Sierpień 19 2018 12:04:22
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Stara Raba i zdjęcia z tego łowiska.
Exodus
Pare zdjęć z dzisiejszego spacerku Wink Widziałem paru wędkarzy, złowili pare karasi Wink Będe tu dodawał fotki tego łowiska Wink Mile widziane też zdjęcia wykonane przez inne osoby, które tam łowiły Wink
images13.fotosik.pl/60/8545c8ddc6c22a04m.jpg images29.fotosik.pl/72/95450020f4e2bd78m.jpg
images13.fotosik.pl/60/5ab51efa8a92ff6em.jpg images24.fotosik.pl/72/101a485ee6e0f0a1m.jpg
images23.fotosik.pl/72/b71bff5a2d70e962m.jpg images25.fotosik.pl/71/2cccf9382fa95247m.jpg
Edytowane przez Exodus dnia 20-04-2011 17:43
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Rybcio
Świetny spacerek sobie zapodałeś Exo[thumbsup] Też bym sobie tak tam pospacerował[thumbsup]
Kiedyś Ci już wspominałem że bardzo lubiałem tam jeździć powędkować[thumbsup]rybska to tam były, walki z linami, leszczami i szczupakami w tych dzikich warunkach na długo pozostanie w mej pamięciAngry
Szkoda że wtedy nie posiadałem aparatuSmile
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

Exodus
A dziś sobie zrobiłem spacerek z wędką Wink
images29.fotosik.pl/73/367990a311a776fem.jpg images23.fotosik.pl/73/678520161cb81512m.jpg
images27.fotosik.pl/73/b724ae7394d27c6cm.jpg images23.fotosik.pl/73/b5ad6aa6d13729dcm.jpg images29.fotosik.pl/73/0a08e868db0d9667m.jpg

nemo309
Dobre zdjęcia dobrego łowiska Smile .
Zawsze mnie tam pociągała cisza i dzikość miejsca. Jedyny mankament to z piątku na soboty oraz z soboty na niedzielę wyrzucane są śmieci od strony Stanisławic - koniec starorzecza(rok 2001). Próbowałem interweniować wtedy w kole Stalproduktu oraz w miejskim ale bez efektów. Teraz po wielkiej wodzie IX-2007 przejechałem się nad Rabisko i jeszcze jest gorzej. No cóż - nie szanuje się wody a wodociągi miejskie dostarczają to co my dostarczamy do wody.

Exodus
Zobacz sobie 7 post w tym temacie http://narybki.ne...rowstart=0
Te zdjęcia widziało wiele osób i też z tym nic nie zrobili.

euromar
Pierwsze przygody z tym łowiskiem miałem w 1993 roku. Czajenie się na lina w zaroślach, gubienie gumiaków w błocie,zbieranie zestawu z krzaków to normalka. Jeżdżę tam gównie dla LINÓW, nie obchodzą mnie wymiary, rozmiary i tak wszystkie lądują w wodzie, lin to piękna, wymagająca rybaWink Wkurza mnie jak łowią tam szczupaczki po 25 - 30cm Smile karpiki na żywca Smile każda interwencja z mojej strony kończy się "co to pana obchodzi, pana to" :*

Poprawiłem Smile Szczypało po oczach że hej disa
Edytowane przez Rybcio dnia 11-11-2009 15:23

mateusz1624
Witam Wink Mam takie pytanka Frown Czy ktoś ostatnio łowił na starej rabie? Frown Są tam większe ryby??Frown

Poprawiona pisowniaSmile
Edytowane przez Rybcio dnia 11-11-2009 15:31

mateusz1624
images33.fotosik.pl/337/4513cedca1f421bem.jpg images34.fotosik.pl/329/45385d695e3c6395m.jpg images23.fotosik.pl/256/e3bc834d7aa11f34m.jpg images27.fotosik.pl/256/4cb1e807d9042b5dm.jpg
A oto aktualne zdjęcia Frown

