Maj 21 2018 11:14:29
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Krzesła elektrostatyka
boluss
Ja nie dam rady, ponieważ wszystko mam już w przyczepie pochowane a przyczepa jest plandeką na zimę zakryta....

Labedziak

Ja już swoje mam chyba z 5 lat, już nawet sam nie wiem kiedy mi je Bogdan w Polsce kupił.
Do tej pory nie narzekam, jedynie co to od czasu do czasu trzeba śrubki podokręcać. ouch

Ale kolega ma mały problem, bo zgubił tę oto plastikową część od nogi.

s6.ifotos.pl/img/111jpg_eehhqsh.jpg

Może ktoś z was wie, czy można takie coś dokupić gdzieś i jak to się fachowo nazywa?

Ps.Damian, pozwoliłem sobie wykorzystać Twoje zdjęcie beer
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

marec-ki
Niech napisze do Elektrostatyka. Na forach czytałem, że wysyłają za free tego typu rzeczy.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Semi
Po ostatnim zlocie nad Zegrzem były i straty. A mianowicie nie wiem w jaki sposób, ale złamało mi się oparcie w moim Elektrostatyku. Rozłożyłem sobie krzesło, dołączyłem podnóżek i wskoczyłem do śpiworka, tyle pamiętam. Później obudziłem się w niewygodnej pozycji z głową w dole i złamanym oparciem. Dosiadł się ktoś do mnie czy co??

www.narybki.net/forum/attachments/dscf8375.jpgwww.narybki.net/forum/attachments/dscf8367.jpg

Napisałem w poniedziałek do producenta meila , wysłałem fotki z uszkodzeniami i dostałem odpowiedź że nie ma problemu, wymienią gratis oparcie, ale trzeba się osobiście pofatygować do Częstochowy. A że mam w Częstochowie ciotkę to już dziś u niej oparcie jest i jutro mi wysyłaouch. To się nazywa dbałość o klienta panowie i panie. Czy wszystkie firmy nie mogły by tak o nas wędkarzy dbać?? Przecież to wielka rzesza klientów.Angry

Dostałem też linka do sklepu gdzie można kupić podzespoły do foteli, także jak ktoś będzie potrzebował coś kupić to niech się zgłosi, dam namiary. Elektrostatyk nie wysyła indywidualnym klientom, ale jak ktoś ma kogoś w Częstochowie, to bez problemu z Nimi wszystko załatwi.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Semi
Nie wiedziałem że nawet Jaxon ma ich fotele w swojej ofercie. F5R nazwali jakimś swoim kodem.huha
http://allegro.pl/duzy-fotel-wedkarski-jaxon-bcm-i4760068420.html
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
Tomek mają i to od dłuższego czasu. Ojciec ze dwa lata temu kupił ze znakiem Jaxon a na pokrętłach znak Elektrostatyka Wink

Dla Jaxona sygnalizatory elektroniczne robi Videotronic ponoć - także jak widać Jaxon próbuje odbudować zaufanie pod swoim znakiem sprzedając porządny towar innego producenta Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Semi
marec-ki napisał(a):

Tomek mają i to od dłuższego czasu. Ojciec ze dwa lata temu kupił ze znakiem Jaxon a na pokrętłach znak Elektrostatyka Wink

Dla Jaxona sygnalizatory elektroniczne robi Videotronic ponoć - także jak widać Jaxon próbuje odbudować zaufanie pod swoim znakiem sprzedając porządny towar innego producenta Wink

O zgrozo, znalazłem Jaxona o prawie stówę droższe. No i jak ktoś nie wie kto to robi to zabuli dwie i pół stówy za krzesło które można już kupić za 150.Smile
Semi.

Labedziak
Rok temu pisałem, że kolega zgubił, a w tym roku stało mi się to samo.

www.narybki.net/forum/attachments/00_3.jpg
www.narybki.net/forum/attachments/0_4.jpg

marec-ki napisał(a):

Niech napisze do Elektrostatyka. Na forach czytałem, że wysyłają za free tego typu rzeczy.

Napisałem już dwa razy, raz 17 maja, drugi raz w ten czwartek, 21 maja.
Niestety, nie ma odpowiedzi.disa
Być może są na urlopie.

