Październik 22 2018 20:32:05
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jak złowić amura ?
Exodus
Czekam na wasze sposoby na ta rybe Wink

Ja niedługo napisze na stronie moje sposoby na tą rybe Wink jednak czekam na wasze propozycje Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Exodus
Własnie napisałem newsa na ten temat
http://www.narybk...admore=114
Jak macie jakies pytania odpisze Pfft
Edytowane przez Exodus dnia 06-06-2011 17:26

Labedziak
No,wlasnie przeczytalem.Ale sie rozpisales,ale napisane jest ladnie i fachowoCool
Piszesz ze uzywasz tak duzo zanety?To naprawde duze ilosci Pfft
To taka tygodniowa zasiadka na Amura musi Cie tez drogo kosztowac,bo jednak tyle kilogramöw zanety? Drogo Cie to wychodzi?Frown
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Tybor
no to musze skombinowac parnik... Grin bo w domu tego nie ugotuje..
ONLY Narew

sedi
mam pytanko bo wybieram sie na noc na amury głównie czy dobrze zeruja w nocy?

Labedziak
He,he,z tego co pisze Exodus na Shoutboxie to chyba nie Wink
Nie zlowilem jeszcze AmuraSad
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Exodus
Dla labedziaka Wink ile kosztuje mnie to Wink więc kilo kukurydzy około do 1 zł, wiec za 5o kilo około 50 zł u znajomych nawet taniej Wink pszenica około 10 kg około 10 zł, 5 kg bazy zanętowej około 25 zł, dip 10 zł. Cyba wszystko?? Ale to jest na 3-5 dni wiec koszt jednego dnia około 20zł .
Tybor to naprawdę tak tragicznie nie wygląda, spróbuj a zmienisz zdanie Wink
Sedi, Dla amura nie ma zasady czy lepiej dzień , czy noc. Amur poprostu jak żeruje, to za parę godzin wyciągniesz więcej niż czasem za całą zasiadkę. Jak idziesz na amurka to wybierz się rano, cała noc i wróć wieczorem, jeśli tak planujesz. I donęcaj co dwie godziny.

Aha zapomniałem napisać że jak zakładamy kukurydze, to obok kukurydzy zakładamy ziarenko styropianu, by styropian podniósł ziarno delikatnie nad dno Wink
Edytowane przez Frantic dnia 21-07-2010 22:23

sedi
No w sumie sie wybieram po południu nocka świt i tak do 8-9 rano taki mam plan. W wiadomosciach Wędkarskich wyczytałęm ze "ich aktywnosc przypada na porę nocną zmierch i swit" - to byl cytat.Wiec mam nadzieje ze sie uda no i raczej chce łapac na kulki no chyba ze EXODUS polecasz kukurydze :-)
Pozdrawiam i czekam na opinie
Dziekuje

Exodus
Jeśli cos pisali o kulkach, to raczej pływających. Ja jednak polecam kukurydze, tylko nie zapomnij dodac ziarko styropianu, obok kukurydzy.Pfft
A gdzie jedziesz na amurka ????
Edytowane przez Exodus dnia 22-08-2006 18:36

sedi
jade na probe do Nieznanowic i mowisz ze lepiej kukurydza tam niz proteinka?

Exodus
jeśli tam, to wejdz na sam koniec zbiornika, lub na sam początek gdzie sa dwie wysepki, podsyp dobrze kukurydzą i nie zapomnij dodac do kukurydzy na haczyku ziarko styropianu, tak by przyneta była ze 2-4 cm nad dnem

sedi
wybieram sie na popularny cypel i chciałbym rzucac w połowe zatoczki.Cypel o którym mowie znajduje sie tam jakbysmy szli przez brame potem prosto dojdziemy do do tego bliskiego cypelka skad widac zatoczki to ja bede łapał po drugiej stronie lekko na prawo z cypelka rzucajac w prawo w ujscie zatoczki na niby pełną wode Smile
uff ale sie na tłumaczyłem no i nie wiem czy to dobe miejsce i chciałem łapac na proteiny ale cos widze ze nie bardzo :/ no i dodam ze wybieram sie na noc,co Ty na to EXODUS?

sedi
aha i jeszcze pytank ile zakładac ziarenek kukurydzy?będę łapał na "włosa"
pozdrawiam

Exodus
Jedno dwa ziarenka Wink tylko nie zapomnij o styropianie. Wiem o co chodzi, miejsce dobre. Życze sukcesów, tylko powiedz kiedy tam bedziesz , to jak cos to moge podskoczyć Wink

sedi
w piatek 25.08.2006 wiec jak cos zapraszam,ksywka Sedi :-)Dzieki za wskazówki i napewno dam znac jak było :-)
Pozdrawiam

kowboj
Czytając to wszystko dochodze do wniosku ze jestem odmieńcem ponieważ ja amury staram sie łapac na mirabelkę a jak jej niema to wyicinam gąbki najlepiej koloru żółtego i nasączam ją aromatem i czekam.Na łowisku w Nieznanowicach jest trudno dorwac amura ale jak podejdzie to raczej marne sznse na jego wyciągnięcie.Kilka krotnie wyciągałem haczyk wyprostowany lub jego brak.

tylko dla nielicznych
Exodus
Kowboj chyba nie jestes odmiencem Wink większosć tez łowi na mirabelke, a ja w koncu sie skusiłem do napisania newsa na temat mirabelki ; http://narybki.ne...cle_id=160)
Edytowane przez Exodus dnia 06-01-2007 22:17

kowboj
Amur to piękna ryba lecz nie lubi wychodzic z wody o czm przekonałem się wielokrotnie.Udało mi się to tylko kilka razy.
[img]http://images14.fotosik.pl/28/99f8fb62bdba18c7m.jpg[/img] is not a valid Image.
Uwielbia mirabelkę.
Edytowane przez kowboj dnia 14-01-2007 15:55

tylko dla nielicznych
Rybcio
Proponowałbym Wam teraz na wczesną wiosnę stosować jako zanęte płatki owsiane a zarazem używać ich jako przynęty. Proponuje Wam przez to że zawsze w tym czasie wedkowania gdy używałem płatków owsianych wyciągałem także amurki, w ciagu 2 lat 8 szt. Mogą być problemy z drobnicą ale do czasu, w pewnym momencie drobnica przestanie brać i gdy w naszym łowisku pojawią się pojedyncze grube bąble, wtedy to skupmy uwagę nad spławikiem a czemu, gdyż brania amurka o tej porze mogą być bardzo delikatne. Dodam jeszcze że nie udało mi się złowić jakiegoś olbrzyma (MIAŁEM NA KIJU KILKA FANG ALE...Pfft) ale i tak jestem zadowolony mając na koncie ok.14szt. największego na 4.05 kg.[ouch]

Frown

images14.fotosik.pl/82/5fb282d51d764b5dm.jpg
Nie ma jak spławikowe wędkowanie Frown

Krystian Golon
Amury to piękne ryby ale bardzo drogie przy zanęcaniu Smile

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się