Maj 20 2018 12:05:28
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Koniec portalu narybki.net
Exodus
Był początek jest i koniec.
Dlaczego?
Jak sami widzicie prawie nikt już nie pisze. Normalne, wszystko co ludzka ręką utworzone musi mieć swój koniec. Ja sam też juz nie wędkuje, co też ma ogromny wpływa na dalsze tworzenie strony. 11 lat forum to 1/4 mojego życia, wiele się wtedy może zmienić. Sam już nie mam sił i potrzebuje od tego wszystkiego odpocząć. Zostawienie tego na pastwę losu, to nie mój styl. Jest czas kiedy to trza przerwać.
Chciałem wszystkim podziękować za wkład włożony w to forum. Adminom, szczególnie Labędziakowi który jest od początku z tą strona. Wszystkim użytkownikom za wkład włożony w prowadzenie tego forum.
Jeśli kogoś przez ten czas uraziłem to przepraszam, jestem tylko marnym człowiekiem.
Dzieki za wszystko. Wink
Strona przestaje istnieć z ostatnim dniem miesiąca styczeń.
Nie piszcie też, że ludzie zaczną pisac, bo to potrwa 3 dni a potem dalej bedzie stagnacja.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

stan2010
Widzisz, mi w sumie prawie 'wisi', czy ktoś wstawi codziennie jakąś nową rewelację, czy nie, lecz sądzę, że szkoda wyrzucić do śmieci całą zebraną na forum wiedzę związaną z wędkarstwem, bo TU są wiadomości, których nie ma gdzie indziej. Zbierało się przez ponad 10 lat i było, jak dotąd, prawie 39mln wejść....

PS. Dwa lata nie byłem nad wodą, sprzedałem samochód i trochę sprzętu, żeby utrzymać stocznię. Mam nadzieję, że przetrwam najbliższy rok i będę wreszcie mógł posiedzieć w krzakach z wędkami Wink... Gdybyś wiedział, ile razy chciałem pracownię podlać benzyną..... faja
Edytowane przez stan2010 dnia 13-01-2017 19:16
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Arturo B
Michał jest jak jest...taki laif ...nie tylko na tym forum nastaje czas stagnacji...
Nie tylko internetem człowiek żyje i Ty jako założyciel tej Strony , powinieneś według mnie to wiedzieć i rozumieć- oczywiście nie jest to atak na Ciebie, a tylko i wyłącznie moja opinia. Sam jestem przykładem forumowicza, który przez "x" lat był aktywny, a od czasu zmiany profesji, mam z tym problem- wejdę na stronę przeczytam nowe posty i na tym " the end", mimo , że często aż się ktoś prosi o to by mu napisać kilka zdań...
Inny temat , to fakt , że wiele osób , którzy rejestrują się na forach , są ( bez urazy ) po prostu biernymi "podglądaczami" stron i mają coś w rodzaju lęku przed pisaniem ,opisywaniem swoich spostrzeżeń, doświadczeń z wypraw itd.

Zastanawiam się nad konkretną przyczyną ? Rozumiem , że człowiek może się wypalić...ale czy jest aż tak źle , by tak zbudowane forum kończyć >??? Sposobów na dalsze funkcjonowanie jest trochę i może warto to przemyśleć ???

Pozdrowionka
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

Dawid
Wiem że forum czytają dzieci ale przepraszam EXO
CO TY PIERMANDOLISZ

Jaki koniec forum ?! Nie masz możliwości finansowej to powiedz , zrobimy sciape i się coś uzbiera, nie ogarniasz to daj sobie pomóc . Forum istnieje tyle czasu , tyle fajnych ludzi się tu poznało , tyle rzeczy się dowiedziało! IMO jest to najbardziej przystępne i przejrzyste forum wędkarskie w tym pięknym kraju , a sam widzisz ilu z zagranicy naszych rodaków się tu udziela !
Ilość zawartej wiedzy , ilość fotek z rybami jakie mieści to forum jest przeogromna i chcesz to przepraszam wszytko w kibel wywalić ?! Prosze Cie stary nie rób jaj , do prima-aprylis jeszcze trochę czasu więc ...

Był taki kawał o Jasiu , na końcu którego wyszło , że dla sąsiada trzymać nie będziemy...
Fakt faktem na forum udziela się garstka ok 20 osób ...

To nie może się tak po prostu skończyć....

Exo masz problem , potrzebujesz pomocy , potrzebujesz rady - daj tel. na PW - pogadamy.
Edytowane przez Dawid dnia 13-01-2017 22:25

Exodus
Nie kasa, bo grosze płace za hosting i domenę. Jak widze że przez dwa tygodnie jest ileś postów, z tego Semiego 50%, moich 30%. To szkoda to ciągnąc dalej. Jaki jest sens budowania czegoś na siłę ? gdzie reszta chce czytać ? tylko o chce czytać ? skoro pisza tylko 3 osoby Wink
Tu nie chodzi o kase, tylko jak coś nie tętni życiem, to szkoda to utrzymywać. Robić dalej stronę, po to żeby tylko była to ja sensu nie widzę.

