Styczeń 23 2018 01:17:22
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » O wszystkim
 Drukuj temat
Zwolniłem lekarza
Exodus
Czemu mam nie napisać że napisałeś głupotę skoro to prawda ? Nie ma to nic wspólnego z osądzaniem bliźniego Wink
Stres. Osoby które nadmiernie spożywają kawe, wszelakiego rodzaju napoje regenerujące typu red bule, napoje typu cola, przejedzenie. To nawet dziecko wie, że stres spowodowany jest przez siebie samego. Przebywanie też w miejscach gdzie sa takie osoby też nie powinno mieć to wpływu.
Kiedyś reagowałem na takich ludzi strasznie źle, teraz koło wacka mi to lata czy się wścieka czy nie. To jego problem że ma nerwa.

To że jesteś niepełnosprawny to wiesz sam że Twoja wina, jak i moją wina było doprowadzenie mnie do stanu podobnego. Stwórca dał nam zdrowe ciała. Wink
Nie chce się licytować, bo to nie poziom przedszkola.

Chce każdemu pokazać jak nas dymają. Tylko zastanawiam się ilu przeczytało to co napisałem i dałem linki. Ogrom ludzi ma wpojone że jest tak nie inaczej i nie pogadasz. Kiedyś gdyby mi żona położyła na mięso kawałek pietruszki, to ja nerwa dostawałem. Sałatek nie jadałem bo to był dla mnie syf. Wiedziała wcześniej niż ja że na nerwy najlepsze są owoce.

Dlaczego nikt nie mówi o lekarzy który leczy raka ? zastanówcie się dobrze.
Naturalna metoda leczenia raka i innych chorób przewlekłych
"Lekarstwo na raka zostało wynalezione w....1928 roku!"
Nowotwory, cukrzyca typu 2, choroby stawów, choroby serca i układu krążenia czy alergie nie mają żadnych szans w starciu z siłami obronnymi genialnie zaprojektowanego przez naturę ludzkiego organizmu! Niezwykłym orężem staje się tutaj nasze pożywienie.
Cytat do filmu z akademiawitalnosci.pl
http://www.akadem....pl/filmy/
YouTube Video

Zobaczcie film i zastanówcie się co jest grane, cukrzyce można leczyć i nie mieć kłopotu z nią, jak i cała reszte chorób.
Życzę Wam takiego lekarza jak ja mam. Nie leczy lekami, ale łaską.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Exodus
Jeszcze raz napisze, chce Wam tu pokazać moje doświadczenia. Dzieki czemu powróciłem z nieuleczalnej choroby do zdrowia. Całe życie pomagałem innym za darmo, teraz też nie mam zamiaru to schować dla siebie. Nie doszukujcie się tu ukrytych tekstów.
Też walczyłem z żoną o to bym co dzień jadł mięsko, też mi się wydawało że choroby są dziedziczone i że nie można uleczyć raka.
Na świecie jest pare szpitali które leczą raka i to z ogromnym sukcesem. Obejrzyjcie sobie film wyżej i nie dajcie sobie wciskać bzdur do głowy, tak jak mi wciskali.
Człowiek mięsożerca czy roślinożerca.
https://www.rawbo...linozerca/
Edytowane przez Exodus dnia 27-12-2016 18:13

Exodus
Szczepionki kolejne kłamstwo.
YouTube Video

YouTube Video

YouTube Video

Norbert
Exo rodzi Ci się teraz dzieciak co robisz szczepisz czy nie ?
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Exodus
Oczywiście że nie szczepie. W wielu państwach już tego nie robią, posłuchaj filmów Wink

Norbert
Strach zabierać głos w tym temacie widząc Exo jak podchodzisz do całego tego tematu. Chcę tylko powiedzieć że duża część lekarzy leczy z powołania. Co chodzi o szczepenia dzieciaków znam takiego szalenca który też przestał szczepić swoje dzieci. Efekt jego decyzji był taki że dzieciak zachorował na odrę. O powikłaniach tej choroby nie będę wspominał wystarczy wpisać google.
Edytowane przez Norbert dnia 31-12-2016 11:01
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Exodus
Norbert Wink dziś medycyna to jest firma która ma przynosić zyski i szczerze, ale maja Cie jak i mnie gorąco w dupie. Pamiętasz antybiotyki którymi faszerowali nas na grype i inne choroby ? Czemu ich juz nie przepisują ? Co sie nagle stało?
Lekarzy z powołania jest tyle samo co fachowców w innej dziedzinie, reszta sie tylko kręci, by czas mijał. Nauczyliśmy się, że każdy coś wie, ale tak naprawdę nic nie wie.
Norbert przeczytaj i obejrzyj film na temat raka i zastanów się na spokojnie dlaczego jedni lekarze leczą to chorobę z ogromnym sukcesem, a inni się kłócą. Ci którzy twierdzą że nie można leczyć raka to ślepi przewodnicy ślepych.
Poczytaj na temat szczepień, tylko przeczytaj i się zastanów
http://www.akadem...oj-plan-b/
Strach zabierać głos w tym temacie widząc Exo jak podchodzisz do całego tego tematu.