Exodus
Jesli napisałeś raz wystarczy, napewno Ci odpisze, tylko nie na PW.
Czy są większe ryby?
Kiedys były piękne, teraz woda w najgłębszym miejscu ma 120 cm, a było 2.5 metra. Z większych ryb jakie tam złapałem w tym roku to leszcze do 50 cm, wzdregi i płocie do 30 cm, liny do 38 cm i od groma karasi do 40 cm.
Kiedys gość krzyczał że złapał karpia, tylko coś mu się pomyliło z karasiem . Woda jest zanieczyszczona, jakiekolwiek zjedzenie rybki może przynieść bardzo nie wymierne korzyści Wink Jest troche szczupaka do 60 cm i to chyba wszystko co dostało w tej wodzie.
Niestety stara raba jest łowiskiem, które zginie w przeciągu paru lat. Jeszcze gdzieś 3 lata temu, było tam około 2 metrów wody. Potoki które dostarczaja tam wode, niosą ze sobą duże ilości mułu. Budowa autostrady. Woda w tej chwili jest brązowa.

mateusz1624
Wielkie dziękiWink
Edytowane przez Rybcio dnia 11-11-2009 15:32

pero
a jak wygląda sprawa własnosci tego terenu?? ogólnie mówiąc szkoda takich terenów byłem tam ostatnio no z tymi smiecmi tragedia nie dowierzalem patrzac na fotki ze to mozliwe ale sie przekonałem... tragedia=człowiek=głupota moze jakies pospolite ruszenie w tej sprawie wiem ze to naiwne ... ale moze sa w bochni i okolicach ludzie ktorzy mysla podobnie pozdrawiam

Exodus
Teren należy do PZW. Z śmieciami tam zawsze tak było, kogo udało się złapac to poszprzątał, ale sam wiesz że nikt nie spi nad wodą. Więc robią co chcą.

kolamilan
Na starej rabie trzeba miec karte wedkarska??? dodatkowe oplaty jak sie nie ejst z tego kola pzw??

Pippo
Ehh... Troche macie lipe z tym Starorzeczem Raby Ja bylem u nas na Starej Odrze 3razy po 5h i wyniki (ja i kumpel) 6 linów w tym 40cm conajmniej 4 liny poszly w kapcie i tyle je widziano kumpel mial prawdopodobnie karpia po walce mysle ze trójeczka , leszcz kolo 40cm, wzdregi do 30cm , plotki do 25cm pare krapikow tez do 25cm, i co najdziwniejsze ani jednego karasia a sa tam ponoc spore karaśki.
Tylko szkoda a zarazem dobrze ze te starorzecze jest na takim odludziu, dobrze bo malo zanieczyszczona woda i malo wedkarzy ale za to zadko tam jest straz rybacka a kłusole z pobliskiej wsi dzialaja gdyby ich nie bylo to by bylo wymarzone miejsce dla nie jednego wedkarza Wink
Lin - słodkowodne MiniGame Wink

Exodus
Pippo temat dotyczy starej raby, a nie czego innego.
Kolamilan trza mieć karte wędkarską i żadnych dodatkowych opłat.

kolamilan
Wielkie dzięki Exodus Smile A czy na rzekę Rabę trzeba mieć opłatę ? Mógł byś się wypowiedzieć jak jest ze stradomką Frown Odezwiesz się na gg? Prosiłbym Cię o to Grin Byłbym wdzięczny WinkPozdrawiamSmile Czekam Wink
Mój nr 3685808

Poprawiona pisownia Smile
Edytowane przez Rybcio dnia 11-11-2009 15:39

Exodus
O rzece stradomce jest osobny temat.

Na gg nie odpowiadam, bo inni też coś chca wiedzieć. Na każdą rzeke w Polsce musisz mieć karte wędkarska.

kolamilan
No tak ale czy tam trzeba mieć opłaty dodatkowe jak się nie jest z tego koła?? np. Raba, Stradomka, czy potok polanka?? Możesz mi na to odpowiedzieć Exodus bo tak jak byś omijał ten temat..Smile Pozdrawiam

Pisownia... Smile
Edytowane przez Rybcio dnia 11-11-2009 15:46

Exodus
Kolamilan omijam, bo jak widze taką pisownie, gdzie nic nie można zrozumieć, to raczej nie chce się odpowiadać.

Jesli masz opłacony Kraków, czy Tarnów, to nie musisz mieć dodatkowych opłat. Jeśli jestes spoza okręgu to tak. Około 20 zl wykupienie dniówki.

kolamilan
Dzięki, przepraszam za pisownie ale nie raz musze szybko pisać bo jestem w pracy.. za wszystkie błędy wybaczcieSmile

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się