Luty 25 2018 02:37:16
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Własnoręcznie zrobione woblerki ;)
Semi
Mam jedną blachę Pawła, ale tak mi jej szkoda moczyć że szok. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

lota@lota
Ja też się nie obijałem,i swoją seryjkę prysnąłem tak [img]http://images66.fotosik.pl/649/4d455dc39c353ad3m.jpg[/img] is not a valid Image. bardzo fajny sprawdzony kolorek [img]http://images66.fotosik.pl/649/0c6f85c2a6f5ba83m.jpg[/img] is not a valid Image.
Edytowane przez lota@lota dnia 25-02-2015 21:45

lota@lota
Semi czy to blacha czy wobler,duszę ma wtedy kiedy łowi.A jezeli leży tylko w pudełku... To profanacja Sad . Zainwestuj w uwalniacz,i heja do wody. Skąd ją masz Wink

Semi
A tam profanacja, po prostu mi jej szkoda bo urwę moment na Bugu i żaden uwalniacz nie pomoże przy takiej kotwicy i specyfice łowiska.
Skąd ją masz

Dostałem ją kiedyś na zlocie. W tym sezonie będzie pływała wieczorową porą po wypłyceniach na cholernie grubej plecionce i poszuka jakiegoś sumka. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

WOBLER-W1
lota@lota napisał(a):

Muszę przyznać że są kozackie.Chętnie bym ztestował des

Pracuję właśnie nad tym aby blaszki jeszcze lepiej wyglądały i nie chodzi o zdobienia leczo kształt tłoczenie, aby było bardziej estetyczne . Sporo jeszcze przede mną pracy ale jestem dobrej myśli . Na razie muszę zrobić trochę blaszek kolegom którzy czekają od zeszłego roku .

lota@lota
Taki juz los najłowniejszych przynęt,bo gdzie patyki tam wyniki. A jeżeli chodzi o sumy to nie każde wypłycenie jest dobre,a jezeli już go znajdziesz to niestety przynęta sama nie łowi...

lota@lota
WOBLER-W1 Szacun za to że nie pozwalasz odejść im w zapomnienie.To naprawdę wdzięczna hoć wymagająca przynęta ktura daje naprawdę wiele możliwości...sam od czasu do czasu coś klepnę,są łowne lecz nie nachalnej urody Wink więc daruję sobie ich prezentację. Twoje wahadełka wystarczająco cieszą oko.Angry

Exodus
Piękne te błystki Wink
Semi wystaw na allegro i może kupisz nowe a8 za nią Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

WOBLER-W1
lota@lota napisał(a):

WOBLER-W1 Szacun za to że nie pozwalasz odejść im w zapomnienie.To naprawdę wdzięczna hoć wymagająca przynęta ktura daje naprawdę wiele możliwości...sam od czasu do czasu coś klepnę,są łowne lecz nie nachalnej urody Wink więc daruję sobie ich prezentację. Twoje wahadełka wystarczająco cieszą oko.Angry

Wahadła to dla mnie przynęty jedne z ważniejszych . W zeszłym roku największe rybki jakie udało mi się skusić do brania , zareagowały właśnie na wahadła . Pozdrawiam .

lota@lota
Zgodzę się z tobą.Uwielbiam łowić wahadełkiem w opadzie,szczególnie w cieniach między prądami w głębszej klatce...czy to jeziorowej toni... Lubią ouchmamuśki się się podnieść jak do żadnej innej przynęty,sumy i sandacze też nie pozostają obojętne...

Semi
Tak mówiąc szczerze to w zeszłym sezonie prawie wszystkie szczupaki złowiłem na wahadło, dlatego przez zimę dokupiłem sobie co nieco. Wiadomo, te ręcznie robione to dopiero mają duszę i szkoda jak cholera jak któraś zostaje w głębinach rzeki. Miałem kilka klepanek miedzianych kiedyś , jak urwałem ostatnią to mi się łza zakręciła w oku, ale co zrobić, tak to już jest, jakbyśmy nie urywali to produkcja by stanęła w miejscu. Wink
Semi.

lota@lota
Wierzę ci semi.Sam pogrzebałem w rzece pare kilerów Sad

WOBLER-W1
Teraz przygotowuję się na sobotę na Drwęcę Mam nadzieję , że uda się wyjechać . Opracowałem sobie nowe gięcie trociówek . Niby podobne do poprzednich ale daje inną pracę . Są żwawsze na wolniejszych prądach . Zobaczę jak będą pracowały we właściwej rzece . Myślę , że będą też nieźle spisywały się przy szczupaczkach .

lota@lota
Jestem ciekaw czy Drwęckie Trotki doceniły nowe gięcie twojej biżuterji.A cykadki też się gdzieś znajdą wśród twojej manufaktury? Wink

Semi
A pozwolę sobie wstawić Pawła filmik z testowania blaszek na Drwęcy. Wink Może się na mnie nie obrazi.
[youtube]AgZ-yuymsTM[/youtube]
Semi.

WOBLER-W1
No nie obrażę się . Wink A jeśli chodzi o pytanie postawione wyżej to odpowiedź pada w filmiku . bezradny

lota@lota
Semi a mógłbyś dać linka do tego filmiku bo coś nie mogę go otworzyć. disa

Semi
Otwiera się normalnie, ale proszę. Wink
https://www.youtube.com/watch?v=AgZ-yuymsTM
Semi.

stan2010
Mnie czasem zdarza się to samo. Kliknij prawym myszy na obrazek filmy, zapisz 'copy video URL' i wbij w 'chroma' Wink
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

lota@lota
Dzięki panowie ouch

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się