Październik 23 2018 03:21:32
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » O wszystkim
 Drukuj temat
Zwolniłem lekarza
robisum1
Terapie zaleca sie wszystkim osobom z poziomem witaminy D3 poniżej 30 ng/ml.Ja miałem tez 9
Dobrze jest przyjmowac d3 z olejem lnianym jest wtedy lepiej wchłaniana
warto przeczytac
http://sygnaturazdrowia.pl/witamina-d3/sloneczna-witamina-d3/

Exodus
D3 dawkują nawet przy 50
przy poziomie mniejszym niż 10 ng/ml dawka 15.000 j.m. /dobę
przy poziomie 10-20 ng/ml ; dawka 12.500 j.m. /dobę
przy poziomie 20-30 ng/ml dawka 10.000 j.m. /dobę
przy poziomie 30-40 ng/ml dawka 7.500 j.m. / dobę
przy poziomie 41-50 ng/ml dawka 5.000 j.m. /dobę

Ponoć! najlepsze są w płynie, dawkowane pod język. Wiele osób ma zniszczone jelita i przyswajalność jest znikoma. Czasami przy nawet dobrych jelitach jest podobnie.
Ja kupuje witamine d3 w kroplach dr Jacobs.
Na temat witaminy d3
http://www.akadem...i-zdrowia/

Marecki bo jesteś uzależniony od mięsa i to nie jest żart Wink
Te ogólne badania krwi to nawet u umierającego są dobre Wink Postaram się znaleźć co się bada, napewno lipidogram i cukry.
Po mięsie się mózg kurczy, ale to by pasowało w Twoim wypadku Wink

Semi jeszcze kup sobie witmine c, bo nasz organizm jej bardzo mało ma i nie jest jej w stanie wytworzyć sam. Koszt 30 zł i starczy dla Wan na pół roku. Jak co to dam Ci linkacza na allegro gdzie ja kupuje.
Poczytaj o witaminie c
http://www.akadem...taminie-c/
Edytowane przez Exodus dnia 03-01-2017 06:19
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

marec-ki
No nie wiem kto tu ma pokurczony Pfft sam napisałeś że schudłeś huha

Dobra ja już pozostanę biernym obserwatorem tego tematu bo w końcu to forum wędkarskie Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Exodus
Wiem że forum wędkarskie, ale obowiązkiem każdego kto został wyleczony jak ja, pisać prawdę.
Najbardziej szczere wyznanie 2 minuta 40 sekunda. Ten człowiek zrozumiał, co znaczy dbać o swoje dzieci. Kolejny film na temat uleczalności nowotworów, raka warto obejrzeć cały.
[youtube]FRc4YvtJixM[/youtube]
Chodzimy do lekarzy i pytamy sie o nasze zdrowie, a okazuje się że oni żyją najkrócej..... reszta w tym filmie poniżej.
Lekarze maja najkrótsze zycie 56 lat średnia.
Każdy rak może być wyleczony.
Witamina c na każdy problem z sercem
[youtube]2u4EewiUkDc[/youtube]
Edytowane przez Exodus dnia 06-01-2017 15:21

Norbert
Exo na moje chore zatoki zaczynam jeść marchewkę i pietruszkę jak się pogorszy zapłacisz za zabieg Wink
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Exodus
Norbert, wielu myśli że jak je czosnek, podaje czysty przykład, wiem że Tomek je, to bedą zdrowi od wszystkiego. To nie tak to wygląda Wink
Wyobraź sobie że wisisz za nogę przywiązany do drzewa na sznurku splecionego z tysięcy nici. Ta marchewka i pietruszka, to dopiero dwie nitki odcięte, żeby sie uwolnić trza ich więcej odciąć Wink
Kiedyś nasz kolacja wyglądała tak, biały chleb, jakaś szynka, do tego musztarda i inne paskudztwo, herbata z cukrem. Dziś sa to warzywa, owoce i oleje lniany makowy i olej z oliwek, herbata to czystek z miodem, koktajle owocowo warzywne i witamina c do tego. Zamierzam kupić jeszcze wyciskarkę do soków.

