Lipiec 21 2018 11:57:14
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jaki kołowrotek wybrać
deejaye2rd
Witam. Mam do was pytanko. A więc łowię na boczny trok używając kołowrotka podlodowego bo jest lekki i mały ale ostatnio mi się rozleciał i muszę kupić nowy. Który kołowrotek polecacie? MISTRALL NORDIC FD 1000 czy może MISTRALL ENERGY SPIN FD 1500
deejaye2rd dodał/a następującą grafiki:
1_19.jpg 2_6.jpg

Semi
Kołowrotek do spinningu staramy się dopasować do kija, żeby dobrze był wyważony. Kij pod pachę, do sklepu, przymierzyć i wtedy wybrać. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

deejaye2rd
wiem że najlepiej by tak było ale akurat tych dwóch kołowrotków nie ma w moim mieście i pozostaje mi tylko zakup na internecie. Wcześniej miałem KONGER ESKIMO 410 i całkiem ładnie wszystko było wyważone

Semi
To może napisz jakim kijem te okonie chcesz łowić i jakim budżetem dysponujesz na nowy kołowrotek, bo z kręciołkami niskobudżetowymi Mistralla miałem do czynienia i powiem szczerze że dupy nie urywają.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

deejaye2rd
wędka to Dragon MILLENIUM SENSO JIG 245/1-7g do tego miałem kołowrotek KONGER ESKIMO 410 i powiem szczerze że łowiło mi się takim zestawem OK kołowrotek bez szpuli ważył 165gram na nowy mogę przeznaczyć do 100zł.

Semi
Jeżeli już bym brał to tego Energy spin. Zastanowił bym się jeszcze nad wielkością, czy 1500 starczy czy 2000 może wybrać.
Zobacz sobie jeszcze tego Dragona Flash, jest kilka groszy droższy:
Numer aukcji na allegro 6174772818
Będzie solidniejszy i łożyska dużo lepszej jakości, szpula pojemniejsza, a masy i tak nie odczujesz przy takim sprzęcie. Te w mistrallu złapią trochę wody i do końca sezonu będzie po nich.
Semi.

deejaye2rd
ten dragon flash trochę za duży jak dla mnie ponieważ choruję na zanik mięśni i po dwóch trzech godzinach łowienia myślę że ponad 60g w ciężarze będzie dla mnie męczące. Co do wielkości to 1500 to dla mnie max wystarczająco gdyż łowię dość blisko

Semi
Aha, rozumiem, także możesz brać tego Energy spin, jak go nie będziesz za mocno moczył to pewnie da sobie radę. Wink
Semi.

deejaye2rd
Dziękuję za zainteresowanie tematem, rozumiem że za takie pieniądze nie będzie rewelacji ale moje wyjazdy to max 20 razy w roku więc powinien mi wystarczyć

Exodus
deejaye2rd napisał(a):

ten dragon flash trochę za duży jak dla mnie ponieważ choruję na zanik mięśni

Tak poza tematem, mam podobny problem i powodem były leki na cholesterol, wykończyły by mnie te statyny, a nie pomagają nic, taki kit można poczytać w necie
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się