,,ale bez wody i kontaktu z naturą dla wielu jest to praktycznie niemożliwe......

stan2010
Smacznego Wink.
Zawsze marzyłem o własnej wędzarni, ale możliwa byłaby tylko na balkonie na szóstym piętrze bezradny. Chociaż, miałem znajomego, który robił grilla w bloku na drugim piętrze upl
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

woblerangeln
Dzięki,Stan Wink.Dokładnie mam tę możliwość że nademną nikt już nie mieszka i mogę
swobodnie się oddawać przyjemności wędzenia.Muszę tylko uważać na sąsiadów
po bokach żeby nie marudzili że im dymię.Dlatego robię to najczęściej w nocy jak już inni śpią...bo jest obawa że jak ktoś dym zauważy to wezwie straż pożarną. No i wędze przeważnie w miesiącach zimowych bo mają okna pozamykane. Jednak pomimo pewnych niedogodności cieszę się że od czasu do czasu mogę sobie powędzić.Wink

images76.fotosik.pl/115/317afe0465a3b1a7.jpg

RichiS52
Stan, nie wiem gdzie masz problem z wędzeniem na balkonie, dymu z tej stołowej wędzarni nie ma więcej jak z papierosa Wink
Czasami sam też wędzę Wink
http://www.narybk...post_45337
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

stan2010
U mnie ganiają teraz nawet za palenie papierosów na balkonie. Na szczęście nie palę już dwa lata Usmiech.
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

RichiS52
stan2010 napisał(a):

U mnie ganiają teraz nawet za palenie papierosów na balkonie. Na szczęście nie palę już dwa lata Usmiech.

Zmień sąsiadów Wink
Pozdrawia, "Chłop z Mazur" <°)))))><
https://www.youtu...UnuUhv17mI

woblerangeln
Panowie tak jak mówi Richi :ld: . Mała ,stołowa wędzarka i pod osłoną nocy tzn.w konspiracji przed sąsiadami .W trakcie jakaś ciekawa nalewka....(T) i ,będzie dobrze.Wink

Semi
Taaa, chciałbym zobaczyć jak ktoś w Warszawie wędzi na balkonie. Po 10 minutach była by Policja, Straż Miejska i Straż Pożarna. huha Dlatego na wsi sobie wszystko wędzę, chociaż namawiam kumpla na postawienie niewielkiej wędzarni w jego ogródku działkowym. Fajna ta Twoja wędzareczka, można ją nawet na ryby zabrać i nad wodą wędzić. A halibut to wygląda jak 1000$, aż ślinka cieknie.ouch
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

woblerangeln
Semi, nie za bardzo tą wędzareczkę na ryby można by było wziąść ze sobą na ryby .bo......waży 35kg . Ma podwójne ścianki i jest wykonana z nierdzewki . Tę od Richiego to prędzej bo gabarytki i waga duuużo mniejsza a moc przerobowa prawie taka sama.Wink

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się