Umierają ludzie w bardzo młodym wieku, tylko dlatego że każdy sie boi powiedzieć w twarz, że ogrom lekarzy nie ma bladego pojęcia o leczeniu.
Chorowałem na chorobę dercuma, mam dokumenty, ponoć nie uleczalna. Ludzie chorują na tarczyce, wycinają im i dożywotnio biorą leki by życ, gdy zabraknie, np z powodu wojny..... to co dalej ? Dr Dąbrowska leczy problemy tarczycy, guzków tarczycy. Nie wycina jak inni bezmyślni lekarze, tylko przywraca ich do zdrowia.
Dlaczego się tak dzieje? bo się im dajemy. Żona poszła do endokrynologa do Wieliczki i gdy zapytała się o coś, to ta kazała jej milczeć. To jej zdrowie, a nie lekarza.
Przeczytaj to co Ci dałem do czytania.
Żonie po tym co pisze dr. Dąbrowska nawet blizna zaczeła znikać, powiedział Ci jakiś lekarz o tym że blizny znikają ?
http://www.akadem...oj-plan-b/

Disclaimer:
Informacje tu wrzucane służy wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych, czasami tylko poglądowych, dlatego nigdy nie może zastąpić opinii pracownika służby zdrowia. Takie jest prawo i sie tego trzymajmy.
Edytowane przez Exodus dnia 31-12-2016 20:32

Exodus
Norbert uwierz mi że chce jak najlepiej dla Ciebie i dla innych też.
Odkąd zacząłem tego słuchać i daje dzieciakowi witaminę c i zdrowe jedzenie. Nie ma problemu z grypą, a do tej pory miał by już z 3 razy, do tego znikły mu na skórze zaczerwienienia z którymi się długo borykał. Te 3 grypy kosztowały by minimum 150 zł, witamina c kosztuje mnie za kg 30 zł.
15 mega kłamstw.
http://www.pepsie...h-trendow/

Wegetarianka, nie potrzebuje mięsa, zobaczcie ile dźwiga Wink
YouTube Video

Edytowane przez Exodus dnia 01-01-2017 12:22

Norbert
Exo można powiedzieć że na tym ostatnim filmie to się zawiesiłem ouch.
C&R

Exodus
Norbert Wink
Wasze mięsko, dotyczy też wieprzowiny.
www.takepart.com/sites/default/files/styles/large/public/spider-chicken.jpg
Link do artykułu, jest tego pełno na necie i to nie jest żart, więcej dramsików Wink
http://wolna-pols...go-2015-10

robisum1
Ja polecam dodac do jadłospisu olej lniany tłoczony na zimno
poczytajcie o diecie dr Budwig
@Exodus -podasz przepis na chleb orkiszowy ew jakis inny bez maki pszennej

marec-ki
Exo ... toć to fotomontaż huha
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Exodus
Marecki ten tak, ale w linku już niestety nie Wink Smaczego Wink
Edit
A jak będziesz kupował kurczaka, to patrz sprzedawcy w oczy jak będzie uśmiechnięty to rzuć tym kurczakiem huha
Edytowane przez Exodus dnia 02-01-2017 18:27

Semi
Sobotni wypad na rybki motorkiem mi się wczoraj na noc odezwał, a może zimny szampan z sylwestrowej nocyWink, w nocy nie mogłem już śliny przełknąć a rano się czułem jakby mi ktoś kamień w gardło wsadził. Żonka mi dała kawałek korzenia imbiru do pracy, co kilka godzin kroiłem sobie plasterek i ssałem 15-20 minut. Ulga niesamowita niemal natychmiastowo. Nie jest zbyt smaczny, trochę piecze w język, ale działa wspaniale, już prawie mi przeszło.ouch
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
Jakaś wirusówka jest. Z żoną mieliśmy to samo. Po dwóch dobach przeszło Wink

