Grudzień 11 2018 18:54:31
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Mistrzostwa Europy "Predator Tour 2017"
bobo160
W zeszłym tygodniu zakończyliśmy rywalizacje w prestiżowych zawodach Predator Tour 2017 w poławianiu drapieżnika. Ukończyliśmy ją na 18 miejscu. s10.ifotos.pl/mini/FBIMG1497_aqasens.jpgs2.ifotos.pl/mini/201706102_aqaarne.jpg
Zawody odbyły się w Holandii na odcinkach wód: Hollands Diep, Haringvliet, Amer w dniach 08-10.06 w sumie 3 dni. Każdego dnia start zaplanowany był na godzinę 8.00, ale w dwóch pierwszych dniach start został opóźniony na godz. 10.00 z powodu silnego wiatru i mocnego deszczu. Bardzo trudne warunki do połowu, pierwszy dzień zakończyliśmy z 2 sandaczami, drugiego dnia tylko 1 sandacz, a więc mieliśmy już komplet w sandaczu, ale żeby one były zaliczone do punktacji, to musieliśmy złowić 3 szczupaki. Głównym priorytetem tych zawodów jest to by złowić 3 szczupaki, a później wszystkie inne ryby zostają punktowane.
Mieliśmy w ostatni dzień urwanie głowy, bo do złowienia pozostało nam brakujących 3 szczupaków i 3 okoni Smile
Plan był taki, by w ten ostatni dzień (już słoneczny) tylko trollować, wcześniejsze metody nie dawały rezultatu ani nam, ani innym zawodnikom.
Z każdą godziną uzupełnialiśmy swoje zgłoszenia kolejnymi rybami. Tuż przed zakończeniem zawodów (w sobotę o godz. 15 oficjalne zakończenie zawodów) o godz. 14.54 zawiesza się ostatni szczupak, który daje nam skok z 71 miejsca na 18 pozycję UsmiechUsmiechUsmiech
s10.ifotos.pl/mini/Screensho_aqaapxe.pngs6.ifotos.pl/mini/Screensho_aqaapnh.png
Świetną sprawą jaką od tego roku była dostępna, również na Predator Tour Sweden, to to że można było ściągnąć sobie na telefon Predator Web APP, ta aPKa umożliwiała rodzinie i znajomym śledzenie pozycji jaką dany Team zajmuje i o ilości zgłoszonych ryb.
Każdy z uczestników dostał hasło do swojego konta zgłoszeniowego i w ten sposób telefonem mógł zrobić fotkę ryby z miarką i bardzo szybko wysłać do centrali Jury, którzy natychmiast aktualizowali listę na której obecnie się kwalifikujemy. W poprzednich latach trzeba było oddać kartę z aparatu fot. do określonego czasu, np. zawody danego dnia kończyły się o 16 godz. i właśnie do tej godziny trzeba było kartę oddać, a więc gdy zawodnicy znajdowali się 40 km. od miejsca portowania, to trzeba było co najmniej godzinę wcześniej zakończyć połów, by zdążyć na czas z oddaniem kart SD które zostały zawodnikom wręczone przed zawodami wraz z aparatami fotograficznymi.
Do zawodów zgłosiło się kilka Teamów z Polski, tj. Mariusz Trościanko z Sławkiem Czajkowskim, którzy w kwietniu zajęli 1 miejsce i wygrali zawody w Predator Tour Szwecji 2017 zawodach specjalizujących się tylko w połowie szczupaka Cool
s10.ifotos.pl/mini/179526441_aqaahrh.jpg
a w tych zawodach ukończyli na 13 miejscu ouch
s6.ifotos.pl/mini/188388731_aqaahwr.jpg
Startowali również z nami nasi najlepsi kumple:
Michael i Dennis Klockow Team nr. 29
s5.ifotos.pl/mini/IMG-20170_aqaahaa.jpg s6.ifotos.pl/mini/IMG-20170_aqaahqp.jpg s6.ifotos.pl/mini/201706051_aqaahqs.jpg
Marcin Chyła i Thorsten Brunswicker Team nr. 103
s5.ifotos.pl/mini/IMG-20170_aqaarhr.jpgs5.ifotos.pl/mini/IMG-20170_aqaarhn.jpg
Również jest film z uroczystości wręczania nagród na oficjalnej stronie Facebook Predator Tour https://www.faceb...585285366/ W transmisji na żywo, w 47 minucie zostajemy wyróżnieni do nagrody, którą był elektryczny silnik Haswing Cayman Helmsman GPS 55lbs
Kilka fotek z przyjaciółmi i znajomymi Wink
s6.ifotos.pl/mini/IMG-20170_aqaarep.jpgs6.ifotos.pl/mini/IMG-20170_aqaareq.jpgs5.ifotos.pl/mini/IMG-20170_aqaarwr.jpg
Na moim profilu Facebook, można obejrzeć filmy i relacje, którą kolega Uli (Team partner) udostępnił w sieci: https://www.faceb...4274368217
Po ceremonii odbył się bankiet, który trwał do 4 godz. nad ranem (T)
Za 2 tygodnie startuję z Richim w kolejnych zawodach Gambler Cup 2017, w których w zeszłym roku zajęliśmy 6 miejsce. Na jesień z kolegą Marcin Chyła w kolejnych zawodach Luremasters http://www.lurema.../?limit=10
Relacje z tych zawodów również przedstawię na forum.
Pozdrawiam pa1pa
Edytowane przez bobo160 dnia 16-06-2017 20:11
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

Labedziak
Gratuluje sukcesu, bo chyba tak można powiedzieć.Cool
Pierwszy start w takich zawodach i tak wysokie miejsce.

s10.ifotos.pl/mini/Screensho_aqaapxe.png

Te 199 pod szczupakiem to centymetry tych wszystkich trzech szczupaków co złowiliście?
Pytam się, bo widzę te cyfry pod okoniem ( 112,9 ), i się tak zastanawiam czy za okonia nie były one liczone podwójnie?
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

bobo160
Tak Andrzeju, to jest suma w cm. złowionych ryb danego gatunku i za każdy centymetr jest to 1 punkt. Reasumując sumę punktów w okoniu, to wynik 112,9 cm zaokrąglili do 113 cm. złowionych 3 okoni, a wynik ogólny złowionych ryb daje nam 489 punktów.
Gdybyśmy nie mieli kompletu w szczupaku, np. 2 złowione, to zapewne nasza pozycja u.plasowała by się na 70-tej pozycji w górę.
Tak jak wcześniej pisałem, nasza pozycja tuż przed zakończeniem zawodów była 71, ale udało nam się w ostatniej chwili skompletować ostatniego szczupaka.
Po zawodach dowiedzieliśmy się dokładnie, że sandacze i okonie nie musiały być złowione do kompletu, ważne jest, by w szczupaku był komplet.
No my trochę zawaliliśmy sprawę, bo w tym dniu mogliśmy nastawić się tylko na dużego szczupaka, a nie skupiać się na okoniu, by go też złowić do kompletu 3 ryb. :*
Poniżej dla przykładu podam Team z Belgii, który zajął 10 miejsce, nie mając kompletu w okoniu.

s5.ifotos.pl/mini/Screensho_aqaqhsp.png
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

Exodus
Tego facezboka linka nie idzie otworzyć u mnie przynajmniej Wink Teraz 18 miejsce, potem3 potem 1 Wink Życzę sukcesów Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Grzes77
Kurde dałeś czadu, uczestnictwo w takiej imprezie to już prestiż. Kibiuję dalej, będzie jak Exo pisze, pozdrawiamWink.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się