Październik 21 2018 04:00:34
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Krzesła elektrostatyka
Exodus
Dotyczy newsa z tej strony. http://www.narybk...admore=209
Pisz tylko jeśli masz jakieś pytania
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Labedziak
Minął prawie rok,i jak tam Twoje krzesło,trzyma się jeszcze?
Ja muszę sobie jakieś kupić,nie wiesz czy za granice wysyłają?
Tylko tez musi parę kilogramów wytrzymaćPfft
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Exodus
Nic im się nie dzieje Labedziak Wink Dla mnie dobry producent. Nie wiem czy Ci się opłaca sprowadzać do Niemiec. Pewnie koszty transportu będą większe, niż jego cena.
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Damian M
Jak myślicie opłaca się kupić to krzesło??????disa
http://allegro.pl/item623209981_fotel_elektrostatyk_f5r_super_dla_karpiarza.html
Edytowane przez Labedziak dnia 11-05-2009 11:30

Grzes77
Kilku z nas zapodało sobie dokładnie ten model, mi pasuje jednak zajmuje sporo miejsca w transporcie. Jeśli jeździsz autem na rybki i nie musisz daleko przedzierać się brzegiem to sobie go zapodaj Wink. Cena spoko ja miałem zamówić u tego samego gościa, jednak trafiłem je na targach na Torwarze za 110zł, kupiłem bezpośrednio od producenta i dwie sztuki dlatego troszkę taniej, polecam ouch i pozdro Wink.

miros
Też posiadam ten sam model, za tą cenę jest naprawdę solidne, no i przede wszystkim wygodne, idealne na długie zasiadki.Wink

bobo160
Tak to prawda, te foteliki posiada kilku z nas, nawet w Niemczech, są tanie na Polskim rynku, ten sam model ( tylko pod nazwa innej firmy) w Niemczech kosztuje około 60 euro, wiec lepszego na rynku polskim za te pieniądze nie kupisz Wink
Świdnica images45.fotosik.pl/48/25963d03907384cem.jpg Kapellen

daniello2010
Panowie podepnę się pod temat..jakie polecacie krzesło na wagę około 120kg??szukam czegoś mocnego..dziękuje za odpowiedz z góry

Lukas
Moja waga to niecałe 100kg i posiadam elektrostatyka tak jak koledzy. Myślę że jak kupisz model F5R będziesz zadowolony. Jeszcze nie słyszałem złej opinii o elektrostatyka.
Pozdrawiam Lukas19

Semi
Kup sobie właśnie wyżej wymienione krzesło, wielu je ma i sobie chwali, łącznie ze mną. Są mocne, a wersja F5R z rozkładanym oparciem jest pierońsko wygodna. Koszt to około 150 zeta, ale naprawdę warto. Dokupujesz do niego podnóżek i można spać bez problemu na nim. Wink
images39.fotosik.pl/39/ff03de8f4f7fb42cmed.jpg
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

daniello2010
Chłopaki a co sądzicie o modelu F8R??

Semi
To samo co F5R, tylko się nie rozkłada oparcie. Jak jeździsz na nocki to bierz tego z rozkładanym oparciem, ja podstawiam sobie pod nogi drugie krzesełko i normalnie na nim śpię. Mam zamiar zainwestować w podnóżek, tylko chyba już nie w tym roku. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

daniello2010
A te elementy plastikowe nie są z jakiegoś słabego plastiku kolego??

Semi
Mam około stówki i nawet nie zatrzeszczy, więc nie ma czego się obawiać, plastyki są mocne. Wink
Semi.

manonegra13
Mam też ten rozkładany z podnóżkiem , ważę prawie stówkę i powiem że jako fotel sprawuje się dobrze i gdy jadę na nocki biorę podnóżek i można spokojnie się wyspać , nic się z nim nie dzieje złego , pokrętło plastikowe od ustawienia oparcia b.mocne
Jeśli złowiłeś miałeś przyjemność z holu zrób zdjęcie i wypuść by ktoś mógł to powtórzyć Frown -Krzysiek C&R

Semi
Elektrostatyk zagościł już na całego wśród wędkarzy. Będąc nad wodą widzę, że coraz więcej ludzi docenia ten wyrób. Mam tylko nadzieję, że producent zachwycony dobrym zbytem nie zejdzie z jakości wykonania i materiału tych foteli, bo jak do tej pory to po prostu produkt spełnia w każdej mierze wymagania wędkarzy. Wink
Semi.

marec-ki
Ja z kolei zauważyłem, że co raz więcej producentów jak np Jaxon sprzedaje krzesełka elektrostatyka ale oznaczone swoim logo. Tata ma Jaxona właśnie i wszystko identyko jak w moim tylko logo inne Wink na pokrętłach wytłoczony ten sam symbol elektrostatyka.

No i żeby było bardziej kolorowo to wczoraj podarował mi podnóżek zmieniający krzesło w łóżko, co bym miał wygodnie podczas przyszłorocznych karpiowych zasiadek Wink

PS. Tata waży ponad 100kg i już drugi rok użytkuje to krzesło. Żadnych oznak zużycia nie widać Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
miros
Jedyna wadą tego krzesła są jego gabaryty, po prostu jak nie można dojechać nad same łowisko to da się je odczuć w rekach, ale to jest nic w porównaniu z późniejszą wygodą wędkowania.
Polecam każdemu.Wink

Dawid
Osobiście z elektrostatyka mam fotel F-8R , muszę powiedzieć że każdy kto na nim usiądzie jest zachwycony - polecam ouch

arturMD
Również jestem szczęśliwym posiadaczem krzesela elektrostatyka.Dodatkowo dokupiłem podnóżek pikowany i torbe na ramie.Mankamentem torby jest to,że krzesło tam wejdzie a dostawka ni hu hu.Ale ponieważ torba jest ogromna zawsze da sie cos tam wepchnąć jak trzeba drałować od auta na łowisko z buta.Jeżeli chodzi o wygode to juz moi przedmówcy napisali.Mozna polecić śmiało każdemu i co najważniejsze to jest nasz krajowy wyrób a nie made in China.ouch

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się