Luty 21 2018 02:28:53
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich zawieszona
· Rekordy strony
Toplista zawieszona
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Kombinezon/ komplet wielosezonowy
Piorek
Witam,

noszę się z zamiarem zakupu jakiegoś porządnego kombinezonu, w którym komfortową będę mógł spędzić zasiadki, szczególnie te wiosną i jesienią. Nie ukrywam, że wizualnie bardzo podobają mi się komplety dedykowane do myślistwa ale na nic się nie upieram. Chciałbym kombinezon nieprzemakalny, oddychający i ewentualnie chroniący przed wiatrem(ale to nie jest warunek konieczny). Proszę o propozycję.

Ps. Cena ma tutaj znaczenie drugoplanowe, przede wszystkim produkt ma być wysokiej jakości.
www.bakalarzewo.bo.pl

marec-ki
Piotrek i właśnie na myśliwski bądź militarny będę Ciebie namawial. Rok temu na Rybomani kupiłem kozacki polar i siftshel polskiej firmy. Zapłaciłem 50% ceny ciuchów ze znaczkiem karpiowym. A jakość taka sama jak nie lepsza Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Semi
Chłopaki, z tymi militarnymi to uważajcie, mają się brać ostro za respektowanie zakazu używania sortów mundurowych, sam już nie oferuję znajomym ubrań z oznaczeniem MON żeby nieprzyjemności nie było, chociaż mam pół szafy zawalonej. Lepiej pójść właśnie w myśliwskie ciuchy, też w kamuflażu ale w leśnym, niejednokrotnie to ten sam materiał i cena podobna.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Grzes77
Podłączam się do tematu Piotra. Sam zaczynam się rozglądać za kompletem, tylko bym chciał spodnie typu ogrodniczki bo mam ostatnio problemy z kręgosłupem i muszę plecy oszczędzać. Jak ktoś ma sprawdzone ciuchy to proszę o podpowiedzieć Wink

marec-ki
Jak coś to od siebie polecam jeszcze ciuszki polskiej firmy Helikon.

W tamtym roku kupiłem bojówki, nić pokryta teflonem sprawia, że nie chłoną wody i są trudno brudliwe (jeśli tak to mogę określić). No i są mega wygodne.
Edytowane przez marec-ki dnia 15-01-2017 18:11
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

robisum1
Ja mam kombinezon team daiwa dwuczesciowy mam go 6 rok i polecam .Uzywam wczesna wiosna ,pozna jesienią i zima .

Norbert
Noszę ubrania firmy Prologic i firmy Rocky. Ta druga robi naprawdę super rzeczy ale cena też jest dość wysoka co się pokrywa z jakością.

http://www.rockyboots.com/rocky-mens/
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

seb@s
W sumie bardziej do tego co Semi nawiązał to jak mam na ryby kombinezon pilota to nie będę mógł go nosić ?? Trochę by było szkoda bo wygodny jest Wink.

Semi
seb@s napisał(a):

W sumie bardziej do tego co Semi nawiązał to jak mam na ryby kombinezon pilota to nie będę mógł go nosić ?? Trochę by było szkoda bo wygodny jest Wink.

Słuchaj, jak nie będziesz po mieście paradował to kto Cię będzie w krzakach nad wodą zaczepiał. Nie ma co się oszukiwać, największą wiedzę o obowiązujących sortach mundurowych wśród służb które mają uprawnienia do kontroli ma Żandarmeria Wojskowa. Policja pewnie oprócz swoich nie ma pojęcia o MON-owskich. Tak podpowiadając, wystarczy dać do krawca, przeszyć jakieś kieszenie, wypruć wszelkie metki i już mamy inny wzór. O zakazie noszenia kamuflażu nie może być mowy bo można nawet stringi w tych czasach w kamuflażu kupić. huha
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
Tam chyba tylko jakiś jeden konkretny wzór ma być zabroniony dla ogółu.

Zresztą tak jak pisze Semi - kto to będzie weryfikował ?? Kontroli nad wodą nie ma to MON ludzi nie wyśle, żeby kontrolowali w czym wędkarze chodzą Pfft
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

seb@s
W swoim żadnych metek nie miałem ale mam rzepy zawsze można jakieś logo zrobić. Raz mi się zdarzyło w nim paradować po mieście hahaha Pfft.

robisum1
Tez słyszałem ze chodzi o jakiś tam wzór ,i żeby nie było naszywek flagi

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się