Lipiec 15 2018 22:49:17
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Styczeń
wedkarz2309
Niestety, przez cały styczeń, udało mi się pojawić nad wodą zaledwie pięciokrotnie. Za każdym razem, było to łowienie kropkowańców metodą spinningową (na wodzie PZW). Pstrągów było bardzo dużo, trafiło się też kilka sztuk innych gatunków ryb. Zgłaszam największego pstrąga potokowego (50 cm) oraz lipienia (37 cm).

images77.fotosik.pl/280/32cbbc8b37616eb3med.jpg
images75.fotosik.pl/279/d31408fae01537d3med.jpg

images75.fotosik.pl/279/a3c7eec127cf8dbbmed.jpg
images77.fotosik.pl/280/c949dd4d7175ed16med.jpg

Norbert
Świetne rybki Cool. Widać w sezon wbiłeś się wyśmienicie Wink.
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Grzes77
Piękne ryby Cool, większość z nas jeszcze wspomina swój ubiegły sezon, a Ty juz takie piękne ryby łowisz, jak zwykle jestem pełen uznania, pozdrawiam i połamania kija na kolejnych okazach Wink.

wedkarz2309
DziękiWink

Co do wspominania ubiegłego sezonu, to jeszcze mi się zdarzy wrócić do niego myślami, a jak to robię, to nie mogę się już doczekać "pełni sezonu", kiedy to będę mógł łowić bolenie i sandaczeFrown

Kondzio154
Ty byłeś tylko pięciokrotnie s ja aż razWink Graty za ryby. Fajnie, cały czas aktywnie wędkujesz.
SQUID Suwalski Team Karpiowy

https://www.faceb...amkarpiowy

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
Dariusz foss
Sezon trwa cały rok,wedkarz2309 jesteś jednym z nielicznych którzy z niego korzystają tak skutecznie,Frownouch

Semi
Maniek jak zwykle coś ciekawego do pooglądania masz dla nas. Piękne kolorowe rybki.Cool
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

woblerangeln
Witaj! 50tka w pstrągu i37w lipieniu to jest naprawdę duuuużo.ouch Brawa za okazałe ryby Cool a na co skusił się ten lipek..?
Bez wielu rzeczy można żyć,,ale bez wody i kontaktu z naturą dla wielu jest to praktycznie niemożliwe......

wedkarz2309
Dzięki wszystkimWink
Lipień skusił się na tyci gumkę, która ma ok. 2 cm.

woblerangeln
Fajnie że go tą gumką skusiłeś .Jeszcze nie słyszałem o takim sposobie na lipienie.Kiedyś kumpel podczas łowienia pstrągów na wobki zaliczył też jednego lipienia,takiego pod 30tkę .Jak mi póżniej pokazał tego woblera to zwątpiłem..bo wobler był taki duży.Ale twoja przynęta wygląda mi na dużo b.łowną,bo może przypominać np.pijawkę..,albo inne jakieś wodne zwierządko.Myślę że jeszcze jakieś lipki złowione tą metodą nam pokażesz.Ja będę o lipieniu myślał dopiero w kwietniu,bo teraz nie można go u nas łowić.
Bez wielu rzeczy można żyć,,ale bez wody i kontaktu z naturą dla wielu jest to praktycznie niemożliwe......

bobo160
Pięknie zacząłeś sezon - gratuluję ouch Piękne rybki, których jeszcze nie miałem na haku Grin
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

wedkarz2309
No powiem Ci woblerangeln, że te małe gumki mają moc i jeśli ich nie potracę, to wiele lipieni powinno się na nie skusić. Ba, pstrągi też je uwielbiają. A co do woblerów, to też mi się trafiają lipaski nawet na 7 cm przynęty i to takie pyrdki koło 30 cm. Ale to sporadycznie.

Dzięki bobo160 i życzę Tobie, abyś "zaliczył" te oba gatunki jeszcze w tym rokuouch

zasiu
A pstrążek na co się skusił? Pytam bo ja jestem dopiero na początku drogi pstrągowej. Gratulacje. Piękne rybcie.

Labedziak
Obydwie ryby dodane do Toplisty z wymiarami podanymi przez Ciebie.
Gratuluje i czekamy na podsumowanie miesiąca luty.Cool
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

wedkarz2309
Pstrąg skusił się na małą gumkę, bez pracy własnej - z resztą, tak samo, jak lipieńWink

Łaba, z lutowym zgłoszeniem może być problem, bo jeśli w ogóle uda mi się w tym miesiącu wyskoczyć nad wodę, to maksymalnie jeden raz, w przyszły poniedziałektdo

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się