Gaz musztardowy chyba każdy wię do czego służył podczas 1 i 2 wojny światowej. Jesli nie wie to podpowiem, do zabijania.
Niedługi fil, co z tym gazem robią teraz.
[youtube]_QJde63Km4k[/youtube]

Semi
Ja to jem czosnek na zasmarkanie a nie od wszystkiegoPfft. No może jeszcze jem czosnek bo.... kurde zajebiście go lubię.Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Exodus
Niestety o tych dwóch ostatnich słyszałem dziś nie za dobre opinie, okazuje się drą z ludzi kase jak za woły.
Tomek ja lubię w plackach ziemniaczanych Wink

marec-ki
Norbert na zatoki BARDZO Ci polecam Sinupret Bionorica !!

Lek pochodzenia naturalnego. Od 2-3 lat stosuję i bardzo sobie chwalę ouch Wcześniej jedyne co mi pomagało to antybiotyk. Teraz łykam to i działa super. Do tego płukanie zatok (ja akurat korzystam z Sinus Rinse).

A dziś odebrałem propolis w formie kropli Wink Będę przyrządzał naturalny antybiotyk z propolisu, miodu, imbiru i kurkumy ouch
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Semi
Marek i tak bez mocnego samogonu ten naturalny antybiotyk?? Fuj.Wink A tak do tematu, to wiecie że od dawna nie miałem w ustach czystej wódki ze sklepu? Jak już mam ochotę wypić lampkę to sięgam po bimberek. W rodzinie nikt czystej nie pije, na święta i Sylwka też tyyylko swojak. Mam porównanie jak się człowiek czuje po sklepowej jak porządnie się przysiądzie przy stole a jak po porządnym samogonie. Czysta ze sklepu to sama chemia. Doszło już do tego, że jak nie ma swojaka to nie pijemy nic, chociaż barki pełne sklepowej.Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
"Nalewka" z propolisem jest na spirycie Pfft ale samogon tez od czasu do czasu się machnie Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

robisum1
Czystym czy rozcieńczonym, ? bo jedni pisza czysty , a drudzy by bylp okolo 76stopni .

marec-ki
Nie piszą dokładnie. Ale na innej aukcji było że czysty spirit.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

Norbert
Merecki ja stosowałem już wszystko. Ostatnio trafiłem na przeswietlenie zatok i wszystko czyste a nos zatkany i tylko krople pomagają bym normalnie oddychał.
W ostateczności stwierdzili że to alergiczne i ponoć mam brac steryd przez 6 miechów Wink.
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Exodus
Uzależniające jedzenie, warto obejrzeć. Wink
[youtube]XSFmnDASZEc[/youtube]

Semi
Michał ja też jestem uzależniony. Od bigosu mamy i pierogów z kapustą żonyShock. Wiecie ze byłem dwa razy w życiu w fast foodzie?? kiedyś jeszcze w służbie zasadniczej koledzy mnie zabrali do Mac Donalda a w tamtym roku córka mnie zaprosiła po kinie do KFC. Szału nie było. Dziwię się ludziom, takie żarcie to powinno być od święta, a tymczasem ludzie od święta jedzą normalne przygotowane w domu jedzenie nieprzetworzone a śmieciowe jedzenie dla nich to dzień powszedni. Jeżeli już coś z miasta chcę zeżreć to jadę do Azjatów.
Semi.

Exodus
U mnie już nie jemy tego dziadostwa juz pare dobrych miesięcy. Nie kupuje się chipsów i innych wynalazków, tego po prostu sie nie da jeść po tym czasie. Wink
Tomek moja robi uszka z mięsem z maki orkiszowej, extra, oczywiście mięsko od rodziców Wink
Teraz robimy np. placki ziemniaczane już nie na oleju ( tanie paskudztwa rzepakowe słonecznikowe), ale na oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia, całkiem inaczej smakują Wink

Sam się na sobie przekonałem jak wielki syf sprzedawany jest w sklepach.

Semi
Jak placki ziemniaczane to tylko na swojskim smalcu smażone. Wink
Semi.

Exodus
Smalczyk wielu dobrych lekarzy poleca. Ja jakoś nie mogę się przekonać, dlatego smażymy na oleju kokosowym, albo oliwa z oliwek Wink

Norbert
To co jemy obecnie jest straszne. Wstawiam linka o Nuggetsach. Smacznego !!!

[youtube]4KRi0KwG0mE&t[/youtube]
C&R

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się