Abramis
Szkoda zakończyć to , co przez tyle lat łączyło wędkarzy z poszczególnych regionów kraju i nie tylko. Może nie mi się wypowiadać na ten temat gdyż jestem tu nie długo na forum disa ale widzę jak wiele różnych i cennych informacji zawiera ta strona , więc z pewnością będę tu zaglądał przez wiele lat o ile będzie to możliwe. Sezon zimowy jest z reguły sezonem martwym a w szczególności okres gdy nie można połowić ani z lodu bo lód za cieńki ani z brzegu bo jest lód na wodzie. Mała aktywność ludzi na forum może właśnie być tym spowodowana , że nie ma o czym za bardzo pisać więc wiele osób odwiedza stronę by tylko poczytać to co zostało napisane lub sprawdzić czy nie ma nowych tematów. Po za tym jako ichtiolog Wink jeszcze się nie wypaliłem na tym forum Pfft, bynajmniej takie jest moje zdanie (nie lubię sie afiszować)... Exodus zrobisz co będziesz uważał za słuszne...ouch
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
Grzes77
Exo nie rób sobie jaj, tym razem to kiepski żart, chociaż pamiętam raz Ci się udało, tylko dziś nie jest 1 kwietnia.
To, że traz nie jeździsz na ryby to nic nie zmienia bo wiedzę masz ogromną i powinieneś być dumny, że możesz ją przekazywać i zrobiłeś forum, z którego można brać przykład.
Wiem, że nieraz można mieć załamkę, ale bez przesady.
Ja jestem tu kilka razy dziennie piszę może trochę mniej ale przez to, że siadł mi lapek, stary działa tylko podłączony do prądu więc piszę jak muszę bo mnie pisanie na telefonie strasznie irytuje, ale dziś się pośwęcę.
Lepiej zeby pisało coś z sensem 10-20 użytkowników niż 1500-2000 robiło zament i wkurzało Cię. Przyjdzie wiosna zaczną się zgłoszenia i wszystko powróci do normy Wink.
Każdy z nas pozostawia tu cząstkę siebie i nie można tak to zabić, to nie fear. Przemyśl tojeszcze i nie podejmuj pochopnych decyzji beer

Labedziak
Exodus napisał(a):

Zostawienie tego na pastwę losu, to nie mój styl.

Zawsze możesz to komuś młodszemu przekazać, może pociągnie to dalej.ouch

Ja samemu, jak widzisz, tez mam coraz mniej czasu, a niekiedy nawet nie mam sił żeby coś napisać.

Zrobisz jak będziesz uważał, jak by nie było to Twój pomysł, Twoja strona.Angry

Toplistą, po rezygnacji Mariusza, bym mógł się jeszcze zająć w miarę czasu.
Jeśli chodzi o ruch na forum, to tak jak już pisali przedmówcy, jest zima, lepiej mniej postów, a z sensem.

Masz jeszcze trochę czasu na przemyślenie, tak że myśl. Wink
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Semi
Ja napiszę tylko tyle, że będę do końca, nie ważne kiedy to nastąpiWink. Będę pisał o moich wyskokach nad Bug, o moich krąpikach, płotkach i karaskachWink. Kupę lat tu jestem, kupę ludzi się przewinęło, po części to forum sprzężyło się z moim życiem.ouch
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Dawid

Zawsze możesz to komuś młodszemu przekazać, może pociągnie to dalej.ouch

Już o tym wczoraj z Mareckim rozmawiałem.

Tu Marec-ki.

Temat zamknięty a nie zdążyłem swojej opinie dać.

Nie będę się w takim razie dużo rozpisywał czy popieram czy jestem przeciwko.

Małe sprostowanie do tego co napisał Dawid. Tak wczoraj rozmawialiśmy ale ja napisałem, że jeżeli Forum miałoby zostać zamknięte, to można by było się pokusić o założenie jakiejś grupy na Facebook'u. I tak w ostatnich miesiącach 90% treści na Forum to zdjęcia i opisy z zasiadek. Jeżeli znalazłby się grupa chętnych na taki ruch to można by było pozostać w kontakcie dzięki temu.

PS. Ja nie deklarowałem się na przejmowanie pałeczki bo nie mam na to czasu i nie chcę brać odpowiedzialności.

Edytowane przez marec-ki dnia 14-01-2017 15:52

Exodus
Umówmy się tak. Damy temu jeszcze czas, zobaczymy czy coś się ruszy. Skoro piszecie że nie ma znaczenia że nikt nie pisze, to oki. Zamykam temat
Ja już chciałem zamknąć strone rok temu.
Co do przekazania strony innym osobom, to też bym sie nie zgodził.
Edytowane przez Exodus dnia 14-01-2017 15:11

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się