Maj 22 2018 02:26:04
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » O wszystkim
 Drukuj temat
DHL - zamówienie kuriera
Piorek
Witam,

kolega mnie poprosił o wysłanie paczki. Skorzystałem a raczej próbuje skorzystać z usług firmy DHL. W poniedziałek z rana zamówiłem kuriera. Dostałem informację, że paczka zostanie odebrana we wtorek. Nie została odebrana ale akurat był atak zimy w Gdańsku, drogi mało przejezdne więc pomyślałem, że się kurier nie wyrobił. Normalna sprawa. Myślałem, że dzisiaj uda się nadać paczkę ale około 14stej zadzwoniłem na infolinie żeby się dowiedzieć jak sprawa wygląda. Okazało się, że zmienili datę odbioru paczki z 16.01 na 24.01 nie informując mnie. Chciałem zrezygnować z usługi i poprosiłem o zwrot pieniędzy(zapłaciłem z góry) to się okazało, że kurier może jutro odebrać paczkę. Podejście mało profesjonalne. Pierwszy i ostatni raz skorzystałem z oferty tej firmy. Jeżeli chcecie jako osoba prywatna zamówić kuriera - nie korzystajcie z ich usług.

Ps. Za przesyłkę zapłaciłem niemało bo 40 zł.

Semi
Taka rzeczywistość, DHL sporo w sieci niechlubnych recenzji zbiera.Kij
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Exodus
Po nich to wszystko spływa jak po kaczce Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Dawid
Ostatnie 3 paczki dostarczane przez w.w firme nie dojechały na czas , więc staram się unikać . Bez sensu przetrzymują paczki po 24-48h na jednym magazynie nie popychając ich dalej.

wakawaka
Dlatego z całego serca polecam paczkomaty Allegro. Wygoda i brak problemów Smile

Semi
Paczkomaty to faktycznie wielka wygoda, teraz jak kupujemy w sieci to w większości wybieramy paczkomaty, bo kurierzy mają w dupie to że pracujemy i nie ma nas w domu. Ostatnio przez tydzień walczyłem z pewnym oszołomem który przyjeżdżał od 9.00 do 11.00, tłumaczyłem baranowi żeby przed 16.00 przyjechał, ale nic z tego. W końcu mu kazałem pod pracę podjechać i wracałem do domu z wielką paką pod pachą, ważącą ponad 20 kg(komplet hamulców do samochodu).Smile
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Exodus
Nie narzekać, jest coś takiego jak kurier wieczór. Wożą od 17-22 Wink też dhl, na allegro.

Semi
Może i na Allegro jest taka opcja, ale coraz mniej ludzi kupuje na allegro, teraz kupuję centralnie na stronie sklepu wysyłkowego, przynajmniej ja tak mam ostatnio, a tam już takiej opcji chyba nie widziałem. Wink
Semi.

Exodus
Tomek to sam sobie nogi podkładasz Wink Skoro można kupić na allegro i jest taka opcja, to po co sobie robić na złość Wink

Grzes77
Ja lubię podejście kurierów GLS i Poczty. Kurier DHL dostarczający przesyłki na moim terenie jest gburem, nigdy nie ma drobnych, normalnie na żywca kroi na drobnych, mnie skroił trzy razy na 5zł, na 6zł i 8zł ;)) . Ostatnio moja żona mu to wygarnęła, po gościu to spłynęło, do tego dużo przesyłek było naderwanych, jednak towar nie był uszkodzony. Jak tylko mogę, to unikam DHL szerokim łukiem.

Semi
Exodus napisał(a):

Tomek to sam sobie nogi podkładasz Wink Skoro można kupić na allegro i jest taka opcja, to po co sobie robić na złość Wink

Bo taniej w sklepie wysyłkowym niż na allegro i to w niektórych przypadkach dużo taniej. Wink Na przykład za komplet tarcz i klocków, tarczki ABS, łożyska do tarczo piasty, olej i filtry do A4 zapłaciłem ponad stówę taniej.Wink
Semi.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się