Październik 23 2018 02:55:23
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » O wszystkim
 Drukuj temat
Ubezpieczenia autka
Exodus
Nerwa dostałem, bo płaciłem 500 w hdi a teraz chcą prawie 1000 zł. Komplet zniżek i nigdy szkody nie miałem Chore to jakieś, tyle jeżdżę a wypadków widzę mało.
Znacie jakieś tańsze ubezpieczalnie ? tylko takie gdzie ktoś już płacił po nowych cenach.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Semi
Michał, we wrześniu płaciłem w Warcie za moją Audicę, z 400 zł skoczyło na 740 zł za 1,9 TDI, taniej nie znalazłem. Parę dni temu płaciłem OC za Rometa i mi ostatni włos na głowie się zjeżył jak mi 250 zł któraś z firm krzyknęła a w zeszłym roku 100 zapłaciłem. O dziwo najtaniej dała ofertę PZU, 130 zł, także reguły nie ma, indywidualnie podchodzą do każdego klienta. Trzeba porządnie rynek rozeznać, ja na Rankomacie też szukałem ale mój przedstawiciel wywiązał się i znalazł dobrą ofertę.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
No niestety i z tego co mówią w tym roku kolejne podwyżki będą. A najgorsze jak się czyta wypowiedzi ekspertów, że w Polsce od lat niskie kwoty ubezpieczeń i czas zacząc zrównywać się z europejskimi. Tylko kiedy do cholery zaczną pensje zrównywać ?? Kij

Ja dotychczas miałem w MTU, a na dużo lepszych warunkach dopłaciłem ciut więcej i przeszedłem do PZU ouch
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
samsam
Ja ze swojej strony dodam, że warto czasem zmienić miejsce gdzie się ubezpieczamy. Nie chodzi tutaj o zmianę samego ubezpieczyciela ale o punkt w którym kupujemy ubezpieczenie. Jeżeli kiedyś ktoś kupił ubezpieczenie w jakimś "markecie ubezpieczeniowym" i wtedy oni mieli najkorzystniejsze oferty nie oznacza to , że każdego roku będą mieli najkorzystniejsze. Wystarczy przejść przez ulicę i zapytać w innym miejscu jakie oni mają oferty, ja średnio co 2 lata zmieniam miejsce w którym wykupuje polisę oszczędzając przy tym parę złociszy.

Dariusz foss
Ja za quada 150 ,w tamtym roku płaciłem 87zł w tym 104zł,więc nie jest tragicznie .Za samochód rok temu 343 teraz czekam na marzec wtedy będę wiedział no i w lipcu przyczepka .polecam wam udać się do CUK tam wam wybiorą najlepsza ofertę ubezpieczenia W 2015 bylem w warcie i 600 zł znikło z mego konta a po wizycie w CUK płaciłem w PZU 343 zł ,spora różnica wiec warto. Kto pyta nie wydaje kasy na daremnie:ld:

Exodus
Najniższe jakie znalazłem to axadirect 622 zł i każdy następny liczy sobie więcej. To 10 zł drożej, a nie tak jak tamci 500 więcej. Darek trza jednak pytać Wink w Cuk od 700 się zaczynało.

Semi
Dobrą ofertę znalazłeś.ouch
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Exodus
Dokładnie to 559 zł mi wyliczyli, bo odbiłem jakieś durne ubezpieczenie opon i auto na 5 dni po wypadku Wink

robisum1
Mialo zdrożeć o 30% ale tak jak mówicie ,najlepiej miesić wcześniej oblecieć punkty z usługami OC jak i przewertować neta .

Norbert
Widzę że płące całkiem sporo bo jakieś 800 funa na rok Wink
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Abramis
Norbert , to jeszcze nic. Ja w Norwegi za rav 4 płacę rocznie ponad 20tys. koron disa ... a mam dwa samochody do opłacenia. Jedyne co pocieszające z tego wszystkiego to z roku na rok przybywa 10% zniżki. Zaczynałem od 20% , teraz mam 40% a z tego co pamiętam maksymalnie jest 75% po bodajże 5-6 latach użytkowania bez kolizji.
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
woblerangeln
Pamiętam jak szukałem OC dla syna na Golfa 4 1,9l .Najtańsze kosztowało 2100 Euro a najdroższe coś ponad 3 tyś. Potem udało mnie się go dokleić do mojgo ubezpieczenia w Direktline jako moje drugie Auto .I zaczynał wtedy jako początkujący z opłatę roczną za OC coš ponad 1200 Euro..Plus podatek drogowy w cenie 354 Euro za cały rok.
Bez wielu rzeczy można żyć,,ale bez wody i kontaktu z naturą dla wielu jest to praktycznie niemożliwe......

Dariusz foss
Dziś płaciłem OC za fiata pandę 1,1 z 343 na 525 o dziwo z NW bez NW 580 huha jak oni to naliczają bezradny że z dodatkowym NW jest taniej

Przemoo
Witam,
Ja biorąc w tym roku pierwsze auto na siebie, nie mając zniżek w RESO zapłaciłem 2000zł za OC z NWW I Assistance.

Ojciec opłacając auto w MTU biorąc NWW oraz ochrone szyb zapłacił coś ponad 600zł
wszystko też zależy od regionu w jakim mieszkasz, jest coś takiego jak przelicznik regionowy, i to on też bardzo decyduje o wysokośći OC, oczywiście poza zniżkami

Dawid
To jest jakieś nie do końca zdrowe... rok temu za A4 1.9 TDi z 2002r płaciłem 529zł za cały rok OC + NW , w tym roku wyszło 759 zł OC + NW ---> 11 lat bezszkodowej jazdy , zawsze w tej samej firmie ubezpieczeniowej... niby nie dużo , ale conf

Pamiętam , jak zdałem prawko - była moda na Calibry , tak że chcąc ubezpieczyć opelka na siebie bez współwłaścicieli samo oc + nw to koszt ubezpieczenia na rok przewyższał wartość auta huha Dlatego calajabra nie zapisała się na kartach mojej historii motoryzacyjnej , zamiast niej pojawiło się mocarne POLO 6N 1.0 ....
Edytowane przez Dawid dnia 16-03-2017 07:58

Exodus
Widze że też zdarli z Ciebie Dawid. Ja mam 20 lat bezszkodowej jazdy i maja to w dupie. Zmieniaj firmy, ja tak robie Wink W axa byś zapłacił 550 zł, bo płaciłem tyle samo co Ty. Wink 200 masz w plecy.

Norbert
Wszędzie się liczy tylko kasa. Firmy tylko patrzą jak z człowieka zedrzeć skórę .Wink
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Semi
Ja przed kolejnym przedłużeniem ubezpieczeń na moje pojazdy przegrzebie cały rynek, ostatnio zaoszczędziłem ładnych parę złociszy.
Semi.

krzysiu wedkarz
Te składki to jakaś zgroza. Za golfika 3 1.8 płaciłem ponad rok temu ok 400zł za cały rok, w tym roku zapłaciłem niecałe 400 zł jednakże za pół roku Smile.
Dodatkowo dokonałem zakupu drugiego auta czyli passata 2.8 syncro i w listopadzie składka wyniosła nieco ponad tysiąc złotych, obawiam się że w przyszłym roku składka będzie o wiele wyższa.
Wędkarstwo to nie Hobby , to styl życia

Exodus
Dlatego w rękę kalkulatory oc online, wybieracie najlepsza dla Was umowę i wtedy dopiero podejmujcie decyzje Wink

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się