Exo ale kto się będzie uśmiechał ? kura czy sprzedawca ? Pfft
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Exodus
Robisum1 masz racje z olejem. Też kupuje lniany i makowy w tej firmie https://sklep.zlotopolskie.pl/ jest to jedyny producent który tłoczy je na zimno, przechowuje na zimno, i wysyła też w opakowaniach dobrze zabezpieczający przed nagrzaniem w lecie.
Taki chleb piekę, wedle tego przepisu : http://www.akadem...sie-udaje/

Semi też mamy w zestawie, do koktajli z blendera dodaje Wink smakuje jak cytryna Wink

Marecki no kura Wink
Zreszta nie ma co się śmiać, robią sobie jaja z ludzi, liczy sie kasa, nie nasze zdrowie. Też kupowałem kurczaki, do tych z kfc też jeździłem Sad
Dzięki Bogu przejrzałem na oczy, czego i Wam życzę.

Plusem ogromnym jest to, że rolnicy mogą sprzedawać legalnie swoje wyroby. Przez przypadek na polsacie czytałem, warto kupować na targu, najlepiej sie umawiać do domów, wtedy pewnie wiemy czy handlarz, czy ze swojego pola ma.
Oszuści też będą, no ale co zrobisz.

robisum1
Jakoś nie mam przekonania do kupowania tego oleju w necie, a już na pewno nie w sklepach ,aptekach gdzie stoi na zwykłej polce aczkolwiek jak bym nie miał możliwości zakupu co wtorek lub piątek u siebie na targowisku to zapewne bym tez kupował na zlotopolskie bo są wiarygodni.
Mój olej kupiony na targu musi stać w lodowce i musi być zużyty do około 3 tygodni od kupna bo się psuje tzn robi się niesmaczny -zaczyna gorzknieć Gdy jest świeży to ma posmak orzechów .Uwielbiam ten olej , biorę co tydzień 200ml i place 5zl za buteleczkę ew co 2 tygodnie 0,5l .Śledzik w tym oleju z gotowanymi ziemniaczkami polanymi tym olejem to niebo w gębie .

Semi ,ja od tygodnia leczę się sokiem z cebuli,czosnkiem na surowo ,imbir parzony z dodatkiem cytryny i miodu oczywiście cytryna i miód dodawana do letniego wyciągu z imbiru i już po woli dochodzę do siebie ,obyło się bez tabletek
a było już kiepsko i miałem już iść po antybiotyk

Poczytajcie sobie jeszcze o dobrociach picia zakwasu z buraka czerwonego .
Mało roboty, tanio a jakie walory zdrowotne
Ogólnie kiszonki maja dobry wpływ na nasze organizmy ,czy to ogóry,kapucha, buraki .

Panowie szukam hodowcy mięsa drobiowego - tylko takiego który prowadzi prawdziwa hodowle , nie faszeruje sterydami i innym świństwem .Macie jakieś namiary .

Exo zgadzam się z tobą co do witaminy D3 biorę od wiosny w lato mniej i teraz będę robił badania zobaczę jak jest bo miałem straszny niedobór .Nie zdawałem sobie sprawy ze jest tak ważna dla nas ,dla nas, w naszym klimacie, gdzie słońca (głównego dostarczyciela tej witaminy) jest jak na lekarstwo

A gdzie kupujesz te maki orkiszowe , żytnie .

A jeszcze siostra moja ma celiakie ,szukamy młyna który może zmielić ziarna -ew mieć w sprzedaży mąki bez glutenu.

Exodus
Do buraków (mam w lodówce) Wink warto dodać jeszcze wzmiankę o kiełkach, porobię jutro foty Wink
Ci złotopolskie mówią że 3 miechy w lodówce może stać.
Jak chcesz zdrowe mięso i dużo jeździsz to czasem warto zatrzymać sie gdzieś na wsi i zapytać, napewno ktoś ma do sprzedania. Tylko nie jest takie miękkie jak sklepowe mięsko Wink
D3 miałem 31, żona 19, znajomy w pracy 9.
A gdzie kupujesz te maki orkiszowe , żytnie .

Niestety w supermarketach, bo tylko tam są u mnie dostępne.

Semi
To miałeś D3 w normie, córce teraz robiliśmy badania i miała też 19.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
Tego KFC to jadłem może ze 3 razy w życiu. W sumie na siłę jak w robocie zamówili na obiad chłopaki. Ogólnie to od samego poczatku te żarcie tam mi się nie podobało. To samo maki i inne. Jem jak muszę, w podróży służbowej itp, czyli bardzo rzadko.

No ale mięso w sklepach kupuję i zajadam bo lubię. Jak nie zjem mięsa to mnie nerwica bierze Winkod czasu do czasu robię badania krwi i jest wsio w normie.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się