Może ma ktoś z was na zbyciu? Pfft

Semi
Andrzej możesz zamówić sobie Tutaj:
https://www.zakupywedkarskie.pl/pl/p/Noga-do-fotela-i-lozka-Elektrostatyk-1szt/4783
Niedroga impreza.ouch
Semi.

stan2010
Właśnie tam dostałem nogi, bo połamał się przegub z tworzywa przy talerzyku /w pomieszczeniu, bo była wada-pęknięcie bezradny/. Napisałem do producenta, a oni odesłali mnie do tego sklepu i na wszelki wypadek wziąłem drugą na zapas w jednej przesyłce... chyba dałem to w "dziś kupiłem" w zeszłym roku ??
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Labedziak
Dzięki, zamówienie zrobione na dwie nogi.Wink

Semi
I jak tam Andrzej, zrealizowali Twoje zamówienie??
Ostatnimi czasy po kilku grupowych imprezach wędkarskich stwierdziłem że F5R wcale taki mocny nie jest Wink.
Semi.

Labedziak
Semi napisał(a):

I jak tam Andrzej, zrealizowali Twoje zamówienie??
Ostatnimi czasy po kilku grupowych imprezach wędkarskich stwierdziłem że F5R wcale taki mocny nie jest Wink.

Zamówiłem, przyszły tak jak chciałem, dwie zapasowe nóżki.Cool
A na imprezach to się na krzesłach siedzi, a nie skacze, to i dłużej wytrzymają.Pfft

Semi
Z moim to wszystko w porządku, bo chamsko wyganiałem podsiadujących po awarii z tamtego roku, ale ze trzy oparcia ucierpiały.faja
Semi.

Semi
Elektrostatyk wypuścił serię foteli z dedykacją do methody o nazwie Cuzo. Widziałem już go na żywo nad wodą i pomacałem co nieco. Jakość niezła, ludzie po forach się zachwycają, szczególnie ci łowiący mathodą, do której dedykowany jest ten fotel po dokupieniu oprzyrządowania. Polski producent stanął znów na wysokości zadania i robi wysokiej jakości sprzęt za normalne pieniądze. Zobaczymy jak z wytrzymałością za kilka lat, bo poprzednie modele zdają egzamin i można powiedzieć że są nie do zdarcia przy odpowiednim traktowaniu. Wink

www.narybki.net/forum/attachments/elfcuzo-elektrostatyk-cuzo-2.jpg
Semi.

Semi
Szukam coś mniejszego składanego do przewożenia na motorku. F5R za duży, nie ma jak przymocować. Wpadło mi takie dziwne cudo w oczy. Tylko nie wiem czy to wygodne będzie pod kolanami krążenie ta rurka moze wstrzymywać.
www.narybki.net/forum/attachments/6af938e141a4b57281a141cf8f08.jpg

Jest jeszcze chyba ze dwa modele składanych jak parasolka krzesełek elektrostatyka, jedno nawet mam na wsi i to jego używałem do tej pory, ale już dobite przez kilkanaście lat i za niskie, kolana strasznie mnie bolą po kilkugodzinnych zasiadkach. Człowiek się starzeje i większych wygód szuka. Wink
Semi.

Dariusz foss
Semi akurat te ostatnie siedzonko niewarte nic i tu wyjaśniam brak regulacji nóżek eliminuje je jako stworzone do wędkowania, może z saperką w komplecie to i owszem Do tego połączenie nitami podstaw nóżek jak i krzyżowych rurek. Wyrabiają się szybko szczególnie jeśli ktoś ciut więcej waży. Ten 1 to bym kupił lecz pewnie gnił by z resztą niby przydatnych gadżetów wędkarskich .Czasami się lapei na tym po kiego ja to kupiłem jeśli i tak większość czasu na wędkowanie wynosi ok 5 godzin a sam załadunek i rozładunek trwa godzinę,a na łowisku okazuje się że coś akurat zostało w domu.Jednoślady i quady mają ten plus że można nimi dotrzeć wszędzie tylko mają ograniczoną ładowność zaś samochód daje ten komfort ze można zabrać więcej tylko pomykaj z tymi tobołami z buta na łowisko i z powrotemSmile i tak żle i tak nie dobrze Pfft

Semi
Słuchaj, akurat brak możliwości regulacji nóżek mi nie przeszkadza. Ma się składać i dać się przetransportować jednośladem nad wodę, moje miejscówki płaski brzeg mają.Wink Do tej pory miałem coś w rodzaju krzesełka KW2 Elektrostatyka, tylko że niższe i tak jak mówiłem nawet po kilkugodzinnym siedzeniu strasznie kolana bolą. Możliwe że to też ich wyrób był z tych pierwszych. Biorę też pod uwagę KW2 lub F1. Będę go używał tylko na wsi nad Bugiem. Musze chyba pojechać gdzieś do większego salonu wędkarskiego i dupsko posadzić na jakimś siedzidle. Wink
Semi.

Dariusz foss
He hem,moje dupsko spoczywa na wiaderku z zanętą .Lub na karimacie brak miejscówki dogodnej krzesło w domu do ogródka aby łyknąć piwa bywaPfft_-_

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się